Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karmienie piersią- wspierający

1101113151630

Komentarz

  • siedze i sciagam. dobija mnie to. tak bardzo boli. najpierw oni jedza jakby bardziej chcieli to mieso niz zawartosc piersi. a potem boli to sciaganie tak ze mi sie chce wyc... no i laktacja leci na leb.. stef o tej porze jak sie skupil to zjadal 160-180.. i jeszcze w laktatorze bylo..a od wczoraj nagle 120 i nic juz prawie nie spada... nie wiem czy to ten laktator tak czy oni mi cos zrobili. .czemu tak.. mam dosc a alternatyw brak... co 1-2 dni rozmnazam worek mleka.. jak sie skoczy to chyba na krowie przejde czy co... no dobrze duzi sa moga dostac soczek czy cos.. tylko czemu ciagle z ta laktacja problem i czemu to tak boooooli!alaaaaa
  • i gruba jestem. a jak karmilam jedna tosie to chuda bylam. niesprawiedliwe..
  • Wiem, że to niepopularne, ale może zrobiłas juz swoje i teraz chłopaki z miski zjedzo? duże so!
  • oni takie szczeniaczki male.. z miski duzo jedza ale mleka tez chca
  • ok zbadam.spotkam moja dr jutro na procesji ostatniej to zagadam o trojcy sierowanie..
  • czuje ze dabrowsk by sie pezydala a nie mozna przy karmieniu..
  • pozakarmieniami juz tez.. tez myslalam ze grzyb ale w wygladzie nie sa zmienione.. choc na noc posmarowalam i bepantenem i clotrimazolem..
    Podziękowali 1Lome
  • aaaal! karmie. :-( dzien dobry
    Podziękowali 1hela4
  • @MAFJa coś jest nie tak, karmienie nie powinno sprawiać takiego bólu!
  • no bylo podobnie ale nie az taki bol jak na poczatku plesniawki mieli.. i dzis mi podpadlo bo jontek zjadl 160 z gorszej piersi a stef z lepszej 50.. a to stefek sobie wlasnie nie radzil przy plesniawkach tzn. zjadal mniej.. ale z tego co mu w usta zajrzalam to nie znalazlaam nic. nie wiem co. pomyslu nie mam.. moze do poloznej swojej zadzwonie ale nie wiem czy cos pomoze.. :-(
  • Tylko nie bij.
    A zatkany kanalik? Tez piorunsko boli.
    Podziękowali 1MAFJa
  • nie nie sa zatkane.. bola brodawki.. sa tak tkliwe ze chodze w stanikach ktore powinny byc juz w smieciach ale nowe bardziej sprezyste mnie drazania.. po karmieniu bola bardziej niz po sciaganiu.. chyba se znieczulenie powinnam podlaczyc ;-)
    Podziękowali 1MonikaN
  • @MAFJa ;obstawiałabym problemy grzybicze jednak. Odstaw cukier,slodycze a doraźnie smarowidła to już wiesz.
  • tak po telekoferencji z Wiol tak wychodzi.. tylko nie wiem czy oni maja. ja u nich nie znajduje.. a sama mam tylko clotrimazol.. on chyba tak srrdnio dzialal
  • Czy można brać klacid przy karmieniu?
  • Moze to dziwne się wyda, ale mój maly zabkuje od 2 tygodni juz bardzo mocno, az placze z bolu. 
    Mnie Też bolą.sutki przy karmieniu, w staniku lepiej. 
    A To dlatego, ze czasem mnie ścisnie dziaslami, czasem główkę wykręca z moim sutkiem w buzi itp.


    To samo mialam przy pierwszym dziecku.
  • Moja mnie czasem gryzie boleśnie swoimi dwoma zębami ale nie mam żadnych bóli poza tym w chwili ugryzania :smiley: 
  • Mój jaj ząbkuje tez tak dziwnie boleśnie memła i źle ssie. I to nie przy pierwszych siekaczach, tylko przy następnych.
  • kupilam fluctonazol dla siebie i clotrinazol. oni sa czysci moim zdaniem..
  • ciaza nie. grzyby raczej. mam fluconazol i clotrimaxol i nie zawaham sie uzyc
  • ma ktos jakis aktywny namiar do kogos kto moze sensownie odpowiedziec i podpowiedziec cos nt. laktatora medeli? zastsajacego mleko w dreny?producenta dystrybutora serwisanta?
  • dala mi dr ten fluctonaxol i jem go. nie zaszkodze jakos dzieciom?
  • od razu leci lepiej.
  • Pyrantel przy kp? PrZerabiał ktoś? Muszę odrobaczyc Z a zatem i wszystkich, pyrantel niby się nie wchłania a jak wchłania to ma.krótki okres poltrwania no i sobie pomyślałam że nakarmie rano, zazyję lek, potem będę karmić odciagnietym mlekiem i wieczorem nakarmie już z piersi?
  • Przerabiałam. Bez tych ceregieli z odciąganiem. Nikt nie umarł.
    Podziękowali 2Rosea tymka
  • maz mi zrobil kawe z femaltikerem z dobrego serca bez konsultacji. pilam godzine temu a wlasnie koncze sciagac.. moge se to na rano zostawic? bedzie dzialac?
  • wstawilam do lodowki.. slaboz laktacja.. ciekawa jestem czy jakby doszczelnic laktator toby jeszcze skoczyla na ten poziim co byla.. starcza ale stefek malo je.. chudy taki ze wstyd.. a nie mam mleka zeby dofutrowac go extra porcjami z butli
  • to daj mu kaszy z masłem, tojuż facet, nie dzidziuś!
  • Sprobowalabym doszczelnic ten laktator, albo inny dobry wypożyczyć, żeby porównać 

    Podziękowali 1MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.