Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Homeschoolersi są the best!

13536373941

Komentarz

  • Słuchajcie, czy mieszkając za granicą można się homeschoolować i rozliczać egzaminacyjnie w ambasadzie/konsulacie i dostawać potem polskie świadectwo?
    http://www.libratus.edu.pl/
  • Przejrzałam dalsze wpisy i okazuje sie, że jestem do tyłu :))



  • Podobno znowu zapomniałeś Namorowej... w sumie to nigdy nie wierzyłem w jej istnienie...
    Dobra czas się przyznać...

    Mam 15 lat i piszę jako Namor, Namorowa i Włodzimierz. Wszystkich
    przepraszam i chciałem zapytać kto może mi przesłać jakieś pieniądze, bo
    nie mam na tipsy nowe.
  • Cześć, jestem Włodek i mam tipsy... Namor, wymiatasz :))

    A nam dzisiaj się udało odroczenie załatwić. Czyli dziecię ma rok wolności jeszcze, a my rok na kombinowanie, co dalej.
  • A wszyscy mówią, że żyjemy w wolnej UE, Aga. :))
  • Przecież to nie jest unijna kompetencja 8-| . Każdy kraj ma tu własne rozwiązania, od wolnej Amerykanki (vide Wielka Brytania), przez całkiem znośne rozwiązania (np. Dania, Polska) do zamordyzmu (jak kraj, w którym przyszło mi wychowywać dzieci). Nie wiem, ale możnaby pospekulować, czy wprowadzenie jakichś ujednoliconych zasad nie poprawiłoby sytuacji w DE. Wielka przyjaźń niemiecko-francuska się zachwiała, a wątpię, żeby wiele krajów zechciało ograniczyć wolność swoich obywateli na rzecz rozwiązań pruskich (nie mówię o Herr Tusku, ale jego postawa nie jest w Europie dominująca).
  • Od jutra egzaminy,właśnie dzwoniono ze szkoły...westchnijcie szczególnie za Wiktorem proszę, by się chciał skoncentrować
  • Języki obce to chyba od 4 klasy...
  • My mamy w I i II normalnie
  • Syn zdał wszystkie egzaminy!!! W nieprzyjaznej ...dodam :) Zaczynamy wakacje!
  • Balum, gratulacje!
    Zaglądam tu i wszystkim kibicuję!
    bardzo mi imponujecie (i inspirujecie...)
  • Zmieniliśmy!!! :D
  • edytowano czerwiec 2012
    Przecież to nie jest unijna kompetencja 8-| . Każdy kraj ma tu własne rozwiązania, od wolnej Amerykanki (vide Wielka Brytania), przez całkiem znośne rozwiązania (np. Dania, Polska) do zamordyzmu (jak kraj, w którym przyszło mi wychowywać dzieci). Nie wiem, ale możnaby pospekulować, czy wprowadzenie jakichś ujednoliconych zasad nie poprawiłoby sytuacji w DE. Wielka przyjaźń niemiecko-francuska się zachwiała, a wątpię, żeby wiele krajów zechciało ograniczyć wolność swoich obywateli na rzecz rozwiązań pruskich (nie mówię o Herr Tusku, ale jego postawa nie jest w Europie dominująca).
    Nie unijna kompetencja?? @-) Przecież w UE ciągle mówi się o demokracji i wolności!
    Pewna młoda Polka (utalentowana i wykształcona) mieszkająca w Niemczech powiedziała, że dobrze, że nie ma tam ED, bo to groziłoby odrodzeniem nazizmu @-)
  • Na tą w górach?

    :)>-
  • edytowano czerwiec 2012
    Dzieci  pojechały na egzam J pojechał w spodniach od munduru - wszedł do klasy, zamknął drzwi - a zaraz - aaaa z nożem do szkoły......... - dobrze się zaczyna ;)

    ja zostałam w domu - mam relację telefoniczną:)
  • Moi właśnie dziś ostatnie egzaminy pozdawali. Mam nadzieję, że pozdawali, bo wyniki dopiero w przyszłym tygodniu. Ale nauczyciele byli dobrej myśli, więc i ja nie będę popadać w czarnowidztwo... ;-)
  • Katarzyno Twoi to powinni tę szkołę prowadzić;)
  • Nie, sprawdź sobie, systemy edukacyjne nie są kompetencją wspólnotową.
    Tak przy okazji Norwegia nie jest w Unii, a znajoma Norweżka twierdzi, że u nich to też nielegalne (dla odmiany w unijnej i zarazem skandynawskiej Danii bez problemu).

  • hehe - Pani po egzamie - " J mógłby przyjść od przyszłego roku do szkoły - jest takim mądrym chłopcem..." -  =)) =)) =))
  • hehe - Pani po egzamie - " J mógłby przyjść od przyszłego roku do szkoły - jest takim mądrym chłopcem..." -  =)) =)) =))
    w domyśle ; "żeby  zgoopiał"  :))
  • a nie? ja swoich jeszcze w szkole nie mam,ale po uczniach rozwoju IQ jakoś nie widzę,niestety.

  • to w szkole dzieci głupieją?
    Może tak... Nie ma sensu przenosić się Oxfordu do Wyższej Szkoły Zarządzania Majątkiem po PGR z siedzibą w Nowej Wsi.
  • do bani może nie, ale widać malejący poziom, potwierdzają to nauczyciele akademiccy.
  • My też jesteśmy po, szkoła bardzo przychylnie nastawiona do chłopców.
    Egzaminy u W. z problemem z pomocą nauczyciela, także każdy chciał dobrze
  • Egzamin za nami (jednak było parę pytań z angielskiego).

  • Nie, sprawdź sobie, systemy edukacyjne nie są kompetencją wspólnotową.
    Tak przy okazji Norwegia nie jest w Unii, a znajoma Norweżka twierdzi, że u nich to też nielegalne (dla odmiany w unijnej i zarazem skandynawskiej Danii bez problemu).

    No ale wolnościowa UE powinna wpływać na wolnościowe decyzje swoich członków, nieprawdaż?
  • bardzo równająca wszystko do zera jest ta opinia ... czyli cała Polska nauka, szkolnictwo do bani już teraz jest?
    Tak
  • hehe - Pani po egzamie - " J mógłby przyjść od przyszłego roku do szkoły - jest takim mądrym chłopcem..." -  =)) =)) =))
    =)) =)) =))
  • Egzamin za nami (jednak było parę pytań z angielskiego).

    Moje wręcz zostały przemaglowane :))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.