Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Single - dzieci dobrobytu

12346»

Komentarz

  • Najważniejsza pomoc dla mnie to podnoszenie z podłogi i odnoszenie rzeczy na miejsce, do tego dzieci są bardzo przydatne, bez względu na wiek i płeć.
  • A to prawda, ja ostatnio jestem pod dużym wrażeniem aktywności naszej Z w tym kierunku - poproszona, przyniesie wskazaną rzecz, ostatnio sama z siebie pomagała mi w wyładowaniu zmywarki, podawała mi mokre pranie ze stoliczka, no cud-miód, nie pomyślałam w ogóle, że jest już w stanie mi tak konkretnie pomagać!
  • Jak chłop musi, to se radę i z ugotowaniem obiadu i z praniem nie mieszając kolorów
    Ale jak widzi, ze żona go we wszystkim wyręcza to choćby z domu wyniósł robotność to się podda i będzie potem czekał na gotowe
    Cóż w każdym z nas siedzi gdzieś leniwiec

    Także Monia daj se spokój z tym, ze to kobieta taka zaaaaradna i se bardziej od chłopa poradzi

    Dzieci niezależnie od płci trzeba tak wychować, aby dawały sobie radę w życiu, nawet wtedy kiedy( a może zwłaszzca wtedy) życie nie przypomina bajki i nie widać tej upragnionej chwili "żyli długo i szczęśliwie"
    Życie potrafi zaskakiwać
    Mało kiedy jest takie o jakim marzymy
  • Monia bo to jest błąd feministycznych matek,( bez tatusia szanownego) które dziewczynami poniewierają wymagając aby one robiły wszystko łącznie z męskimi obowiązkami, na dodatek nie zawalały nauki, nie miały czasu dla siebie a jeszcze zarobiły na utrzymanie, matki, braci i samej siebie- i to wszystko jedno w jaki sposób....A chłopakom podtykają pod nos i wycierają po nich. Potem wyrastają agresywne męskie singielki, które mają obsesję na punkcie zaradności i niezależności wraz z obrzydzeniem do macierzyństwa ( nie dziwię się ) oraz beznadziejni, egoistyczni i rozmemłani , przewrażliwieni, chuchrowaci i nieudolni single.
  • Coś mnie podkusiło i zrobiłam tę pastę z siemienia. No nie, jak gluta z siemienia lubię i pijam, suchego używam czasem do różnych wypieków, tak to coś mi nie pasuje, co ja z tym mam teraz?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.