Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

profesor Chazan odmówił aborcji

1246727

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2014
    Jeśli w ogóle już kogoś powinno się ciągać do odpowiedzialności to tych , którzy produkują ( tak tak to fabryka) wadliwe płody, potem wszczepiają je kobietom do macic. Niezły biznes...Taki szatański i parodiujący Boga ze szkodą dla większości zainteresowanych ( tj. rodziców, chorych dzieci lub wyabortowanych, tych wylanych z próbówki do kanału o których nikt nie wie, oraz lekarzy nie chcących potem brać udziału w zabójstwie).
  • Ja tez nie ogarniam. To jakas zbiorowa histeria.
  • edytowano czerwiec 2014
    Dziś profesor był gościem "Poranka wnet " w Radio Warszawa:

    Bogdan Chazan: o nagonce na swoją osobę, klauzuli sumienia dla lekarzy oraz skali aborcji w Polsce.http://www.radiownet.pl/publikacje/poranek-12-czerwca-2014
  • edytowano czerwiec 2014
    Ja tez nie ogarniam. To jakas zbiorowa histeria.

    Diabeł się wścieka po prostu i już.
  • tyle osób tak bardzo żałuje skrzywdzonej okrutnie kobiety...


    Ja też jej żałuję (choć nie z tego powodu, że nie miała aborcji). Myślę, że w jej rozumieniu invitro to nic złego, nie chcę jej osądzać i krytykować, bo myślę, że niezależnie od tego kim jest i co robi na pewno teraz bardzo cierpi (co nie wyklucza cierpienia dziecka) i cierpiałaby niezależnie od tego, jak ta sytuacja by się skończyła... Ale oczywiście nie wyklucza to tego, że sama nie chciałabym aborcji nawet w takiej sytuacji i takich wyborów nie rozumiem...
  • Trzeba bilet opłacić w tym radiu, nie da sie odsłuchać.
  • Anawim świetny ten wywiad. Naprawdę, przeczytajcie! Jak dla mnie facet super, spokojnie, spójnie i logicznie. Ciekawe czemu w jego szpitalu wzrosła liczba porodów z 1,4 tys do 4,5. No ciekawe. Napewno dlatego że oszołom tam rządzi
    ;))
  • z wywiadu w Polsacie:

    Red. Dorota Gawryluk: Pan mówi dziecka, a my słyszymy „płód”, „zabieg”? Czy dziecko w tym 23,24 tygodniu ciąży już czuje ból? Medycyna tego dowiodła?

    Co ona, z choinki się urwała?????
  • Możliwe, że spytała nie dlatego, że nie wie, tylko po to, żeby to było wyraźnie powiedziane w wywiadzie.
  • edytowano czerwiec 2014
    Trzeba bilet opłacić w tym radiu, nie da sie odsłuchać.

    @anabe, słuchałam bez biletu.

  • uwaga,  z ratusza są sygnały że jest duże ryzyko zawieszenia profesora w obowiązkach, jutro (piątek) o 17.00 manifestacja poparcia pos szpitalem, kto może niech przybywa, ja idę w każdym razie. Pokażmy co to znaczy Solidarność.
  • edytowano czerwiec 2014
     z ratusza są sygnały że jest duże ryzyko zawieszenia profesora w obowiązkach,


    Na jakiej podstawie ? Przeciez nie ma takiego prawa, skazującego lekarza za niewykonanie kary śmierci na płodzie, jaki by nie był.
  • na podstawie tego że nie wskazal gdzie można tą karę wykonać, jest taki zapis art.30 że powinien wskazać. Także prawnei mogą go zawiesić.
  • HGW ma niezłą zagwozdkę przed wyborami. Jeśli go zawiesi to żadna z niej katoliczka. Jeśli nie - straci poparcie lewicy. I tak się kończy lawirowanie...
  • a Nycz milczy... będę go nazywał  kardynał Milcz.

    żenada. Że-na - da. Wstydzę się za mojego biskupa!!!
  • edytowano czerwiec 2014
    no ale kasa na Świątynię Opatrzności ważniejsza... nie można się narażać włodarzom miasta, co? Rzygać mi się chce!!!

    jakaś delegacja wiernych może do KArdynała, co???!!! Niech to szlag! W końcu Szpital św. Rodziny się nazywa! 
  • Przepraszam ale dlaczego my mamy płacić składki na fundowanie zabiegów aborcji, jako obywatel demokratycznego państwa nie zgadzam się . Tak samo z finansowaniem iv, które w wielu przypadkach generuje genetyczne pomyłki. Owszem wady wrodzone i choroby zdarzają sie także u dzieci sprowadzonych na świat normalnie, ale tu już do nikogo nie mozna mieć pretensji, jedynie do natury, że bywa niedoskonała.
  • na podstawie tego że nie wskazal gdzie można tą karę wykonać, jest taki
    zapis art.30 że powinien wskazać. Także prawnei mogą go zawiesić.

    Ale on mógł nie mieć oficjalnej wiedzy, który gin robi takie rzeczy. Jak pacjentka miała jakieś ale i była na tyle bezwzględna aby wydać wyrok na dziecko, które sobie sama zażyczyła to mogła pójść po usługę do tych którzy jej taki zarodek wszczepili, na pewno by jej kogoś od usuwania skutków ich pomyłek wyznaczyli.
    Osobiście uważam , że to obrzydliwe.
  • edytowano czerwiec 2014
    posłałem maila:

    do:
    ks.przemyslaw.sliwinski@gmail.com

    Rzecznik Arcybiskupa i archidiecezji warszawskiej
    dyrektor Archidiecezjalnego Centrum Informacji (ACI)


    Szczęść Boże!

    Uprzejmie proszę aby ks.Kardynał zabrał głos w sprawie bezprecedensowej nagonki medialnej na prof.Chazana, dyrektora placówki Szpital św.Rodziny w Warszawie.
    Oczekuję tego jako wierny archidiecezji warszawskiej.

    Z Bogiem


  • edytowano czerwiec 2014
    Wlasnie na fejsie walcze.

    Jacy ludzie sa glupi i slepi.

    Dziecko w brzuchu nie jest czlowiekiem, zywa osoba tez nie jest, za to po urodzeniu juz jest.
    A brzuchu matki, to nie wiem zaba czy inny cus siedzi, no na pewno nie czlowiek.

    Tak jak Ciebie aniube strasznie mnie boli i denerwuje ta sprawa.

    I jest nie na moje nerwy, zestresowalam sie!

    To co ruszamy pod szpital?

    Dziewczyny,
    asiao, annabe, i inne wypowiadajce sie i nie w tym watku?

    Trzeba zrobic harmider, dac swiadectwo swoim zycie tym tfffuuu (pozyczam tfuu od Malgorzaty) aborcjonistkom!
  • edytowano czerwiec 2014
    założyłęm stosowny wątek, zwłaszcza że wiedżmy mają pikietę pod Sejmem o 15.00 jutro pod kierownictwem oberczarownicy N.
  • Nie rozumiem feministek. Co im szkodzi, że ktoś nie dokona aborcji ?
  • mniej kasy z PP otrzymają mają płacone od główki dziecka.
  • edytowano czerwiec 2014
    k..... !
  • no tak, tak, Najfeld to udowodniła przed sądem, tyle że Najfeld znikła z przestrzeni publicznej (co za szkoda 0 zniszyli ją tym procesem mimo ze wygrała, a tak by się teraz przydała to dziewczyna!) a pani N. jest sobie wicemardszałkiem. I jak  tu ma być dobrze?
  • > Możliwe, że spytała nie dlatego, że nie wie, tylko po to, żeby to było wyraźnie powiedziane w wywiadzie. <

    Dorota Gawryluk jest nasza - spytała dlatego, żeby mogli to usłyszeć oglądający program.
  • Profesorowi postawiono jeszcze inne zarzuty, oprócz nie wypełnienia obowiązku wskazania lekarza, który by zabił to maleństwo:
    - terroryzm jakiemu poddawał personel tego szpitala
    - to, że zabronił, aby pracujący tam lekarze przepisywali "antyki"; ten zarzut nie bardzo rozumiem, czy w Polsce pacjentki otrzymują receptę na środki antykoncepcyjne w szpitalu?
  • Ja z racji odleglosci pod szpital nie rusze. Odmawiam dzisiaj (porcjami, jak to przy dzieciach i obowiazkach) rozaniec w intencji profesora. Mam wobec niego osobisty dlug wdziecznosci.

    Radia Wnet mozna sluchac bez biletu, trzeba kliknac w "posluchaj teraz", chociaz oczywiscie darowizna na rzecz radia jest rzecza szlachetna, jesli ktos moze.

    Pikieta za zabijaniem w piatek w godzine milosierdzia, hehe? No wymyslily, doprawdy, zabawne. Jutro jest sw. Antoniego z Padwy, warto prosic go o wstawiennictwo w dobrej sprawie. Akurat tak sie sklada, ze wszyscy wiedza o rzeczach zgubionych, ale sw. Antoni przywolywany takze do pomocy w nieplodnosci i porodach!
  • głos zabrał rzecznik praw pacjenta a gdzie rzecznik praw dziecka ????
  • Jakiego dziecka, dzieci sa tylko chciane. Niechciane to plody...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.