Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

profesor Chazan odmówił aborcji

1235727

Komentarz

  • Dokładnie jakiego dziecka? Przecież Ona w brzuchu ma żabę, albo innego cusia 


    Nie mogęęęęę! 

  • edytowano czerwiec 2014
    Kara za klaps w pupę wściekłego kilkulatka i kara za niezabicie maleństwa, które sie nie może obronić. Rzeczywiście to państwo dba o dzieci ....Żal.
  • I to żal.pl


    dobra, ja fanatyczka, idę robić obiad dla moich fanatycznych dzieci i oczywiście dla mojego mega fanatycznego męża. 


    Wyłączam się z dyskusji, ale miejmy w pamięci jutrzejszą demonstrację!!!!

  • edytowano czerwiec 2014
    Dokładnie jakiego dziecka? Przecież Ona w brzuchu ma żabę, albo innego cusia

    Nawet żab się nie powinno mordowac, one są pożyteczne.
    Tak swoją drogą zastanawiam się dlaczego zarodek planowany nawet taki kilkudniowy to jest ,, dziecko" i jak coś się dzieje należy pędem lecieć do szpitala, leżeć na podtrzymaniu ciąży nie ruszając sie nawet do toalety, bo jak się odmówi leżenia bo w domu została reszta dzieci to zarzuty ,, nie szkoda pani dziecka ?" A jak się odwidzi albo jest niechciane czy jest nie takie jak trzeba to w wieku połowy ciąży albo i później jest jakimś czymś co można zabić jak tasiemca, szerszenia, komara albo gryzącego pająka...Gdzie tu logika?
  • posłałem maila:

    do:
    ks.przemyslaw.sliwinski@gmail.com

    Rzecznik Arcybiskupa i archidiecezji warszawskiej
    dyrektor Archidiecezjalnego Centrum Informacji (ACI)


    Szczęść Boże!

    Uprzejmie
    proszę aby ks.Kardynał zabrał głos w sprawie bezprecedensowej nagonki
    medialnej na prof.Chazana, dyrektora placówki Szpital św.Rodziny w
    Warszawie.
    Oczekuję tego jako wierny archidiecezji warszawskiej.

    Z Bogiem
    -------------------------------------
    też wysłałam
  • Ja mam wrażenie (po tym jak słuchałam/czytałam w mediach wypowiedzi osób, które przechodziły iv), że nie tyle może specyficzni ludzie, co sama procedura jest wypaczająca i - pardon maj frencz - może nieźle zryć beret.
  • edytowano czerwiec 2014
    Znam osoby, ktore potraciły ciąże i za każdym razem musiał to być dla nich dramat. Jedna przeżyła śmierć kliniczną przy tym i ledwo ją odratowali. Ale uznały, że skoro tak wyszło to mówi się trudno, może mają inne powołanie niż rodzicielstwo. Realizują się w innych dziedzinach i dzięki nim może świat jest szczęśliwszy.
    A postawa chcę, muszę mieć dziecko, muszę udowodnić wszystkim- sobie, mężowi , rodzinie, światu, że jestem kobietą to niestety prowadzi do korzystania z iv i kolejnych tragedii.
  • edytowano czerwiec 2014
    Ale powracając do tematu to przecież jest jasne, że chodzi o pozbawienie dobrego imienia oraz funkcji dyrektora człowieka , który jest światowej sławy profesorem, z tego co słyszałam potrafi bez szkody dla matki i dziecka poprowadzić nawet bardzo trudne i nietypowe ciąże no i mistrzowsko wykonać liczne cesarki. Ale jest dla kogoś niewygodny więc trzeba go zniszczyć.
  • edytowano czerwiec 2014

    @MonikaN szkoda nerwów na dyskusje fejsbukowe. Ja też się w taką wdałam ze znajomymi z klasy licealnej. Aż mi wstyd że ich znam. Nie mogłam uwierzyć w to co czytałam.

    Co do jutrzejszego dnia to właśnie nie wiem czy mi się uda. Chciałabym, trochę ciężka godzina. Męża jeszcze nie będzie a z trójką to nie wiem czy jechać...

     

    edit: jakoś mam cichą nadzieję, że jednak to że jego szpital dobrze prosperuje spowoduje że go jednak nie wyrzucą..

  • też wysłałam maila
  • edytowano czerwiec 2014
    tak jak mówiłem, sprawa robi się poważna, jest coś takiego jak Rada Społeczna  Szpitala, zasiadają tam tłuki z SLD i mają zamiar wywierać presję na dyrekcję. Są już oskarżenia o mobbing przeciw profesorowi.

    "Atmosfera strachu, lekarze sparaliżowani"

    Rzecznik SLD Dariusz Joński poinformował, że przedstawiciele SLD zasiadający w radzie społecznej szpitala św. Rodziny jeszcze w czwartek złożą w wniosek o pilne zwołanie rady. Joński zaapelował też do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, by ta odwołała prof. Chazana z funkcji dyrektora szpitala. Joński przekonywał, że w szpitalu kierowanym przez Chazana, panuje "atmosfera strachu, lekarze są sparaliżowani, boją się podjąć jakąkolwiek decyzję".



    media nakręcają sprawę:

  • zobaczcie jak mendowata dziennikarka formułuje pytanie do HGW: „kiedy będzie decyzja w sprawie losów profesora Chazana? Premier Tusk minister, pani przełożony już powiedzieli  swoje zdanie"  posłuchajcie tego, to jest typowy przykład mendy dziennikarskiej.
  • Kardynale Nycz,czekamy na Twój głos.
  • edytowano czerwiec 2014
    Kolejnym paradoksem jest to że gdyby ta kobieta teraz przedwcześnie urodziła zdrowo rozwijające się dziecko walczyliby o nie i miałoby znaczenia sie z tym że może być mocno obciążone w przyszłości, że może być dzieckiem specjalnej troski, siedzieli przy inkubatorze, liczyli oddechy, konsultowali z różnymi lekarzami , potem rehabilitowali a do tego modlili sie, trzymali kciuki, amulety etc... No ale ciąża trwa więć trzeba dziecko zabić.
  • edytowano czerwiec 2014
    jeśli jutro nie będzie kilka tysięcy osób ( anie będzie, jak zwykle) to zobaczycie że uwalą profesora. gdzie jest solidarność środowiska lekarskiego? 
  • edytowano czerwiec 2014
    Nie rozumiem już w ogóle. Dziecko z tą wadą szybciutko by umarło ale godnie i bezboleśnie ( wszystko jedno czy w wyniku poronienia czy zaraz po urodzeniu) i przecież nikt na siłę by go przy życiu nie podtrzymywał ( jak zdrowe tylko słabe, zainfekowane czy wcześniaka), ale nie czuło by bólu. Aborcja to przemoc, zadawanie płodowi/ dziecku cierpień fizycznych nawet jeśli ono sobie nie zdaje z tego sprawy. Nawet poddawania cirepieniu przez trucie, rozpuszczanie solami, rozkawałkowanie na żywca zwierzęcia ( skoro feministkom przypomina to żabę czy owcę) jest znęcaniem ze szczegolnym okrucieństwem, grzechem i ogólnie jest podłe. To, że nie ma peselu to nie znaczy w ogóle, że nie jest człowiekiem, tez jakoś cierpi. Gdzie są ci empatyczni obroncy praw dziecka, co chcą zabierać do bidula za klapsa czy szlaban na komputer?
  • edytowano czerwiec 2014
    gdyby ta kobieta teraz przedwcześnie urodziła zdrowo rozwijające się
    dziecko walczyliby o nie i miałoby znaczenia sie z tym że może być mocno
    obciążone w przyszłości, że może być dzieckiem specjalnej troski,
    siedzieli przy inkubatorze, liczyli oddechy, konsultowali z różnymi
    lekarzami , potem rehabilitowali a do tego modlili sie, trzymali
    kciuki, amulety etc...


    Hm, no w sumie moja 4 pociecha też leżała w inkubatorze i też modliłam sie aby przeżyła, błagałam lekarzy żeby ją odratowali. Też się nad nią trzęśliśmy. Co prawda bez amuletów, fluidków. Miala być upośledzona a jest całkowicie zdrowa.
  • dopiero się dowiedziałem, zresztą z TRWAM że to dziecko co miało być zabite to było z in vitro! Całkowicie pomijają we wszystkich mediach ten fakt, nikt o tym nie mówi!
  • Słabo czytałeś forum. Już tu o tym było, że dziecko z in vitro.

  • Mam pytanie, kto organizuje pikietę?

    A po drugie naprawdę jedyne co pozostaje, to modlić się i pościć o cud narodzin tego dziecka ZDROWEGO. To byłby argument nie tylko przeciw nagonce na Chazana, ale globalnie przeciw aborcji ze względów medycznych

  • edytowano czerwiec 2014
    nie samym forum człowiek żyje poza tym pisałem o tym że w mejnstrimie o tym nie ma, że to skrzętnie ukrywają, nie dziwota zresztą. A to w zasadzie nie pikieta tylko pacjentki profesora idą dać mu kwiaty (i zachęcają aby ludzie  którym sprawa nei jest obojętna przyszli pod szpital) Inicjatywa że tak powiem fejsbukowo oddolna.

    a jednak nie - poniżej korekta, sprawdziłem. Czyli jest szansa że będzie dużo ludzi.
  • edytowano czerwiec 2014

    >>>PRZYNIEŚ KWIATY DLA PROF. B. CHAZANA<<<

    W ten piątek, 13 czerwca, o godz.17.00 delegacja pacjentek przekaże wyrazy poparcia prof. Bogdanowi Chazanowi w Szpitalu Świętej Rodziny, ul. Madalińskiego 25.
    Prosimy Mamy, Ojców, pacjentki, wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie delegacji i obecność pod Szpitalem.
    Powiadomcie znajomych i przyjaciół.
    Przyjdźcie wyrazić poparcie dla prof. Bogdana Chazana.



    3 400 osób deklaruje udział, 15 tys zaproszonych

    Anita Czerwińska z Gazety Polskiej organizuje

    chwała jej.
  • @WInda_do_Nieba - obawiam się, że gdyby dziecko urodziło się zdrowe, to mieliby nowego haka na Chazana - wyszłoby, że niekompetentny, bo rozpoznał wadę u zdrowego dziecka.  Wiesz, jak jest - jak nie kijem go, to pałką...
  • Otóż to właśnie.
  • pewnie i tak jak zwykle nikt nie przyjdzie


    Nie zakładaj z góry czarnego scenariusza, trochę optymizmu chopie
    :-B
  • Ale to nie on wykrył wadę, tylko ktoś kto wykonywał genetyczne USG... W każdym razie byłaby szansa na nawrócenie wielu osób, a przynajmniej tej kobiety
  • już nabrałem pisałem z doświadczenia, bo wielokrotnie chodziłem i nikogo nie było, no ale może tym razem.
  • Ja mogę wysłać sms do profesora
  • być nie mogę
  • annabe ja tez sama tyle ze z dwojka
    u mnie jest szansa ze maz nas odbierze
    mlodsze dziecko pewnie mi usnie
    a potem balety do polnocy

    ale jedziemy
    bo warto


    annia to ze studiow jeszcze gorzej echhh
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.