Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

11617192122103

Komentarz

  • Mały domek duzy domek..a mówią ze taka bieda w kraju. ..
  • a czy ja narzekam?
    mały to garaż, tylko tak o nim mówimy, ma poddasze zrobione na sypialne, plus kuchnię i łazienke, ot co.
  • Mi tylko jeszcze jednego pokoju brakuje do szczęścia. Planujemy go zbudowac w ogródku .. :-?
  • e, do szczęścia, to 2-3. ale nie ma gdzie dobudować, więc czekam cierpliwie, aż sie zaczną wyprowadzać ;)
  • Moje sie ledwo co wprowadzily
  • Sporo z moich też, ale jestem optymistką. :)
    Zanim tu będzie ogród, to już będą wyfruwać.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Dobrze, że te kozy są opalane drewnem a nie na gaz ;)
  • @Maciejka Elektro Adolf... groza powialo :) =))
  • Moja mama ma kozę, taką nie super ozdobną, daje ciepło ładnie, tylko szybka się zakopca i ognia nie widać. Chyba są takie z bajerem że się szybka sama oczyszcza.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • O, jak ja lubie takie sklepy ze wszystkim!!!
  • Taki modul dzis ogladalam. Łóżko biurko i calkiem pojemna szafa. Fronty mozna samemu dobrac wg gustu sa roznych kolorach i mazajach.super.
    http://www.meble.vox.pl/produkt-lozko-multi-14202.html
  • fajne, ale nie rozumiem, czemu aż 105cm szerokości,
    po co dziecku taki szeroki materac, skoro może się spokojnie zmieścić na 80cm?
  • To seria mlodziezowa.
    Ja rozwazam dla mojego 7 latka
    Maz tam polezal i rozwaza tez dla siebie ;)
  • Ja tam wolę kominek ;)
    Kozy mi sie nie podobają, ale pomijając gust, to czy kozy są bezpieczne przy dzieciach, czy się nie nagrzewają? Znając moje "pioruny", to bym się bała.
  • My teraz bardzo rozważamy tematy domkowe. Ekipy remontowe w gotowości, bo mają teraz czas i bardzo chcą wchodzić...więc musimy na szybko ustalić, jakie otwory drzwiowe zachowujemy, które rozbierają itp.
    Do tego dylematy - wymiana drzwi i okien. Drzwi i okna zewnętrzne koniecznie, bo słabe i wieje, ale kiedy wewnętrzne są w miarę ujednolicone, to też jest znacznie ładniej?
  • Okna...w bloku mamy w mieszkaniu 10 letnie drewniane i b. sobie chwalę. Rodzina dalsza namawia na plastikowe, że dużo tańsze.
    A jedna z inwestycji, których nie żałuję w mieszkaniu to te okna oklejane drewnem...kolor mahoń.
  • A z remontem domku na wszystko nas nie stać...więc od razu pytania, na czym przyoszczędzić, a z czego można zrezygnować.
  • edytowano listopada 2015
    @.
  • my mamy drewniane,
    mieszkamy 5 lat
    te okna sa tu dluzej
    cale dobre
    nic sie nie wypaczylo
    i co wazne nie scieka woda po szybach, co w przypadku malych mieszkan jest dosc czeste przy plastikach
  • @Agagaw co do bezpieczeństwa. O kominek tez można sie poparzyć. Dla bezpieczeństwa można postawić plotek żeliwny, taki ciężki nieprzesuwalny. To jak bramka w kuchni czy na schodach. Jest gdy potrzeba, potem sie zdejmuje.
  • Wymyśliłam by koze przestawić w inne miejsce, ale... Tam nie ma komina :D Tzn dość łatwo da sie postawić pojedynczy szyb (są ku temu warunki). Tylko jaki system można użyć by przejść przez drewniana podłogę i strop?
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Toz to ikea w ciepłym świetle :)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • @Maciejka, my standardowe meble kuchenne z Ikea dopasowywaliśmy przy pomocy sąsiada na wymiar. Całkiem ładnie wyszło. :)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • mam tak jak na zdjęciu Maciejki
    tylko uchwyty mosiężne, nie czarne
    ogólnie jestem zadowolona, ale blat mi się wypacza :-(
    płytki vives mugat vanilla ( ale ja lubię taki pic-błysk )
    :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.