Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

12122242627103

Komentarz

  • Cale życie mieszkałam w bloku. Od 12lat w domu i choc jest to skarbonka - wolność i niezaleznosc jaka mam jest bezcenna!
  • @Savia, dzięki. Zbieram te różne opinie. My dojrzewamy do decyzji. Trochę nam to zajmie.
  • Wiesz Aga, nie namawiam, szczegolnie ze kazdy człowiek jest inny. Jeden przeniesie sie do bloku i będzie szczęśliwy, drugi tylko w domu odetchnie choćby miał ciągle cos naprawiać. No i duuuzy wybieg dla dzieci to dla mnie blogoslawienstwo. No ale to tez nie każdemu potrzebne i nie każdego rajcuje. ;-)
  • Savia, ja do domku bym natychmiast leciała, bez zastanawiania. Bloku nie lubię i jednak nie czuję się tu dobrze. Ach, nie ma to jak domek, nawet jak zimno i takie tam inne... Ale u siebie, bez sąsiadów z każdej strony :)>-
  • Się dałam przenieść ze względu na dzieci, polubiłam to miejsce, ale jakbym była sama, to wolałabym małe przytulne mieszkanko, takie, jak mieliśmy w Pruszkowie. :)
  • No, jak bym była sama, młoda i na wydaniu to bym wolała mieszkanie w centrum W=-wy ;)
  • Tu ogródek malusi i sąsiedzi tacy przez płot....jak coś robiłam w ogrodzie, to słyszałam przez płot, o czym sąsiadki na garden party rozprawiają ;)
    No i z tego domku bloki widać. Więc ta tęsknota za blokami może zostać zaspokojona...
    Aaaa, argument na tak, że b blisko jest do Kościoła naszego parafialnego. Szpital położniczy widać na końcu ulicy...choć to już w naszym przypadku mniej ważne ;) .
    Tu parkują niedaleko zdenerwowani tatusiowie, pędzą niosąc pod pachą zielone papierowe fartuchy ;) .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • a ja właśnie mam stół dębowy, solidny i szukam krzeseł bo te oryginalne zbyt masywne( choć super wygodne)
  • Nie wiem, czy szukasz nowych czy używanych, ale mogę Ci polecić tego sprzedawcę na allegro - moim zdaniem bajeczne ma ceny i wybór szalony. Kupowałam od niego komodę i kilka drobiazgów i jestem zadowolona.

    Tu już z filtrem "krzesła":
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=10109382&order=m&string=krzese%C5%82&search_scope=userItems-10109382&bmatch=seng-v10-p-sm-isqm-3-o-0113
  • bardzo, bardzo dziękuję

    poobserwuję jego aukcje, choć kilka rzeczy to najchętniej od razu bym kupiła :D
  • One są ciężkie, ale niezdzieralne!
    Moi teściowie mają takie i to są drugie w kolejności najlepsze krzesła (zaraz po giętych z Jasienicy, których jestem szczęśliwą właścicielką.) :D
  • spać nie będę mogła :D
  • Przepraszam... ;)
  • Przerabiamy trochę sufity tu i tam, co sąsiad zdejmie kawałek kartongipsu, to mu jakś zdechła mysz na głowę spada, nie chcę myśleć ile tych mumii w ścianach i sufitach mamy! ale dziś, to już X_X zwłoki niemal bez głowy - nadgryzła kabel z prądem, ale ją przyjarało!
  • O mamuniu!!! :-O
  • No dobra, wracam do pytania - czy jest ktoś zadowolony ze zlewu Domsjo lub jakiegokolwiek innego białego emaliowanego? Bo wady znam, ale nic nie poradzę, że mi się tak strasznie podoba... :)
  • masz tak jak ja
    wiedziałam, że będę żałować i mimo to kupiłam , ale i tak nie żałuję bo mi się podoba
  • In Spe - o właśnie o to mi chodziło - wiem, że będę żałować, ale może plusy dodatnie przeważą plusy ujemne :)
    Ktoś jeszcze tak ma?
  • Czyli on jest emaliowany, a nie ceramiczny? To tez mi sie podoba :)
    Zreszta za taka cene to co 5 lat moge zmieniac na nowy, czysty i blyszczacy ;)
  • Ja też poszukuje stołu i krzeseł co sądzice to tych
    http://olx.pl/i2/oferta/stol-z-krzeslami-CID628-ID7XegX.html#:89315ceb35#gallery


    I drugie pytanie. Mam jedną paskudną ścianę w sypialni brudną bo kiedyś tam przyklejałam tymi gumkami obrazki gumki nie zostawiające śladu jednak śladów sporo zostawiły. Na początku myślałam sama coś tam namalować, potem stwierdziłam że tapetę jakąś fajną kupię, a teraz myślę o fototapecie ale mam obieckcje ....
  • Mnie się podoba

    z tym, ze bardzo podobny stół i krzesłą też
    są w ofercie Jysk
    za mniejsze pieniądze
    zwłaszcza teraz kiedy są promocje

    my mamy stół i krzesła właśnie z Jysk'a
    płaciliśmy za komplet- stół + 4 krzesła 1000 zł, potem dokupiliśmy same krzesła i dwie dostawki, które wydłużają stół do chyba 2,80 m
    bałam się, ze badziew (no ale inaczej byśmy bez stołu w ogóle zostali ;) )
    ale jest już lata (chyba ponad 7 lat)
    wiele imprez na wiele osób już ma za sobą
    skakanie i wszelki wspinaczki dzieci również
    wypadki z wylaniem zimnego, gorącego, czy z % również

    jakoś przed świętami nie wiem co, ale odbiło mi się jaśniejsze (taka plama) , nie potrafię tego zlikwidować
  • na prośbę Agi wklejam tu też.
    20150119_202613
  • To jest mistrzostwo swiata!!!
  • @maliwiju, krzesła jak krzesła, mogą być, choć nie mój styl, stół w ogóle mi sie nie podoba, ale lampa z półka fajna
  • eee ani krzesła ani stół ani lampka ;)
    nie mój styl zdecydowanie
  • mój też nie :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.