Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

13435373940103

Komentarz

  • edytowano listopada 2015
    Jak.
  • Ja się boję wszelkich kurzołapow,a na takie mi wyglądają te pompony na pierwszej fotce....
  • Szary bardzo ładny - całe mieszkanie mamy szare.
    Do szarości to blady róż też pasuje (jakaś pepitka czy cuś) i białe meble.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Baldachim cudny od zawsze o takim marzyłam i chyba dziewvzynko zrobię:) mili oprócz łóżek (materace na podłodze będą ma razie)i polki ksiazkani chce coś do hustania się i do chowania to coś musi chodzić chyba być 2w1 bo więcej się nie zmieści.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    Jak.oju.
  • Muszą być na podłodze bo one jak śpią to się strasznie wierca i nawet z materacy spadają, zresztą pewnie ciągle będą nas wołać do spania z nimi więc nam też będzie wygodniej na podłodze niż w małym łóżku:)
    Platforma odpada bo sufit nisko i skos zaraz.
    huśtawka super, są jeszcze nie zakryte belki stropowe i na nich trzeba coś wymyślić; )
  • a jak będzie ze schodzeniem po schodach?
    jaki macie pomysł na barierkę? i gdzie będzie?
    ja też właśnie urządzam bawialnio-sypialnię dla maluchów na piętrze
    jeden pokój z materacami na ziemi i nieotwieralna barierką
    drugi z zabawkami, bez barierki, można dojść do tego sypialnego, ale za to zaraz na korytarzyku druga , większa nieotwieralna barierka :)
    trochę się naprzeskakujemy, ale tak to bym ciągle myślała "czy na pewno zamknęłam", a schody u nas strome bo domek mały

    no i skosy, skosy
    przestawiamy meble i przesuwamy materace przed ostatecznym urządzeniem, żeby w praktyce zobaczyć jak najwygodniej

    zaglądam czasem tutaj ( już chyba był link)
    http://wnetrzadladzieci.blogspot.com/2013/11/kilka-sposobow-na-zabudowe-skosow-szafa.html

    w sumie mam 4 małe pokoje na górze i u starszej córki metodą prób i błędów udało się tak fajnie urządzić niewielką przestrzeń, ze naprawdę jest funkcjonalnie
    jak skończymy kłaść deski na ścianę to strzelę fotkę :D
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • B. ładnie, lubię ten kolor.
    A mogę na żywo obejrzeć, np. w listopadzie?
  • edytowano sierpnia 2015
    @Maciejka super Ci wyszły krzesła. Dawno tu nie byłam. Co to za krzesła @Emilia w Pl?
  • Bardzo pięknie, @Maciejka
    lampa faktycznie robi efekt, ale tadelakt pasuje klimatem
    kolor jeden z moich najulubieńszych :)
  • edytowano listopada 2015
    Aaaa.
  • Lampa Skapetze? ;)
    Tez sie nad taka do pokoju dziewczyn zastanawialam, w koncu dostaly jednak blyszczaca, ale nie etniczna.
    Jestem ciekawa, czym podloge potrakowalas, bo to chyba drewno?
  • ciekawe jak ten tadelakt będzie się sprawował w użytkowaniu
    mam nadzieję, że będę pamiętała zapytać za kilka miesięcy
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Tez jestem ciekawa, jak sie utrzyma (podloga i tadelakt).
  • edytowano listopada 2015
    .
  • To ta podloga teraz przez firme z Polski ukladana?
  • Ale pięknie! @Maciejka, przyjedź do mnie i zrób mi korektę mieszkania :)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Fajnie, dzieki. Jak bede slyszala, ze ktos szuka, to podpowiem.
  • Jak tanio pomalować coś małego metalowego na czarno ? Lakier do paznokci farbka modelarska?
  • Może marker
  • zobaczę czy się nie ściera
  • Znalazłam farbę ciemnobrązową w domu też się nada.
    Jaka farba biała do ścian jest najlepsza? Powoli zalepiam dziury ścianach , jak wszystkie zalepię będzie malowanie, ale mi się nie chce...
  • Kiedyś malowałam coś Beckersem i byłam zachwycona - 2 warstwy wystarczą.
    Ale jest dość kosztowna.
    Malowałam też Dekoralem i nie było fajnie - trzeba ze 3 razy malować, by pokryło, a najlepiej 4.
  • pomóżcie [-O<

    mamy okazję kupić meble z Ikei , system PAX od znajomego (wraca do Polski) , praktycznie nówki. W zestaw wchodź szafa narożna (jeden bok 100cm , drugi 110) , komodę , takie dwa słupki (50 cm każdy , wysokie jak szafa) i taką dużą szafkę (szachwnicę) , całość 250£ ( normalnie jeden ten słupek kosztuje 130£) , problemem jest wysokość szafy i słupków. Dom ma 225 cm a meble 232 cm (7cm , a jaaaaka różnica !! 8-} ). Pomyślałam więc, że może je przytniemy od góry ( od dołu nie ma takiej możliwości) , tylko drzwi od szafy i słupków mają lustra i nie wiem czy jest w ogóle możliwość cięcia we własnym zakresie ? (specjalista zawołał 130£ za przecięcie jednych drzwi !!!). Jeśli nie, to jest jeszcze opcja dokupienia samych drzwi ( są dostępne w Ikei , 30£ za sztukę , bez luster :-L ) więc dalej się opłaca ale czy w ogóle nie głupi to pomysł ,żeby obcinać meble ??

    Żeby nie okazało się, że okazja zmieni się w wyrzuconą w błoto kasą ??

    Cielibyście ??? :-??
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.