Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

13738404243103

Komentarz

  • Mniejsze materace zawsze dają luki po bokach
    Mozesz wetknac koc ale będzie różnica poziomów
  • nie mam tych łóżek, na razie na nie choruję ;)
    ale moje dziewczyny tak się wiercą że muszą spać na materacach albo w kojcach bo inaczej spadają, często trzeba też z nimi spać, więc wolę się położyć trochę na materacu a trochę na podłodze niż zwisać z łóżka, dlatego zanim nie dorosną będą miały tylko materace

    teraz muszę kupić materac dla O. (M, ma 80/160) i się zastanawiam jaki czy z pianki czy sprężynowy itd.

    mówisz że te łóżka nie takie fajne na jakie wyglądają?
  • Miłe Panie, proszę się podzielić pomysłami na przechowywanie desek kuchennych! :)
    Mój nie jest tragiczny, ale jakoś czuję, że by można lepiej.
  • image

    image

    image

    Praktyczny, ale bez polotu
    image

    Z polotem ;)
    image
  • edytowano września 2015
    Praktyczny bez polotu by mi pomógł. Dziękuję!
    E: i największą na drzwiczki, super.
  • Mnie tez by sie przydało to na drzwi...ale mam tak nabite w szafkach, że z deska drzwiczek nie domknę...
  • Ja mam jedno sprytne miejsce - poprosiłam męża, by nie przyczepiał drzwi zamrażarki do obudowy, tzn. w lodówce jak otwieram drewniane drzwiczki, to od razu otwiera się cała lodówka, a w zamrażarce najpierw drewniane drzwiczki, a potem zamrażarkowe. Drzwi zamrażarki służą mi jako ukryta tablica suchościeralna, a do drewnianych można będzie przykręcić coś na deski. Się maż ucieszy gdy wróci, zawsze mu coś nowego do zrobienia wynajdę. :D
  • A cięższe deski nie opuszczą zawiasów drzwiczek?
  • Może nie, bywają cięższe drzwiczki niż moje, a deskę większą mam jedną.
  • edytowano listopada 2015
    O,.
  • Ale mam lekkie, plastikow deski.
  • Malowałyście coś farbami kredowymi? Nie wiem, czy na orgu czytałam o odnawianiu nimi mebli :) Za duża skleroza :) Zastanawiam się, jak bardzo to kosztowne. Mamy nieładną meblościankę (ale nie na wysoki połysk), kasy na jakiś mebel brak i zastanawiam się,czy warto walczyć?
  • edytowano listopada 2015
    .p
  • Gdzies tez czytalam, ze ludzie sami sobie ta farbe mieszaja. Na jakis amerykanskich stronach receptury widzialsm.
  • http://projektcacko.pl/farba-kredowa/
    Znalazłam- jak zrobić farbę kredową :)
  • pobrane
    Nic tylko gotować :D
  • Nie wiem, czy to tu było o farbach BM? W Warszawie jeden sklep jest przy Bartyckiej, ale nie tam, gdzie wszystko , tylko na wysokosci Kima, po drugiej stronie ulicy - jesli wjezdza sie od Czerniakowskiej, to po prawej stronie. Drugi sklep byl (ostatnio tam nie bylam, wiec nie wiem, czy jest w dalszym ciagu, przy Połczyńskiej, zaraz za Lazurowa. Tez po prawej stronie, jak sie jedzie od strony W-wy. Mozna sobie obejrzec palete - jest ogromna, sa reklamówki z zestawieniami kolorów i wzorniki.
  • edytowano listopada 2015
    <.leziskami plazowymi.
  • tam jest jakiś WIELKI ROBAL!!!!!!!!!!!
  • a może reszta jest maleńka? @Maciejka, nie zwymiarowałaś.
  • Polska ważka, huzar, jest takiej wielkości, a ta zdaje się egzotyczna jakaś.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • @Marcelina - Husarz władca, ta ważka?
  • Tak. Husarz, nie huzar, oczywiście. Widziałam ją na żywo i w stanie zasuszonym, strrasznie wielkie bydlę. Takie, jak to na desce.
  • Wolałabym nie spotkać. Nie przepadam. Coś, jak nisko latający helikopter...
    ;-)
  • edytowano listopada 2015
    <.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • ja bym się rozpłakała o :((

    a chwaliłam się jak M. przeciął drzwi lustrami ? Nie ? No to proszę :)

    FB_IMG_1443785278783
  • Lał mój mąż musi zrobić to samo; ) na razie twierdzi ze się nie da:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.