Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

13940424445103

Komentarz

  • @Joanna36
    ładne koszyki wyściełane materiałem są w biedronce (przynajmniej jeszzce w "mojej" widziałam)
    chyba cztery wchodzą w zestaw (jak się nie mylę) cena 49 zł
  • Byłam w pn to nie było, ale mam pod domem drugą większą to zobaczę.
  • edytowano października 2015
    Joanna fajny kolor, przytulny. Jeszcze dzisiaj zobaczyłam na jednej pani ładne połączenie koloru brązowego z morskim, od razu pomyślałam o Twojej kanapie, zasłonach i dodatkach. Mniej więcej taki, tylko jeszcze ciemniejszy:
    image

    I przyznam, ze idei koszyka nad stołem u Maciejki nie zrozumiałam. Maciejka masz jakąś fotę?
  • Brązowy z turkusem jest śliczny (i sama namawiałam koleżankę na to połączenie). Tylko zakryłam moją kanapę narzutą srebrną - trochę zniszczoną bo kupowałam ją już używaną, ale chciałam zobaczyć jak się pokój prezentuje i ten kolor mocno mlecznego kakao na ścianach chyba wymaga kolorów achromatycznych lub przynajmniej pastelowych jest taki subtelny i delikatny że niknie przy mocnych kolorach (to tak jak ja słowo daję ;) ).
  • Jasiek powiedział, że w tym kolorze się dobrze odpoczywa... więc odpoczywam :)
  • No to pudrowy róż. Będzie sweeet :)
  • Pudrowy róż zawsze mile widziany :)
  • Mąż zawsze może iść do swojego pokoju gdzie całość łącznie z sufitem pomalował na trawiastą zieleń, przebierze się w moro i go nie znajdę...
  • edytowano października 2015
    Ja mam wnętrza w szarościach i pudrowy róż mi bardzo do nich pasuje, tylko niestety jeszcze nie jestem na etapie zakupu dodatków, więc sobie nań poczekam. Np. do takiej łazienki by mi bardzo pasował zamiast tego błękitnego ręczniczka powieszonego tak bardzo zgodnie z zasadami bhp:
    image
    image

    Ale najpierw oświetlenie, zasłonki i wieszak na ręczniki, a potem dopiero będę ręczniki wymieniać.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • A ten koszyk, to wisi na spuszczanej lince?
  • Ręczniki mąż dzisiaj w Jysku kupi, 50x90 są po 12zł. Ecru. Potem jak zszarzeją farbuję je w pralce farbką - ładnie wyszła turkusowa taki stalowy błękit, trzeciej szansy nie mają aktualne stare idą na ścierki.
  • o właśnie, czas mój podsufitny koszyk zawiesić w nowym miejscu, bo tu, gdzie wisiał rok temu zrobiliśmy lampę, problem nadgryzionych jabłek niestety jest mi baaardzo znany!
    jak mąż wróci to mu zadam, bo właśnie wymysliłam gdzie :)
  • Ecru dla mnie z mdłe, potrzebuję jakiegoś ciepłego koloru w tej łazience. Ale nie kuś mnie teraz ręcznikami, zbieram na żyrandole bo już nie mogę z tymi żarówkami na drutach :)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • @Maciejko, a możesz wkleić zdjęcie? Poczekam cierpliwie.
  • u mnie jasne bo kolory ktoś odbarwia - albo pasta do zębów albo coś...
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • mój jest taki: zwis
    a tu szkodnik: moje
  • ja jestem zakochana w Twoim "Szkodniku" Skatarzyna :))
    Ciepło mi na sercu jak patrzę na Niego
    :x
  • A nie boicie się ze szkodnik chcąc dostać się do koszyka. , wlezie na stół zawisnie ma koszyku i razem z nim runie w dół?
    Pomysł mi się podoba ale boję się o stół sufit i jabłka w koszyku; )
  • @uJa, dlatego długo szukałam takiego miejsca, że szkodnik musiałby mieć drabinę, chyba, że znów mnie czymś zaskoczy ;)
    w każdym razie u nas nie może być nad stołem :D
  • edytowano listopada 2015
    .
  • super te koszyki

    @maciejka -ślicznie masz w domu!

    swoją drogą zastanawiam się jak masz czas przy absorbujących dzieciakach
    malować meble, urządzać chatę i gotować skomplikowane dania?

    Chyba po prostu u Was jest doba dłuższa!;)
  • Szkodnik na zdjęciach super!

    ale mieć w domu...to wyzwanie!

    dobrze Kasiu, ze trafiło na Ciebie za szóstym razem:)
    bo już doswiadczona jesteś
  • edytowano listopada 2015
    .
  • @skatarzyna korek to w markecie budowlanym albo na allegro możesz kupić na metry. dziś mnie olsnilo jak zakładaliśmy korek pod panele.
  • Mam taki wazon..wysoki z 60 cm, szklany, we wzorki "mrożone" - przerobiłam bym go jakoś, mogłabym w nim trzymać jakieś gałązki , kto ma pomysł?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.