Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

14041434546103

Komentarz

  • A ja jestem szczęsliwa,bo powooooli ruszamy z łazienką na górze, kibelek to podstawa,bo bieganie góra-dól nie jest fajne.
  • Nam udało się skończyć sypialnię, trwało to długo i na raty, ale efekt mnie zadawala :)
    Mieliśmy ponad 30letni segment po Cioci i ściany nie do końca zielone tak jak bym chciała.

    Tak byłoDSCN5986
    DSCN5987
  • Ciągle brakowało miejsca na wszystko niestety.
    W trakcie wyglądała sypialnia nasza takDSCN5988
    DSCN5991


    Potem znacznie lepiej
    DSCN6018
    DSCN6022
    A po prawie roku doczekaliśmy się i Mężu mógł zrobić drzwi do szafy.
    Teraz w sypialani czuję się dobrze :)
    DSCN6963
    tylko lampy jeszcze brak ;)
  • szafa imponująca!
  • a lampy brak, to szewc bez butów?
  • Swietny ta zielen!
  • Tak, zielony bardzo mi się spodobał, a lampa musi dojrzeć w wyobraźni twórcy i w bursztyn ładny musimy się zaopatrzyć ;)
  • chłopcy i mąż maja podobną zieleń u nas
  • Mojego siedmiolatka pochwale i prosze lajkowac jego inwencje ;)
    Wczoraj chlop kupil w Ikei taka klejaca sie siatke pod dywany/wykladziny/chodniczki/biezniki. To sie przycina i nakleja od spodu, dzieki czemu taki chodniczek trzyma sie podlogi. Dzisiaj syn wstal pierwszy, cos kolo 5 rano i zanim obudzila sie reszta rodziny przycial i nakleil siatke pod dywanik w kuchni. Od razu rano zauwazylam, ze cos sie dziwnie na nim nie slizgam, stabilny jakis i w ogole ;)
    Ale najlepsze, jak mlody pokombinowal z resztkami. Mamy mianowicie w jadalni drewniana lawe i na niej owcze futra, ktore ciagle zeslizguja sie. Wroc, zeslizgiwaly. Witek je okleil i tez sie trzymaja lawy.

    @AniaLecha, zazdroszcze szafy! My znowu wyladowalismy bez, bo mamy sypialnie mniejsza i zupelnie inna, wiec trzeba bylo sprzedac wielkie lozko i szafe trojdrzwiowa. Takze na razie delektujemy sie standardem nieco gorszym niz w akademiku ;)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • @Maciejka gdybyś miała wysoki szklany wazon szroniony w kwadraciki to w co byś go pięknego przerobiła? Nie musi być wazonem, ja umiem tylko go przerobić na szklane puzzle 3 d.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Nie mam innych w tym stylu, wystarczył mi jeden - dostałam go w prezencie... porysował się i myślałam żeby go zamalować jakoś, bo tak wyrzucać przed zniszczeniem to głupio.
  • edytowano października 2015
    Może daj go do piwnicy jako stojak na pompki do rowerów?
    Jeśli Ci się nie podoba....
  • zniszcz-go, zniszcz-go pucel 3d rządzi!
  • edytowano listopada 2015
    .
  • myślałam żeby jakieś gałęzie czy cuś tylko on porysowany
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Fajne bo to czyste proste szkło, mój nieszczęsny wazon jest ozdobiony matowym wzorkiem.
  • To na sery super.
  • Pomalowałam ten wazon na biało od środka farbą sufitową, jutro druga warstwa ale i tak jest już piękny, teraz gałązki patyczki czy coś.
  • haha właśnie chciałam Ci napisać byś go pobieliła od środka ;)
  • uJa,czy możesz mi na priv napisać,czy wciąż szyjecie te wałki na okna i ewentualną ofertę cenowa?
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Ale fajnie to wyglada!
    Ja swego czadu takie rożne kompozycje robiłam w szklanych "kulach", kilka rozmiarów takich kul fajnie komponowało sie na stole :)

    Swego czasu pobielilam taki duży hmm kielich
    Był butelkowo zielony i nijak wyglądał na ciemnym stole
    Wzięłam farbę do szkła, wymalowałam i gąbka przetarłam
    Często z braku pomysłu trzymałam w nim kamienie, mech i bluszcz
    Spróbuje potem wkleić zdjecie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.