Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

14142444647103

Komentarz

  • Nie mamy łóżka w sypialni tylko materac, na łóżko na razie nie ma kasy więc wymyśliliśmy sobie że zrobimy tylko zagłówek jakiś ciekawy, nie będzie się brudziła ściana itp.
    Najpierw zagłówkiem miały być stare wezgłowia z łóżek dziadków,ale nie mieszczą się pod skosem, a nie chcę ich obcinać bo może kiedyś uda nam się złożyć te łóżka w całości, więc pomysł padł by wytapicerować sobie zagłówek, miało być tanio hehehe
    płyty osb przycięte do wymiaru, gąbka/pianka tapicerska, materiał, taker i już wychodzi ponad 200 zł pff zła jestem, że to wszystko takie drogie mimo ze człowiek chce zrobić po kosztach.
  • edytowano listopada 2015
    @.
  • Znacie jakąś farbę która postarza meble ale nie w stylu shabby shic tylko patynije drewno w kierunku starej naturalnej patyny?
  • Poduchy chcę dziewczynom bo też mają tylko materace i strasznie się obijaja o ściany. Poduchy chce zrobić zdejmowane żeby można je było prać. U nas mają być folkowe kwiaty na czarnym tle wiec nie będzie się tak budzić. Ale może faktycznie nam też poduszki:/ tylko płyta z pianka miała też trochę ocieplac bo sypialnia w najchlodniejszym rogu domu.
  • to styropian zawin, przylep na taśmę dwustronnie klejącą - będzie ciepło, lekko i tanio :)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • My na "chwilkę" przykleilismy prostokąt grubszej,takiej welurowej w dotyku tapety( fajne są teraz wzory,struktury i kolory tapet),też mamy materac w sypialni.
  • edytowano listopada 2015
    Czym pomalować (i gdzie to kupić; ) ) litery na nagrobkach ?
    E. Trochę może nie do konca DIY DOM ;) ale w sumie też kwatera :D
  • http://www.halens.pl/dom-6450/lampki-choinkowe-cotton-ball-523499 ktoś szukał niedrogich cotton balls - 65 zł nie wiem czy to dobra cena?
  • Duza przecena.z 669 zl :-?
  • ktoś zasnął na klawiaturze i za dużo się wcisnęło :D
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Hahaha jednak kartony?
    Ja już płytę mam docieta zabiła mnie tylko cena gąbki wiec pomysł skatarzyny na styropian chyba będzie najlepszy; )
  • A na ten kartonowy to nie trzeba jakiegoś grubszego materiału? Wydaje mi się ze z cienkiego nie wyjdzie.
  • Myśmy malowali jakąs farbka do kamienia, tylko drobna rada - nie na czarno, tylko jakiś ciemny szary, jeśli nagrobek jest "granitowy"
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • I to jest właśnie różnica między mną a Maciejka ja gadam i myślę a Maciejka działa. Dlatego ja mam brzydki dom w ciągłym remoncie a Maciejka piękne wnętrza.

    Świetnie to wygląda!
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Moja jeszcze nie obdrapana dlatego nie mam tak silnej motywacji; )
    zresztą musicie mi podpowiedzieć kolor obić/poduszek może jutro obfoce pokoik; )
  • Wooooow! Super pomysł :O
  • widziałam coś ciekawego, dałoby radę samemu zrobić?
    image
  • edytowano listopada 2015
    .
  • @uja

    Nie przejmuj się!

    Już ustaliliśmy, że u maciejki jest doba dłuższa ;)
  • no właśnie i doba dłuższa i dzieci grzeczniejsze i mąż lepszy :P
    ni ma to jak na zachodzie ;)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Maciejka
    Ale fajny ten ochraniacz :)

    Eh!
    Ty to masz zdolne te ręce, głowę pełna pomysłów i nie masz jednego
    Tego :
    "Jutro........ jutro sie za to zabiorę"
    :))
  • edytowano listopada 2015
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.