Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

13839414344103

Komentarz

  • DA się DA :) , M. obcinal jakieś 20 cm.
  • @Bea meble wysokość miały 232 ja mam pokój 227 , rozkminiałam czy kupować bo dużo niższej cenie i ciąć czy się nie opłaca. Zaryzykowałam i kupiłam , obcięcie mebli nie było problemem ( choć zastanawiałam się czy się nie rozlecą) ale obcięcie drzwi z przyklejonymi lustrami było wyzwaniem :)

    Udało się :)
  • edytowano listopada 2015
    <.
  • gdzie dobrze kupię korek, taki, żeby sobie wyciąć podobne, bo te są małe, pod kubek, a ja chcę duże pod talerze:
    image
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Piękny zielnik! Czy można go skopiować w PL? Od jakiego kierunku ściany?
    I jeszcze genialny pomysł ze sztucznymi na dole!!!
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    <.
  • Pięknie @Maciejka
    Bardzo klimatycznie


    Jak będę miała dom
    Zgapie
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • A, tylko jeszcze widok zza okna jakos by zmodyfikowac trzeba bylo, zeby calkiem klimatycznie bylo ;)
  • Mam podobne niskie drewniane szerokie parapety co z tego jak za oknem droga i wscibscy sąsiedzi:/
    Na parapecie wiec zamiast nas siedzą dynie; )
  • edytowano listopada 2015
    .
  • To zdjęcie od zewnątrz budynku nasunęło mi jedno skojarzenie: okno życia. ;)
    Ppnieważ mieszkam na parterze wśród wścibskich ludzi to bym pomysł nieco zmodyfikowała, ale ogólnie - moje klymaty! :)

  • Też się kiedyś zakochałam w tych siedziskach na oknach, nawet kazalam zrobić szersze, drewniane parapety, aleto nie ta llokalizacja. Może gdzieś na piętrze z widokiem na góry o tak to można siedzieć; )
  • Powiedziala ta, co w gorach mieszka ;)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Maciejka ale tam faktycznie u uJi na dole nie ma gdzie posiedzieć by widok był na góry :)
  • edytowano października 2015
    No - mam pomalowany "salon"..kolor szary wpadający w fiolet, miał być "kamień faraona" a jest coś jak mleczne, szare kakao. Jakie zasłony do tego? Kanapa jest ciemnobrązowa. Inne meble to tylko szafki akwariowe sosnowe, ewentualnie mogę przemalować.
  • edytowano października 2015
    Ja bym meble dała na biało i zasłony do tego albo białe albo w kolorze kanapy (jeżeli trzymać się zasady "nie więcej niż trzy kolory"). Ewentualnie jak pomalujesz meble na biało, to będziesz mieć w miarę spokojną bazę, żeby w zasłonach, poduszkach i innych dodatkach zaszaleć z jakimś kolorem (i przez wymianę jednego koloru na inny dodatkami zmieniać wnętrze) - bakłażan, butelkowa zieleń, turkus, navy, ja bym patrzyła co się nie gryzie z kanapą.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • @Maciejka

    A te aplikacje,to z szablonu,tak?


    U Maciejki NAJLEPSZE I NAJCUDOWNIEJSZE I NAJBARDZIEJ POMYSLOWE - umieszczenie koszyka duzego,wiszacego nad stolem.
    Dzieci nie moga wyzeraz,stol zysty,przestrzen zachowana.

    No na 100% u mnie w domubtaki bedzie!
  • edytowano listopada 2015
    .
  • To tłumaczy czemu ja przerabiam wszystko na wióry i ścinki - równowaga w kosmosie itp.
  • image20151028_193629
    taki mniej więcej kolor wyszedł
  • muszę jakieś koszyczki na czapki do tej ławeczki kupić tylko mnie wnerwia że byle koszyk z wikliny - 30 zł za technologię z V wieku p.n.e.
  • pożyczę Ci książkę wyplatanie z wikliny i z "papierowej wikliny" sobie zrobicie na wymiar, dzieci uwielbiają robić "wiklinę" z gazet :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.