Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

14344464849103

Komentarz

  • edytowano listopada 2015
    .
  • dobra, myślałam odwrotnie, że do usuwania brudu, że to myjki =))
  • Z jednej strony ładne te pompony z drugiej - te wnętrza są tak dopracowane że i bez pomponów wyglądają na wystylizowane.
  • image
    a to nie rozumiem - ktoś dziecko od małego do Loży zapisał czy jak?
  • A ja się cieszę,bo kupiłam Marii w chińczyku lampion z Dorą za 4 zeta i ona się cieszy jak goopia :D
  • edytowano listopada 2015
  • a mam jeszcze taki materiał w jaki mason ma zasłonki ;) i takie same pudełka na drobiazgi :D ale już mi się za dużo wzorów wydawało :)
  • @uJa
    zerknęłam na Allegro i rzeczywiście chyba zamówię...

    i podejmę się wyzwania
    choć ja niby artystycznie utalentowana
    ale jeśli chodzi o szyciue, robienie na drutach itp.
    to kiepścizna...

    nie bardzo umiem
    i nie bardzo lubię
  • ale to tylko nozyczki Ci są potrzebne ;) żadnej igły nitki nic takiego dasz rady, a Marysia będzie mieć frajdę z pomagania (tylko od razu mówię że te pierwsze nie wychodzą takie idealne jak na zdjęciach z da wandy ;))
  • Jak znajdę w ciuchach jakąś kreację z tiulu za 2zł to spróbuję zrobić pompon i ja.
  • Do osiadania kurzu. Tiul idealnie łapie kurz ;)
    Ja muszę się wziąć za mieszkanie. Aczkolwiek nie moje to tylko tak żeby przyjemnie było.
  • Można wyprać :)

    Ja się napalulam i juz zamówiłam
    Za 5 zeta za rolkę 9m

    @UJa
    A w temacie innym
    Wysłałaś może sery do mnie?
    (rodzice)



  • Wysłałam
  • Super pompony.kolejny gadżet do prania brr
  • edytowano listopada 2015
    dopiero doszłam do tego wątku i tak czytam @Daga, czytam
    i już się zaczynałam denerwować, że kupisz gotowy pompon za 16zł albo i więcej

    A ja właśnie wczoraj sobie oglądałam ten filmik o robieniu pomponów i się napaliłam, że kupię 30 rolek po 3zł i zrobimy z dziewczynkami na Klubiku - z ośmiolatkami!!!

    Więc @Daga, całe szczęście, że się nie poddałaś i zakupiłaś jednak rolkę, a nie pompon.
    No.

    ;)
  • Pamiętam w szkole podstawowej na zpt robilismy pompony z wełny
    Tez sa super ;)
  • bialy-dywan-z-pomponow
    A jak sie machnie wystarczajaco duzo pomponikow welnianych to mozna zrobić dywanik :D
  • Ale koniecznie z zającem! :)
  • @Bea
    planuję ten 2,89 za rolkę szerokość 15cm długość 9m:
    http://allegro.pl/tiul-rolka-tutu-tiulowe-pompony-15cm-9m-i5749597424.html

    Na filmiku (innym) pani mówiła, że robi jeden pompon z dwóch rolek, ale nie wsłuchałam się ile ma tam metrów. Na Allegro raczej większość rolek jest po 9m, więc zakładam że to wielkość typowa.

  • @Joanna
    Dziewczynki będą miały radochę:)

    Ja zamówiłam 30 cm szerokości
    Ale ja chce duże

    A dziś trafiłam na ciuchach spodnie z dopietym tiulem turkusowym za zeta

    Zaraz chyba sobie poprobuje na tym
  • Ale tani ten tiul na allegro, dobrze macie.
    Jestem ciekawa efektów, czy łatwo wychodzą.
    Najpierw musismy dziewczynom pomalować górę, a potem dopiero dekorowanie, także chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Ale prościzna te pompony!


    ładny mi ten turkusowy wyszedł
    no dumna jestem!
    7 min roboty;)


    już się nie mogę tiulu doczekać;)

    ale bym była dureń
    jakby zamówiła

    dzięki DZiewczyny!

    co ja bym bez WAs....
  • bez zdjęcia się nie liczy
    pffff [-(
  • Ja dzis skonczyłam literki, co to mają ubarwić pokoik pewnego Młodzieńca :)

    Pochwale się, a co! :P literki_szymek
  • A ten Młodzieniec to co za jeden? Inaczej - kim dla niego jesteś, hę?
    :)
    Literki śliczne!
  • W ramach przebiezki jako przerwy w wykonywaniu prac domowych ;), poszlam sobie na wsiowy bazarek ze starociami. Bazarek mial sie ku koncowi, wiekszosc sprzedawcow juz sie pakowala, ale postanowilam sie przejsc jeszcze miedzy stoiskami. Jedno prowadzilo kapitalne malzenstwo emerytow, ktorzy maja campera i jezdza caly czas, po Niemczech i nie tylko, gdzie ich akurat droga poprowadzi, z werwa snujac swoje opowiesci podroznek. Przy okazji zbieraja rozne "skarby" i jak trafi im sie jakis bazarek, to sie z nimi ustawiaja, zeby sobie zarobic na tankowanie dodatkowe. Jako ze pogoda piekna, emeryci postanowili rowniez sie zbierac i pojechac nad rzeke odpalic jesiennego grilla. Krzykneli, ze resztki z pudel po euraku, a ze akurat stalam obok, to w moje rece wpadly:
    - kaszubski wazon, jakas stara seria Lubiana. Sprzedawczyni mowi, ze z Getyngi przywiezli. Zastrzyglam uszami, bo to moje miasto studenckie, a w dodatku jesienia najpiekniejsze. Te sentymenty!
    - to sprzedawca szybko podal mi kufel do piwa, browar z Getyngi, najgorsze piwo, jakie znam ;). Wrzucilam wiec kufel do wozka
    - i dobralam dwa podobne, browarow monachijskich, ale obstawiam, ze jest jakas roslina, ktora przezyje w kuflu zamiast doniczki.
    - tak samo na roslinki, dorzucilam jeszcze mosiezny garnek i stary kosz do wyrastania chleba, ktory juz widze pobielony albo cos w tym stylu.
    Na razie lupy w stanie saute, za jakis czas pokaze, co z nich powstanie:
    image
  • Garnek i kosz do chleba super.

    Reszta okropna, ale rozumiem sentymenty. U mnie w domu wszystko w kaszubskie wzorki było. Nie lubie. szkoda ze sie zniszczyło bo bym sprezetowała z dzika rozkosza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.