Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

14445474950103

Komentarz

  • AgaAga
    edytowano listopada 2015
    A ja uwielbiam ;) i z lubością sobie na to pozwalam. Zwłaszcza, że rozbawiło mnie bardzo, że sprzedają na samym południu Bawarii i wazonik pochodzi od jakiejś babci z Getyngi, miasta mojej - powiedzmy - młodości :) Tam mieszka całkiem sporo ludzi (stąd jest nawet dzielnica, w której są ulice w stylu Krolewiecka, Wroclawska, Gdańska, Elbląska, oczywiście po niemiecku), którzy pouciekali z Prus czy Śląska, więc przypuszczam, że babcia owa musiała kiedyś pojechać na sentymentalną wycieczkę i sobie przywiozła pamiątkę. Jak to okreslił mój mąż, dokonałam repolonizacji :D
    I jeszcze kufel po najgorszym znanym mi piwie, nawet student, istota z założenia gotowa wypić wszystko, wypijał to piwo dopiero po odpowiednim znieczuleniu, czyli pod koniec imprezy, jak wszystkie inne alkohole wyszły ;)
    Także, jakby co, proszę kaszuby do mnie! Hafty, wzory i w ogole wszystko przyjmuję!
  • pokaż!
    zależy jak w tej chwili wygląda :)
  • jak wyczyścisz pokaż :)
    ale prawdę powiedziawszy, to u mnie kilka mebli po wstępnym czyszczeniu poszło na spalenie :(

    za to mam do oddania 6 "krzeseł" dębowych, w "-" piszę, bo wyczyściłam, zaklajstrowałam ubytki, ale już tapicerki się nie doczekały, same stelaże są, bez sprężyn, bez szmat. straciłam do nich zapał jak się okazało, że nas więcej niż 6 będzie, czyli sześć lat temu i tak sobie lezą i miejsce zajmuja...
  • Biorę; ) mam tylko 3 krzesła a nas 4 ;)
  • zrobię zdjęcie, jak serio będą Ci się podobać, to poczekaja do wiosny i jak będziemy w kierunku Waszym podążać, to jakos je upchniemy :)
  • Moi Dziadkowie taki mieli :D
  • a, to się możesz "zaskoczyć" mój, co go próbowałam wyłuskać z farb, okazał się poklejony z takich różności, że dałam sobie spokój, trochę sosny, odrobina dębu, jakaś dziwna klejonka, w każdym razie nadawałoby sie tylko do ponownego pokrycia kryjącym lakierem, bo struktury drewna, na czym mi zalezało nie dało się w żaden sposób wydobyć :(
  • edytowano listopada 2015
    ·
  • Aga obawiam sie ze juz nie mam kaszuskich wzorow. Praqdopodobnie oddalam do sklepu charytawnego. Ach gdybym wiedziala ze lubisz spakowalabym i wyslalam. Chyba zostal jeden pamiatkowy talerz z dedykacja od ksiedza pralata Hilarwgo Jastaka dla rodzicow. Pamietam jego dom tam wszystko bylo kaszubskie.
  • Swoje pierwsze pompony wrzuciłem na fb...
    Bo tu chyba nie umiem..

    Ale całkiem fajne wyszły

    Jeszcze raz dzięki za kopa w d...
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Mysle zrobic pompony na choinkę
    Dajcie link skąd kupic tiul :x
  • edytowano listopada 2015
    ja już dawałam link - na poprzedniej stronie
  • Ja też planuje
    Na choinkę zrobić:)


    Rozkrecam się ;)
  • ile malych pomponow jest z rolki ?
  • mysle ze mozna pompony potraktowac brokatem
  • edytowano listopada 2015
    .
  • wow!
    jestem pod wrażeniem!
  • Jest bardzo ciekawie, te ściany są tak dekoracyjne że nie trzeba się wysilać z meblami, bardzo mi się podoba :)
  • Bardzo ciekawie

    Świetnie!
  • @Maciejka uwielbiam Wasze pomysły :)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Mogłabyś być coachem mieszkaniowym :) Przydałby mi się taki coach wyglądowy i mieszkaniowy, bo już te lata kolejne są tak do siebie nużąco podobne, że zaczyna mi być obojętne czy coś jest w nieładzie 5 minut czy 5 dni.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Do tego trzeba prosić o dostęp. Licz sie teraz z tym, że zaleje Cię morze maili z prośbą o kod dostępu :D
  • Ja mogę pooglądać towarzysko. Wkleić nie mam jak, bo mi zdechl komp i tylko tel mi się ostał :(

  • @Bea
    Mogę Ci powklejał jak chcesz
    Powiedz ktore
  • ja poproszę dostęp @Bea
  • świeczniki takie zrobię jutro:
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.