Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

14647495152103

Komentarz

  • Bea, resztę z grubsza pamietam, ale ta łazienka!!! Pamietam tylko zasłonkę :D
    Szacun jak niewiemco!
    I ten zielony na gorze... :x
  • Mnie też się podoba taka struktura, ale odwagi i wiedzy mi brak :(( dodatkowo moje dziecię mnie ogranicza..póki co priorytet płytki w holu i w wiatrołapie, bo nie sposób chodzić po betonie..ściany muszą czekać, dziś kupiłam rolety do łazienki, dwa okna wysokie wiec musiałam kupić takie jak na drzwi balkonowe ..
  • Jakie fajne :-) Sorry za offtop, ale czy Wam też zniknęła opcja "podziękuj"?
  • Tak, bo wtyczka z funkcją "podziękuj" była wadliwa. Admin obiecuje poszukać następnej, ale to wymaga czasu.
  • @katarzynamarta mamy na korytarzu 2 palety, od półtora roku czekają na przerobienie na stolik... :) takze dzieki, moze będzie w końcu mobilizacja (kupiliśmy juz wszystko, tylko farbę zwykla a nie lateksowa)
  • @Bea
    Rób, prościzna!
    Krochmal ugotuj, kordonek czy jak sie to tam nazywa, balon byleby okrągły i już
    Moje wisiały w kuchni na oknie, nawet więcej pary im nie zaszkodziło.
    Potem odwiesilam w woreczkach na strych
    I miałam na kolejny rok
    Pózniej już kot sie nimi zajął :))

    W tym roku chcemy z siostra zrobic i nasadzić na lampki choinkowe ino cos czasowo ostatnio nie mogę sie ogarnąć :(
  • Wikolu zejdzie ma to bardzo dużo:) też kiedyś próbowałam; )
  • Ja się zbieram do tego:
  • Klej do tapet też daje radę,robiłam :-)
  • mąż zrobił półkę na książki :)polka
  • tak to jeszcze moje książki te z dolnej półki
    mimo że trochę zniszczone to okładki mają dużo ładniejsze niż te "nowe" książki
  • wikol albo inny magic czy cr mozna rozcienczyc wodą
  • Mam pytania praktyczne - bardzo zachęcanie do zrobienia czegoś samemu w domu, ale ze mnie dziewczę średnio utalebtowane, czy Wasze poczatki też były trudne? Da się wyrobić.w robieniu domowych dekoracji?
  • przylaczam sie do pytania
  • Ze jak? Ze cydr? ;)
  • FB_IMG_1449001898606
    Zachwycam się
  • Ten czarny zrobila bym raczej jasny i blaty tez jasne...ale szafki idealne 8->
  • ale cudne! chociaż też bym z bielą albo czymś innym jasnym widziała
  • edytowano stycznia 2016
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5873412114&ref=last-visited
    czy cena adekwatna do komody?
    pomalowalabym ją.

    ed. zmiana adresu bo się pomyliłam w linku.
  • @Basja, można znacznie taniej wyczaić, podobne bywają dość często.
  • Nie wiem, gdybym potzebowała, zleciłabym mężowi, by do naszego stolarza zadzwonił z zapytaniem.
  • edytowano stycznia 2016
    Fajna zabawa, relaksujące.

    image
  • @Natalnika podawałam filmik na poprzedniej stronie. Potrzebne są baloniki na wodę, lampki (Ikea 10 zł) kordonki i klej wikol (2 sztuki).
  • edytowano stycznia 2016
    A tu w pokoju dzieci:
    image
  • melduję, że zaczęłam robić farbę kredowa z przepisu tu gdzieś wcześniej podanego. na razie klej się moczy, rano ciąg dalszy ;)
  • O! konieczny reportaż!
  • bardzo ładnie Ci wyszły :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.