Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

14546485051103

Komentarz

  • Jakie piękne, chyba zgapię.
  • @Maciek
    czy mogę Cię poprosić, albo raczej pokornie zasugerować - abyś zechciał przywrocić do klubu tę Forumkę, ktora szlachetnym gestem zjednoczyła się w mojej niedoli?
    Bardzo, bardzo, bardzo proszę.
  • @Bea

    Chodź tu!!!!
  • Jakieś fajne jesienno-zimowe świeczniki z tealightami? Pojedyncze, do ustawienia na stole? Coś mi się przed oczami mieni, że w wydrążonym jabłku widziałam, ktoś coś?
  • @asiao, gdzie kupiłaś tiul?
  • A widzisz. Znając strukturę forum te świecznik są w wątku o leczeniu psów albo o wyborach.
  • Takie znalazłam:
    image

    image

    image

    image

    image

    Te chyba gotowe, ale jak się ma podobne słoiki, to dałoby się wykombinować:
    image
  • @E.milia z linku Joanny
  • ależ dziewczyny jesteście zdolne i pracowite... jak tu wchodzę, to się inspiruję, ale też czuję, żem marność nad marnościami, bo za nic się nie mogę zabrać:D Może jednak w ten weekend zrobię taki bardzo prosty zagłówek na łóżko, bo mamy tylko płytę meblową i się stukamy oń czasem. Niby banalne, materiały już mam, ale i tak się obawiam, czy efekt będzie taki jak chcę ;)
  • najwyżej nie będzie taki i zrobisz drugi :)

    ech, ja to jestem umysł prosty, wszystko co mi się kurzy, staram się  wywalać.
    A takie świeczniki się kurzą...
  • choiciaż są superaśne
  • Mysle o wigilijnym stole. Te z jablkami sa super. A mamy akurat ze swojej jablonki male, czerwone i bardzo twarde.
  • u nas na wigilijnym są zwykle świeczniki gwiazdki z ciasta piernikopodobnego, ale w czerwonych jabłkach też pieknie :)
  • Na prośbę @Bea wklejam zdjęcia:

    IMAG0249
    IMAG0250_BURST001
    IMAG0251
    IMAG0252
    IMAG0253
    IMAG0254
    IMAG0255_BURST001
    IMAG0256_BURST001
    IMAG0257
    IMAG0258
  • Ja jestem @Bea pełna podziwu ^:)^
    Ogrom pracy!
    Nie wyobrażam sobie siebie przy takich pracach
  • @Bea - to z zazdrości ;-)
  • No, pisałam, że z zazdrości :-D
  • @Bea podziwiam ,a i dziękuję za inspirację czyli przyznam się bez bicia ,skopiuję na pewno coś z twoich pomysłów ,tylko JA sama NIE ZROBIĘ buuuu
  • @AB
    daj zdjęcie, to coś wymyślimy na tę dziurę.
  • @Bea
    świetne te zdjęcia - daj więcej - bo ciekawe to wszystko.
  • fajna kolorystyka - bardzo optymistyczna:)
  • Nasz Jubiler do spraw specjalnych by Ci to zrobił, ale wiął był nas zostawił i do Niemiec się udał...
  • @Bea- Ty naprawdę jesteś Kobietą o wieeeeelu talentach
    szok!
    i podziw!

    i w ogóle sporo macie tych pokoi!


    hmmm

    przeprowadziłabym się gdzieś;)
  • tak kolory są cudne,nie potrafię tak ładnie dobierać ,ale za rok malowanie kuchni i będzie łatwiej farbę kupić
  • @Bea, szczeka mi opadła. T zdolna bestio!
    @jukaa ja podobnie. Z tym, ze ja nawet gotowac nie umiem
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Nie wiem, czy jest sens robić oddzielny wątek, więc tutaj wrzucę: DIY gry i zabawki dla dzieci.
  • edytowano listopada 2015
    @Bea szacu, ja kolejny rok z remontem się zmagam i zdaje sobie sprawę z zakresu tych robót, to tym bardziej podziwiam, u mnie dopiero tynki na poddaszu dosychają i czas na kartongipsy na sufity i skosy..ale ja póki co sprzątać mogę, bo taka ze mnie tam pomoc niestety.

    Edit. A tym grzebieniem to mnie zainteresowałaś, spróbowałabym ale boje sie o efek tych eksperymentów
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.