Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

15152545657103

Komentarz

  • no właśnie z wyrazistymi kolorami jest ten problem, że mogą męczyć po pewnym czasie
    a może poszukam bardziej stonowany komplet kolorów bo motyw tych gór (?) wydaje mi się ciekawy
  • edytowano marca 2016
    no i jeszcze lampę drewniana chciałam znaleźć
    wyguglałam takie coś
    a dzieci śmieją się, że wygląda jak ...cycuś :D
    w sam raz do pokoju dziecięcego

    http://mlamp.pl/lampy-wewnetrzne-oswietlenie-do-domu/12295-lampa-wiszaca-wood-boy-6535-nowodvorski-drewniana-oprawa-zwis-drewno-bialy.html
  • edytowano marca 2016
    zdjęcia, rysunki (wymiary), wiek dziewczynek?
  • a w tych skosach są okna dachowe?
  • a wysokość pod skosem?
    i czy dwa łóżka na długość się tam zmieszczą?
    chyba tak standardowo się mebluje takie pokoje - łóżka pod skosem, biurka pod oknem,
    17m2 ma jeden pokój?
    jaka jest długość, a jaka szerokość?
  • @InSpe :)

    @uJa ja malowalam farba kredowa, pozniej trzeba zawoskowac, ale kolezanka na taka farbe dawala lakier przezroczysty i tez bylo ok.
  • @InSpe te gory mozesz jednym kolorem malowac, coraz to bardziej rozcienczajac podstawowy kolor biala farba. Tak malowalam u mnje na strychu, zdjecia wiesz gdzie znajdziesz ;)
  • no faktycznie :D
  • @Bea
    tu jest fajne rozwiązanie:
    http://player.pl/programy-online/dorota-was-urzadzi-odcinki,2487/odcinek-6,S03E06,53868.html?atpl#play
    - jak nie masz czasu możesz przewinąć na koniec

    mi się podoba to, że każda ma swój kąt i są oddzielone ścianką
    i też taki detal - że za łóżkiem jest jeszcze półka na książki i inne takie osobiste rzeczy

    My mieliśmy taką półkę w pokoju dziennym za kanapą. Kanapa była odsunięta od ściany i za nią mieścił się dodatkowy materac i inne "graty".

    Nie wiem, czy tak się da u Was, zależy od wymiarów.
  • @Bea jak mało miejsca na podłodze to bym postawiła na szafki wiszące wszystkie -my tak mamy.
    A biurko np.takie
    image
  • To biurko to znalazłam w necie .
  • Ja to nie wiem ale ja mam doświadczenie ze jak by nie pomalować pokoju dzieci to i tak utytłają :-S
  • i wszystko wokół tyż!
  • Tez..moje rozwaliły komode..wykleily wszedzie naklejki a najmlodsza wylazuje największy talent rysowania po scianach :-S
  • No właśnie... może ktoś jakąś świetną zmywalną farbę poleci?? Dosyć już mam. Teraz mam farbę zmywalną, zmywa się zabrudzenie razem z farbą...
  • Pisał ktoś kiedyś o ceramicznych wydaje mi się.
  • Tak nisko, to wyzwanie, żeby było wygodnie... pod skosem dobrze jakieś schowki na wymiar zrobić po całości :) i poprawia pokój optycznie i daje się sensownie wykorzystać.
  • Pomysłów na włosy nigdy dość. Ja też obmyślam jak zabudowań.
  • @AB dzięki to chyba na nobilesa będę namawiać męża...
  • potrzebny mi projekt jak wygospodarowac u mnie miejsce dla D , jakas aranzacja nie wiem sama co zeby lepiej wykorzystac powierzchnie co mam ,pokoj kuchnia 5.75 na 3.30 w kazdym jest po 2 okna, kuchni 2 drzwi w tym 1 do pokoju powierzchnia duza a ciasno
  • edytowano marca 2016
    dokładne rysunki zrób i wklej - z wymiarami, naniesionymi oknami, drzwiami.
  • dziekuje
  • @manna- piszę w biegu i nie przeczytam a tablet sobie zmienia :D
  • potrzebujemy łóżko drewniane, proste, pojedyncze - ktoś doradzi gdzie opłaca się kupic?
  • nasze są z allegrowych licytacji, dużo tanich mają :)
  • Dla małej?

    Moj mąż sam zrobił. Kupil 4 deski zbil w prostokąt, dodal listewki i piekne lozka za mniej niż 100 zl sztuka wyszły:)
  • Bede potrzebowala projekt na kuchnie
    Co gdzie ustawić. ..@Joanna..beda w niej dwa okna...
    prawda ze pięknie ze beda dwa okna ? ;;)
  • Bede potrzebowala projekt na kuchnie
    Co gdzie ustawić. ..@Joanna..beda w niej dwa okna...
    prawda ze pięknie ze beda dwa okna ? ;;)
  • oj wiosna!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.