Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

15253555758103

Komentarz

  • @Skatarzyna - na tym zdjęciu od Ciebie- okna za nisko...
  • dzięki Dziewczyny!
    idę szukać i dyskutować z mężem czy zrobi ;)
  • ale to tylko poglądowo, o zabudowę niskiego skosu chodzi - u nas są dużo wyżej, a i tak dodatkowo z zabezpieczeniami przed niekontrolowanym otwarciem :)
  • @Asiao - do zrobienia. Jak jęczałam o dodatkowe okno w kuchni, bo mi ciemno i źle, to mi mąż już po odbiorze budynku kupił i wstawił :)
    i jeszcze w sypialni dachowe obiecał, którego też projekt nie przewidział.
  • @AB dla mnie piekny kolor bym chciala miec tak w mieszkaniu cudnie
  • Ale w projekcie sa juz dwa okna i jedno takie jak powyżej .. :x
  • a, no to super :)
  • @AB, taki przedszkolny ten zielony :)
  • zniszczone "pole kukurydzy" wygląda równie żałośnie jak zniszczone "białe wino" :ar!
  • nie... niszczycielom wsio rawno!
  • u nas to kolor kolorem, ale same ściany łatwo psuć, bo są wykończone w większ0ści kartongipsem, ale kiedyś potwory wyrosną i wtedy 8->
  • edytowano marca 2016
    A jak ugryźć taki pomysł z mała kuchnia i blatem w kształcie L ale do góry nogami ,a na dole szafki ale nie z otwieranymi frontami a drzwiami suwanymi ?Coś jak lada w sklepie :P DA radę po całości takie prowadnice zrobić ?ktoś coś takiego widział kiedyś ?

    Identico kuchnia jak z tego ogłoszenia (mieszkanie dwa bloki dalej ,ten sam układ).Chodzi o ścianę pod oknem do kuchenki gazowej docierając.
  • Niskiej ceny :P ewentualnie będziemy szukać w systemie ratalnym aczkolwiek tego nie znoszenia bo ja antykredytowa jestem .
  • Niskiej ceny :P ewentualnie będziemy szukać w systemie ratalnym aczkolwiek tego nie znoszenia bo ja antykredytowa jestem .
  • Dziewczyny, help!!!
    Mąż zaparł się, że maluje dom. Już, teraz natychmiast.
    Kto mi wyjaśni, jak się dobiera kolory z palety? Np. katalog Śnieżki, cała strona kolorowych kwadracików, jak się dobiera kolor do koloru, żeby pasowało? Mnie nie pasują pomysły męża, jemu moje, a dogadać się trzeba.....
  • Ja tam jestem fanka bieli, ewentualnie lekko lamanej na szarosc. Neutralnie i sie nie znudzi.
    Pytanie mam: czym sie usuwa gume ze scian, te do przyczepiania obrazkow, i jak krok po kroku przygotowac sciany do malowania? Czym umyc i odtluscic? Sciany w kuchni i pokoju dziennym, hojnie upaprane raczkami mlodych.
  • @Ola_g, ile mam czasu na odpowiedź?
    A poważnie, wiem, że trzeba pomalować, bo nawet sadzę mamy na ścianach, ale.....
  • Ooo, to brzmi dobrze. Nadal jednakowoz musze zdrapac gume, jest jej sporo, bo galeria prac dzieciecych wisi w kuchni.
  • Jan niezbedny ma takie gąbki bialo czerwone do zmywania scian, u nas się sprawdziły:)
  • Dziewczyny, malujcie sobie czym chcecie ( ja z kolorów wybieram biel, no ewentualnie bardzo delikatne i koniecznie zgaszone pastele), ale UNIKAJCIE JAK OGNIA GRUNTU ŚNIEŻKI! Nie będę opisywać jak to śmierdzi, jak kto zainteresowany niech gógla pyta. W kazdym razie sposobu na pozbycie się szukam.
    @Marcelina, jesli chodzi o gumki typu blu tack to powinny zejść latwo, ale koniecznie odtłuscić trzeba
  • @Marcelina, gdybyś upilnowała, by nie żuł, to wysłałabym Kajtka- on by "zdrapeł" do ostatniej odrobiny ;)
  • Weszłam do wątku, bo zaintrygował mnie temat. Co to znaczy DIY dom?
  • Do it yourself.

  • T jako wykonczeniowiec poleca unigrunt.Sniezka tez mu sie zdarzylo ale nie smierdzialo.Czytalam kiedys o tej sniezce i o farbach z leroy zmywalnych.Jakis kolor strasznie capił.
  • @Bea, a nie ciemniejsze drożej? Przynajmniej w tynkach jaśniejsze kolory są tańsze. Farby w zasadzie tylko białe na razie kupowałam.
  • edytowano marca 2016
    Ale wlaśnie ostatnio widziałam fajne farby elewacyjne i się zastanawiałam czy do wewnątrz można je stosować. Tzn czy nie maja jakichś składników niezdrowych itp. Wiecie coś?
    @Dominikaa, a Twój mąż z tym gruntem Śnieżki to jakiś dluzszy kontakt miał? Bo rozumiem, że nie u siebie. To nie jest tak, że on przy malowaniu śmierdzi, o nie. I zaraz po też nie. Tylko po jakimś tygodniu czy dwu zaczyna. I człowiek nie kojarzy nawet że to to, tylko szuka co za kot mu się do domu zakradł. Paskudztwo, mówię Wam. A jak kto nie wierzy to chętnie oddam 3/4 wiadra.
  • @Marcelina, dziękuję. Człowiek uczy się całe życie :) Tylko dlaczego nie napisać po polsku? Albo ZTS? ;)
  • @Bea pomysł zacny, tyle, że stodoły nie posiadam. Chcesz na swoją? Wszystkie koty będą myślały, że już zajęte. Ale może i myszy dadzą się nabrać ;)
  • Nie byłoby to przyjemne miejsce, wierz mi ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.