Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

16162646667103

Komentarz

  • @Agnieszka88 pińcet mam na razie we wniosku a nie na koncie ;) najwyżej dziecku z komunijnych podkradnę a potem oddam >:)
  • A to drogo taka kabina. Ta ze zdjęcia u mojej mamy to 2000 tys. coś kosztowała, a duża jest. Same drzwi jak mąż dokupywał (bo poprzednie się na nim rozpadły na tysiące kawałeczków-od razu uwaga przy małych dzieciach i przesuwanych drzwiach), to dokupywał za 450 zł. W Merkury market -ale nie wiem czy oni tylko na Podkarpaciu mają sklepy czy na Polskę całą.
  • @Bea u nas na komunię rodzina daje pieniądze w prezencie, oprócz normalnych prezentów typu Pismo Św., katechizm, różaniec. innych rzeczy się nie daje.

    i jednak nie mogę podkraść, bo na początku maja idziemy kupowac nowy rowerek :( no nic, zaczekam na pińcet...

  • Komunijne syna to jest moja kasa zapomogowa, jak przyjdzie niespodziewanie kurier z Zalando :)
  • taa.. a potem młodzież robi demotywatory pt. "Gdzie moja kasa z komunii?" :)) wyrodne matki za nią waciki i Tokio sobie fundujo!

    a w temacie wątka: remoncik prawie na ukończeniu, chociaz co chwilę wpadam na coraz to inne genialne pomysły. nawet męzu anty-remontowiec pod mym przemożnym wpływem wpadł na kilka całkiem niezłych ;) niestety część z nich dopiero po wypłacie do zrealizowania.
  • krzesła adde z ikei
    http://allegro.pl/ikea-adde-krzeslo-3-kolory-i5156730288.html

    macie? polecacie?
    Muszę kupić kilka i zastanawiam się nad ich jakością, mają być takie zapasowe.
  • @Karolinka nie wiem czy ci to pomoże, ale mój tata ma stołki chyba z tej samej serii http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10135659/ i są świetne. Nie wiem w prawdzie jak długo pożyją, ale za tą cenę właśnie jako zapas dla gości to super są.
  • @Agnieszka88
    dzięki !
    do tych stołków tez się przymierzałam :)
  • @manna
    :-bd
    zatem kupuję, krzesła + taborety
  • My mamy takie krzesła przy biurkach dzieci. Są ok.
  • mamy te taborety i coś z nimi nie tak albo z moimi dziećmi :-S szybko zaczęły się kiwać. może trzeba je na nowo rozkręcic i skręcić?
  • @Bea, w Bydgoszczy już jest, wiesz?
    (pewnie i tak dosc daleko)
  • Sa beznadziejne. Moj maz raz na nin usiadl. I to byl koniec zycia taboretu.
  • @katarzynamarta jest to możliwe ;) albo po prostu tobie trafiły się jakieś lepsze egzemplarze
  • chyba tak, podobnie jak z sedesami - różne typy i modele ;)
  • załóżmy że masz prysznic szerokości 100cm i kupujesz odpływ 80cm - zostaje po 10cm z każdej strony gdzie woda nie jest zbierana -> aby byla zbierana musisz zrobić w podłodze spadki (brzydko)
  • Kub geberity, te tańsze też są dobre.
  • marzenie..kazdy sprzata swoja ;)
  • 3 są w sam raz. Tzn. mamy i 4. ale ta ostatnia jest sezonowa, w "małym domku".
  • no nie..wc na parterze zdecydowanie potrzebny
    ja bym nie rezygnowala
  • Pewnie, jak ten pod schodami, to miałby być jedyny na parterze, nie rezygnuj!
  • Czy ktoś ma pomysł jak zamontować siatke w oknach pcv (okno jest na całej szerokosci i składa sie z 4 skrzydeł) bez wiercenia?Mamy kota od piatku i trzeba zabezpieczyc okna.4 pomieszczenia z takim układem okien z montazem siatek przez firme spłukały by nas na amen.Nasze mieszkanie nie jest własnosciowe wiec nie mozemy zamontowac siatki na hakach montujac do scian bo społdzielnia delikatnie mowiac sobie tego nie zyczy.Widziałam gdzies takie siatki na ramkach,tylko nie bardzo wiem jak owo ramke wstawic w okno.Czy ktos moze mi wyłozyc łopatologicznie ?(blondynka z krwi i kosci :D)
  • Widziałam w zeszłym sezonie w Lidlu siatki do okien na rzepy. Nie wiem, jak to działało, tylko pamietam, ze były, bo mnie zdziwiła taka forma montażu.
  • rzep w sumie ok tylko jak sie 4 kilogramy kota rozpedzi za golębiem to on wytrzyma ?
  • edytowano maja 2016
    @Wanda,
    nie rezygnowałabym z wc na parterze
    raczej jedną łazienkę dzieci zostawiłabym na później, może za rok sobie ją wykończycie, albo za dwa, jak dziewczynki jeszcze trochę podrosną
  • I nie oszczędzaj na łazienkach, bo to jest na długie, długie lata.
    Chyba nic tyle nie kosztuje zaangażowania, co remont łazienki, no może jeszcze kuchnia... ale i w kuchni można szybki lifting zrobić choćby zmieniając fronty, a w łazience to już jest zawsze większa robota.
  • siatkę na ramkach my mamy i ona ma takie zaczepy na gumę- skobelki
    http://www.swiatokienwojtyla.eu/index.php/moskitiery

    u mnie koty nie są w stanie tego sforsować,
  • babskie, a wręcz blondyńskie, pytanie mam: co oznaczają te skróty przy grzenikach c22, v22, c33, v33? chcę kupić kaloryfer i przy okazji nie zbłaźnić się zbytnio podczas zakupów :\">
  • Dobrej jakosci parkiet da rade.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.