Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

18687899192103

Komentarz

  • Spolojnie Agap możesz wkrecacac, tylko najpierw dziury wywiercic a potem dopiero wkręty. Pokaz jakie.nogi Ci sie podobaja?

    Hope na bialo maluj! Polozysz narzute na łóżko i juz masz zmiane wystroju. Wszelkie kolory męczą i szybko sie nudzą.
  • @uja z tym że białych też jest dużo  :D
    Podziękowali 1MAFJa
  • My wszędzie chyba szary damy, chyba modny teraz. Ładnie wygląda jak na ścianie są zdjęcia, obrazki etc. Aktualnie mamy w salonie jedną ścianę ciemny niebieski/ turkus. Też fajnie wygląda.
  • Szary jest fajny ale właśnie trzeba mieć pomysł co na tej scianie. Bo bez niczego będzie słabo wygladal
    Podziękowali 2aqq OlaOdPawla
  • Macie pomysl jak tanio zrobić szafke pod umywalke do lazienki? 
    Che zrobic 2 umywalki i muszę je na czymś postawic, kupne szafki drogie albo zlej jakości. Szukam jakiejś alternatywy.
  • No właśnie też myślałam o tych szarościach, tylko bym chciała, żeby jednak było przytulnie. O jakiejś ciepłej barwie myślę, ale jasnej. A co myślicie o malowaniu na dwa kolory? Czy to już jest passé?
  • Szary mialam w kuchni ale szybko zmienilam na kremowy. Uparlam sie na ten szary i zle wygladal. 

    Do tej sofy to szary w ogole nie pasuje. 

    Dwukolorowe sciany juz są passe;)
  • Zależy od układu pomieszczenia.jedna ściana w innym kolorze może robić fajny klimat 
    Podziękowali 1Sylwunia
  • @uja najtaniej to zrobić samemu. jak się potrafi :)
  • Możesz też machnąć sobie na ścianę sztukaterie.sa modne i ładne. Ale trzeba lubić ;) 
  • asiao powiedział(a):
    @uja najtaniej to zrobić samemu. jak się potrafi :)
    No pewnie ze samemu;) mój mężu wszystko potrafi, ale musi byc jakis wzor, inspiracja. Komody chyba jednak bez narzedzi nie zrobi;/ musialoby byc cos prostszego.

  • Elunia powiedział(a):
    W castoramie albo obi można przyciąć płyty. Musisz sama zaprojektować najlepiej blat na kątownikach i lekkie drzwi przesuwane na tych tańszych prowadnicach.
    A widzisz przesuwane drzwi dobry pomysl, nie pomyslalam!
  • asiao powiedział(a):
    Możesz też machnąć sobie na ścianę sztukaterie.sa modne i ładne. Ale trzeba lubić ;) 
    Albo cegle albo fototapete;)
  • uJa powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    @uja najtaniej to zrobić samemu. jak się potrafi :)
    No pewnie ze samemu;) mój mężu wszystko potrafi, ale musi byc jakis wzor, inspiracja. Komody chyba jednak bez narzedzi nie zrobi;/ musialoby byc cos prostszego.
    Wpisujesz w gogla szafka pod umywalkę i masz wzór inspiracje aż oczy bola
  • Fakt, do tej sofy szary niet.


  • Tylko jak dopiszesz diy to juz inapiracji mniej ;) a bez slowa klucz wychodza cuda ale nie na mój portfel i umiejętności.
    Podziękowali 1asiao
  • Najtansza z marketu z umywalka wlasnie konczy swoje 4 letnie życie;) z czego od roku bez jednych drzwi
  • Eee, teraz modne są kolory znów.  Butelkowa zieleń,  granat;) Od zawsze mamy ściany na szaro pomalowane i zaczynają mnie nudzić. Najchętniej wytapetowalabym niektóre ściany tapeta Pip studio z ptaszkami. Czaje się już kilka lat na nią :)

    Uja,  znajdź na olx szafkę art deco, albo inna starą i na niej umywalki zainstaluj. Zerknij na łazienkę z PiategoPokoju, albo Ładnej Chaty.
    Podziękowali 4uJa Hope Basja AgaMaria
  • Nasza szafka pod umywalkę robiona na zamówienie spuchła gdzieś po 8latach w miejscu gdzie ściekała woda z umywalki.
    Poza tym szuflady uchwyty wszystko działa.
  • W tej łazience mam tez komode z Ikei ktora 9 lat temu przytachalam z tarasu znajomej i stala tam nie wiadomo ile lat i tej komodzie nic nie jest. A szafka z plyty sie rozleciala

    Pomysl Moniry na komode bardzo mi sie podoba. To jest mysl! Dzieki


    Kafle nie,  nie raczej nie.
  • edytowano marzec 2018
    Niestety za mało czasu na kombinowanie z tapetami mamy i kamieniami (chociaż z kamieniami i tak mam słabe doświadczenia). Może za jakiś czas zbierzemy się za dopracowywanie szczegółów. 


    A jakiś beż wpadający w kolor wrzosowy albo lekko różowawy, myślicie, że przy takich kolorach da się na dłuższą metę wytrzymać? Nie będzie za "babsko".

    Macie może dobre doświadczenia z farbą strukturalną? Osobiście nie przepadam, ale chyba będzie taka konieczność, da się to zrobić jakoś ładnie? Chodzi o przedpokój. 

  • Znalezione obrazy dla zapytania rowy salon
    Podziękowali 1Hope
  • Znalezione obrazy dla zapytania rowy salon
    Podziękowali 1Hope
  • Fajnie to wygląda! 

    Takie kolory znalazłam tylko jedna ścian by była ciemniejsza: 
     

  • Kurczę, w katalogu ta żurawina jakaś bardziej do życia się wydaje.
  • A farby strukturalnej nikt nie ma?
  • Ja bym po tygodniu w takim wnętrzu przestała odpowiadać za własne czyny (o tą kandyzowaną żurawinę mi chodzi, porcelana ok), złapała wałek z białą farbą i zaatakowała ścianę ;) Ale upodobania są przeróżne. I ja generalnie niezbyt gustuję w wyrazistych kolorach.
  • Do kolorów trzeba mieć naprawdę niezłe wyczucie. One dobrze wyglądają tylko gdy całe wnętrze jest przemyślane i dopieszczone. 
    Warto sobie pooglądać mieszkania na sprzedaż z rynku wtórnego - tam jest mnóstwo żółci, seledynów, fioletów na ścianach i widać, jak to wygląda w normalnym mieszkaniu. Bo w katalogach to wszystko jest pięknie.
  • Dokładnie, a jeszcze kolor na opakowaniu jeden a jak się położy na ścianę inny :/ na szczęście są już te próbniki. 

    Wyczucia brak, jak żyć :|
    Jakiś esteta by się przydał. Wnętrze wydaje się bardzo fajne, chciałabym je jakimś ładnym kolorem potraktować i nie mam pojęcia. 

  • odradzam żółcie - serio - to jest pieśń przeszłości
    jeśli chodzi o róż - skonsultuj może z mężem i synami...

    też kiedyś miałam żółtą ścianę i niebieską szafę @asiao ; :) :) :) 
    to nawet była żółta tapeta w niebieskie kwiatki, także ten... :dizzy: 

    Podziękowali 2asiao AgaMaria
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.