Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

12223252728

Komentarz

  • Już jutro  <3


  • MARZEC 2022

    Modlitwy początkowe -  @mysikrolica

    Tajemnice Radosne
    1.  @mysikrolica - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Katarzyna - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @monika5 - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Agmar - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Gosia5 - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Elf77 - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Beta - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @WandaB - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @siostraKasik - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @zoia - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @matka-Olka - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. Calineczka27 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @palusia - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Pipijo - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @beabea - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @September -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @mmaj333 - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @balbi - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @czekolada - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Sonia - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      
  • Jeszcze znak gotowości od
    @Sonia
    @WandaB
    @zoia
    @beabea
    @mmaj333
    i @balbi
    i zapinamy szeregi  o:)
    Podziękowali 2zoia Sonia
  • Podziękowali 1Sonia
  • @WandaB już 4 privy poszły, jesteś z nami?
  • Szczęść Boże, rozpiska na kwiecień już gotowa więc zapraszam do potwierdzeń. @WandaB mam nadzieję, że trwasz z nami bo od 8 marca Cię nie było.


    KWIECIEŃ 2022

    Modlitwy początkowe -  @Sonia

    Tajemnice Radosne
    1.  @Sonia - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @mysikrolica - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Katarzyna - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @monika5 - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Agmar - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Gosia5 - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Elf77 - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Beta - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @WandaB - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @siostraKasik - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @zoia - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @matka-Olka - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. Calineczka27 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @palusia - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Pipijo - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @beabea -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @September - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @mmaj333 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @balbi - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @czekolada - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      
  • Niestety nie mam w szpitalu swojej podrecznej listy by sprawdzic kogo nam jeszcze brakuje wiec mobilizujcie sie żony bo to poważne zobowiązanie, a potwierdzenie wymaga odwiedzenia strony wielodzietni.org, może komuś nie chce się już tego forum odwiedzać, a chce trwać wiec niech do mnie napisze i mailem lub czym tam innym bedziemy potwierdzac. 


  • Szczęść Boże,  już można potwierdzać i Bogu dziękować za męża :)

    MAJ 2022

    Modlitwy początkowe -  @czekolada

    Tajemnice Radosne
    1.  @czekolada - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Sonia - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @mysikrolica - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Katarzyna - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @monika5 - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Agmar ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Gosia5 ; - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Elf77 - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Beta - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @WandaB - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @siostraKasik - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @zoia - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @matka-Olka - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. Calineczka27 - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @palusia - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Pipijo -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @beabea - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @September - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @mmaj333 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @balbi - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      
  • Siedem różyczek jeszcze zwleka...
    A zelatorka czeka...
  • Przepraszam, zapomniałam odhaczyć. Trwam
    Podziękowali 1Pipijo
  • Jesteśmy wszyscy tylko @WandaB wciąż nieuchwytna. :(
  • Szczęść Boże, zapraszam do comiesięcznych potwierdzień, miód na duszy jak wszystkie jesteśmy razem. Niestety @WandaB jest wciąż nieosiągalna dla mnie, dostała wiadomość mobilizacyjną, inaczej będę szukać nowej osoby gdy się niezgłosi.

    Jedziemy:

    CZERWIEC 2022

    Modlitwy początkowe -  @balbi

    Tajemnice Radosne
    1.  @balbi - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @czekolada - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Sonia - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @mysikrolica - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Katarzyna - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @monika5 ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Agmar - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Gosia5 - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Elf77 - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Beta - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @WandaB - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @siostraKasik ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @zoia - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @matka-Olka - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. Calineczka27 - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @palusia -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Pipijo - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @beabea - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @September - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @mmaj333 - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      

  • Św. Janie Pawle II módl się za nami!
     WandęB niech Duch Św nam przyprowadzi  o:)
    Podziękowali 1zoia
  • hopsa w górę
  • Wolne miejsce dalej? 
  • edytowano czerwiec 2022
    Witaj @weronika85 ; tak mamy miejsce, zapraszamy :)
    Oto Twoja codzienna dziesiątka z intencją:

    Tajemnice Bolesne
    1. @weronika85 ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.

    Dziękujemy Ci, że podejmujesz wyzwanie  B) <3
  • No cóż...w taki dzień jak dziś Duchowi świętemu się nie odmawia ;)  <3
    Podziękowali 1Pipijo

  • ♡♡♡ LIPIEC 2022 ♡♡♡

    Modlitwy początkowe -  @mmaj333

    Tajemnice Radosne
    1. @mmaj333 - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @balbi - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @czekolada - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Sonia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @mysikrolica - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Katarzyna - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @monika5 - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Agmar - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Gosia5 ; - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Elf77 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Beta - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @weronika85 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @siostraKasik - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @zoia - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @matka-Olka - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. Calineczka27 -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @palusia - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Pipijo - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @beabea - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @September - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.


      
  • Jak to ostatnio ciężko idzie to naprawdę. Ale warto. Pomimo trudności.
    Podziękowali 1Pipijo
  • 18 potwierdzeń - 11 znaków trwania = brak 7 różyczek do podziękowania
  • lece lece, tajemnice zmieniłam tylko tak jakoś kliknełam w dzieki że sie nie podziekowało, brawo ja :D
  • Agmar powiedział(a):
    lece lece, tajemnice zmieniłam tylko tak jakoś kliknełam w dzieki że sie nie podziekowało, brawo ja :D
     <3 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.