Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

moje dziecko powiedziało :)

12223252728197

Komentarz

  • edytowano kwietnia 2015
    Tu trochę pisałam o moim personelu pedagogicznym:
    http://wrodzinie.pl/personel-pedagogiczny-czyli-chodz-ja-cie-naucze/

    Wczoraj personel osiągnął kolejny level. Slyszę dobiegający z salonu głos Najstarszego: "A pokaż, mała, gdzie Mieszko Pierwszy ma oko? Tuu, brawo! A gdzie Dobrawa ma ucho? Brawo! A gdzie Chrobry ma wąsy?" itd.
  • Po kolejnej reprymendzie za grzebanie w biurku ojca. Julek, prawie 4l/:
    - Jak będę taki duży to też ci zabronię!
  • Dzisiaj właściwie humor ciążowy:

    Poszłam spać koło 3, Fela i Him wylądowali już wtedy w naszym łóżku, ciasno.
    Miałam jakiś sen o gwiazdach rocka - siedziałam w garderobie po koncercie, wszyscy zadowoleni. Nagle mega seksowna gwiazda rocka się do mnie pochyla i mówi:
    "Mamo, zmień mi pieluszkę!". Ja zszokowana. A on znowu "Mamo, zmień mi pieluszkę" jeszcze raz, takim delikatnym szeptem.

    No i wtedy się obudziłam, a tam Fela szarpała mnie za ramię. =))
  • Marysia ostatnio chodzi i powtarza,że ma dzidzię w brzuszku ;))
  • Haku, umarlas mnie:DDDDD
  • na żywo jeszcze piękniejsza, bo promienna taka :D
  • Ach ach, dziękuję. :)
    Fotoszop to udatne narzędzie.
  • edytowano kwietnia 2015
    Myję okna (tak, tak czasem i mi się zdarzy), M ( l.8) czyta etykietkę płynu: 'efekt antypary, idealny do powierzchni szklanych wewnątrz...'
    W zamyśleniu - Mamooo... ile te okna mają szyb?
    - Trzy.
    M. tonem oburzonym:
    - Ależ ten płyn jest BEZUŻYTECZNY !!! Przecież i tak nie da się dostać do powierzchni szklanych wewnątrz...
    :-j
  • Tata wraca z pracy i przytulil żonę. Helena 4l:
    -" tata kocha mamę. tata kocha mamę. Mnie tez zakochaj"
    -"Przytulić cie tak?" Pyta tata
    -" taaak a jeszcze bardziej to daj mi lepiej michalka "/znaczy cukierka/
  • Co jak co ale trzeba przyznać że @Marcelina ma świetną fryzjerkę!
  • W innym nieco klimacie, otóż najmłodsza, właśnie zabkująca roczniaczka, złożyła wczoraj swoje pierwsze zdanie zrozumiałe dla nas. Bo normalnie to monologuje wręcz, ale zrozumieć dla się głównie intonację bądź grożenie paluszkiem ;) A wczoraj pokazując na buzię powiedziała:

    Mama, Didi ała.
  • Jedziemy autem Iga 5l.z tyłu,Przemek 18l z przodu.Mała do Przemka-synku zapiąłeś pas?
  • Iga pyta tatuś w jaki dzień się urodziłes?sobota .A mama?wtorek.A w którym roku?obaj 72.Zaraz zaraz to kto się nami opiekował przed 72?
  • gęsia jest silniejsza od orła!
  • Tata rozchorowal sie..za kilka godzin Franek /8l dostal gorączki
    - "to musi byc prawdziwa miłość dostać gorączkę od taty"
  • Wczoraj do auta padła mucha. Wszyscy ją wyganiają, zabawa, jazgot, machają. W końcu 13 latek nie wytrzymał:
    - zaraz ją dorwę i utłukę.
    7 latek zaczął krzyczeć!!!!
    - Jakub tak nie można to stworzenie Boże, ona sobie poleci tylko drzwi szerzej otwórzcie!
    Już dawno byłam świadkiem takiej ciszy w aucie. Patrzyli na siebie ze zdumieniem. A mucha sobie spokojnie poleciała. :)
  • W kościele moja siostra mówi do Lilki przeproś Pana Jezusa...
    Lilka - O matko jego teś!!!???
  • Tekst polityczny ( u nas wybory do parlamentu tuz-tuz);
    Marek: Wiesz mamo, w szkole bylo o wyborach. ja wiem, na kogo bede glosowal.
    Ja: Tak? Na kogo?
    M; Na Liberalnych Demokratow
    Ja: Eee..a dlaczego na nich?
    M; Bo tylko te nazwe pamietam!

    To taki przyklad, jak dziala demokracja... Oczywsicie Marek nie bedzie glosowal, bo za mlody:), ale w szkole beda sie bawic w wybory.
  • AgaAga
    edytowano kwietnia 2015
    Wnerwili mnie, no.. I mowie:

    - Koziolka zaraz trykne! (mysle: walne lbem w sciane z rozpaczy)

    corka: Co mama mowi?

    synu: Pewnie, ze zaraz takie piwo bedzie pila.


    Ekhem, rzeczywiscie w Polsce czasem kupie
    image
    ale zeby to sie zaliczalo juz do diagnozy???
  • edytowano kwietnia 2015
    Kolacja.
    Fela i Him jedzą chrupki z mlekiem. Him strasznie płacze. Zanosi się i wyje.
    Przychodzę i pytam: Co się stało?
    Fela: Ja tego Himka nie rozumiem. On jest jakiś dziwny?
    Ja: ?
    Him: Demcej puk-puk!
    Fela puka pięścią w stół: Puk puk
    Him znów ryczy!
    F: Zobacz, krzyczy "więcej puk puk" a jak mu robię, to płacze!

    Kto zgadnie o co chodziło Himkowi? :D
  • Dokładnie :D
  • To kto zgadnie, co to takiego "jołijoł"
  • Bana dla Haku ! A gdzie jaglanka z warzywami? Przy tym by nie było awantur; )


    P.S napisz co za mleko i jakie chrupki bo pewnie zdrowotne; )
  • mleko ryżowe i chrupki kukurydziane bezglutenowe marki MOLINO NICOLI
    https://www.frisco.pl/pid,45487/n,molino-nicoli-bezglutenowe-platki-kukurydziane/stn,product
  • hmm nie wiedziałam - ale oni pierwszą paczkę męczą drugi miesiąc, więc wydatek nie taki duży.
    Bo wcześniej im amarantusa dorzucałam i ryżu dmuchanego =))
  • A to dostali od mojej mamy i nie chcą jeść. Końcem kija nie tkną.
    Dziwni są.
    https://www.frisco.pl/pid,45481/n,molino-nicoli-bezglutenowe-chrupki-ryzowe-czekoladowe/stn,product
  • Jaa... moze ja tymi platkami dzieci przekupie... juz mam po dziurki w nosie gotowania jaglanki!

    dzis przy kolacji 'wrzuc cokolwiek na chleb' prawie 4latka sie rozbeczała, bo ona 'nie jadła dzis absolutnie zadnej kaszki!'

    blech.
  • @MartynaN karetka/policja/straz pozarna (ewentualnie inne auta z kogutami)?
  • edytowano maja 2015
    A nie! Autobus. Jest piosenka " Koła autobusu kręcą się...." po angielsku bodajże goes round and round . z round and round starszemu wyszło jaijał, a młodszy tak mówi na autobus. Zaś zając to hati hati. Pojęcia nie mam, dlaczego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.