Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

moje dziecko powiedziało :)

11920222425197

Komentarz

  • -Mamo, a kto wymyślił cukierki?
  • Michalki to chyba taki character maja, moj tez jak cos sobie wymysli, to ciezko mu to wyperswadowac, uparcie stawia na swoim.
  • Tosia ostatniozaczela mowic...przewaznie nawet do rzeczy, ale dzis wyszlo ze na pytanie "jak masz na imie" ma silnie utrwalona odpowiedz "czteli"
  • edytowano marzec 2015
    Moja wtedy jeszcze 3-latka:

    -mamusiu jesteś taka piękna i masz zęby jak samoloty.

    - mamusiu jestes taka ślićna i wyglądasz jak stary goryl.

    Dziś młodsza 2,5 :

    - mamusiu ale masz elegańćką suknie.

  • syn lat 6 pokazująć zadrapanie na ręce:

    wiesz mamusiu, ja tego nie zrobiłem ani niczego nie dotykałem, to się nie zagoi bo to są stygmaty...

    ten sam syn
    - pojadę do Indii i będę im opowiadała o Panu Jezusie i nie będzie żadnych świętych krów.
  • Przed chwilą 4latka do dwu latki :
    "Jak chcesz mieć cycki to jedz zupe"
  • =)) :-O :)) Może coś w tym jest... :))
  • Taa moja czterolatka co jakis czas fascynuje sie ta częścią ciała.
  • Ja mam obecnie na skladzie 8-latkę. Nie bede cytowac.Ale ja to China konkretno-obrazowa jsstem. Samych synow prosze. Jeszcze zaoszczedze na tech cudnych sukieneczkach .
  • -mamo, Kajtek rysuje!
    - póki rysuje po kartce, to nie mam nic przeciwko temu :)
    - a jak rysuje po niekartce, to masz?
  • M. do taty: Jak chcesz to możesz sobie wziąć obiad jutro do pracy, proszę bardzo
    ugotujemy sobie nowy :)
  • Czteroletni J. pyta: "mamo,dlaczego nie lubisz,jak gwiżdże czajnik?
    Bo zawsze go wyłączasz!"
  • Po wizycie u malutkiego ledwo co urodzonego kuzyna Iga( 5l) -ja też chcę takiego małego brata!!
    Maks (10l) -ja właściwie też!!dodał -niech nawet z domu dziecka jest.
    Iga -co Ty!najlepsze dzieci robi lekarz potem je wyciąga a mama tylko nam urodzi i będzie git. ;)
  • Iga -mamuś Maryja nas kocha?a my ją tak?Trochę to niesprawiedliwe bo Ona nas widzi a my Jej nie.Ale trudno.
  • Ta scenka tak mnie rozśmieszyła a jeszcze jak młodsze starszemu tłumaczy,myślałam że pęknę.
  • mecz ogladają:
    o! a Polska nie dostała kartek, a kartki są potrzebne - Mikołaj ze smutkiem.
  • Jest za cicho
    - powiedział mój pierworodny, kiedy po dwóch dniach wyjechali goście. W szczytowym momencie było ich 14, z czego 11 nieletnich. Plus nasi.

    Mnie też jakoś pustawo :)
  • Mikołaj chce obejrzeć film. Z KONTUTERA.
  • A ja sie zastanawiałam ostatnio po którym dziecku człowiek przyzwyczaja sie do hałasu i mu on nie przeszkadza... Mam nadzieje ze kiedyś to nadejdzie... :/
  • przyzwyczaja sie jak mu słuch wysiadzie
  • Wyszlam z maluchami po drobne zakupy.mocno wiało.
    Helenka 4 latka:
    "Juhu ale wiatr.taki wiatr ze isc nie moge.i mowic nie mogę. Nic nie moge gadac przez ten wiatr.juhu ale wieje.patrz mamo jak mi włosy fruwaja.wieje ze gadac nie mogę. Słyszysz mamo ze nie moge gadac.juhu.. "
    I tak całą drogę ..
  • Maciek chciał pochwalić pracę pana Zbyszka:
    panie Zbyszku, pan tak szybko muruje, ktos normalny to murowałby tydzień, a pan tylko 4 dni =))
  • Z wieczornych modlitw czterolatka:
    - Żeby moja mamusia nie zmieniła się w Gargamela
    - Dziękuję, że moja mama nie wrzeszczy na mnie cały czas tak jak mama Normana

    Strach klękać normalnie :-SS
    (plus chyba trzeba jeszcze ograniczyć oglądanie bajek)
  • Tereska znalazla dość duży patyk i mówi:
    -O dobrze, mam dobrą broń na potwora.
    - jakiego znów potwora
    - no żóltego przecież!
  • Mamo a jak zrzucam rzeczy ze schodów to one przyśpieszają, a jak rzucam prosto to zwalniają !

    Przeraża mnie To dziecko!!!
  • mamoo, jestem bezskarpetkowy, Kajtek mnie ciągle odskarpetkowuje!
  • Słyszę śpiew dobiegający z pokoju dieci:
    - Marsz, marsz Dąbrowski. Z ziemi włoskiej do Polski. Za twoim przewodem... złączy się... z Herodem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.