Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1171820222376

Komentarz

  • ktos kiedys polecal gre dobble, chyba na watku o grach planszowch . Pomimo , ze to nie gra planszowa, bardzo polecam. gra jest super dla duzych i malych dzieci. tak od 5 lat powinna byc ok My ciagle gramy .Dzieci dostaly pod choinke. Nawet rodzina jak do nas wpadla na swieta to grala. image
  • Double fajna, tylko kolo 50- 60 zł.
  • No tak,50zł zaplaciłam.
  • Ja kupilam Dobble w internetach za 34
    I z 5 latka super się grało
  • Na urodzinach na których dzić byliśmy jubilat (5 lat) dostał lego ninjago, lego star wars, transformersa, playmobil. Przedział cenowy raczej 40-80.
  • Moim zdaniem to przesada, w tej cenie to ja kupuję prezent na urodziny własnemu dziecku.
    Ale rzeczywiście koleżanki, które mają dzieci w innych szkołach też wspominały o takich kwotach... u nas na szczęście tak nie jest. Zresztą nawet gdyby było nie uważam, że trzeba się w tej kwestii dostosowywać.

    Wyobraźcie sobie - macie 5 dzieci i każde raz na miesiąc idzie na urodzinki do koleżanki, więc co miesiąc trzeba dodatkowo zakupić prezentów za 250-400zł. To tak jakby co miesiąc był grudzień!

  • Nie mówiąc już o tym, że nie chciałabym żeby syn dostał lego ninjago albo starwars, bo mi się te zabawki, a w szczególności filmy, nie podobają.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Mi też się takie nie podobają ale są modne i dzieciaki to lubią. Troche mnie zdzwiwiło, że te prezenty nie tańsze, może dlatego ze impreza byłą w sali zabaw? W każdym razie jak mówicie ok 30 zł to ciężko coś fajnego kupić.
  • Jeszcze zastanawiam się nad piasekim kinetycznym na kolejne urodziny kolegi. W necie za ok 50 zł mozna dostać. Tylko nie wiem czy 5 latek nie za stary i czy rodzice nie bedą mnie przeklinać za bałagan w domu.
  • myślę, że 5latek nie za stary na piasek
    i proponuję złożyć się na ten prezent z jakimś innym kolegą :)
  • Najgorsze z lego pod względem treści bajek, wg mnie to Chima. O energii Chi.
  • W koncu zrobiłam dzieciom temasę z mąki i odzywki. Fajna. Mam ich z głowy.
    Czy to sie przechowuje? Czy do jednorazowej zabawy?

    @Olesia podzielisz sie przepisem na te domową plasteline, ktorą zachwycam sie na facebooku?
    Mam sporo nie wykorzystanych barwników spożywczych.
  • Dosypałam do piasku kinetycznego sporo brokatu w różnych kolorach. Teraz to naprawdę jest magiczny.
  • @apolonia - fajny pomysł :-)
  • Barbie zaokrąglona:
    image
    Barbie niska:
    image
    Barbie wysoka:
    image
    To nowe figury Barbie dostępne wkrótce w sklepach.
  • joanna36 czy Ty w kolekcji barbie masz niepotrzebny strój dla kena?
  • Ja w kolekcji nie mam Kena ;), Weronika ma w zabawkach, Czy piżama by mogła być? Tylko zastrzegam, że może potrwać zanim wyślę bo jedziemy teraz na narty.. I w ogóle zalegam ostatnio z wysyłkami ale pamiętam.
  • Córka dostała ostatnio klocki Natalia Club. To podróbka lego. Stosunek cena-jakość dla mnie rewelacja. Mamy karetę za 20zł. Domki są po ok.65.

    Widziałam też mega bloks mikro z barbi i chyba też rozmiar jak lego.
  • oooo, widze tam zacny czolg dla Marka:)

    http://www.slubanshop.com/
  • Potrzebuje prezent na urodziny 6-latka kuzyna-chrzesniaka. Cenowo: 50-80.
    Czytalam o tej latarce i do glowy mi nie przysLo to jako prezent.
    Fakt moj syn sie bawi bardzo, ale zeby na prezent nie pomysllam. A bardzo mi sie pomysl podoba.
    To jakies specjalne latarki dla dzieci czy normalne dorosle? A czolowki?
  • edytowano stycznia 2016
    My mamy 2 malutkie, takie jak brelok.
    I jedna dużą, nakrecana na korbke, wiec bez baterii, kupiona w Ikei.
  • Jeszcze u nas hitem swego czasu były akcesoria rowerowe typu lampka, dzwonek-jeśli jeździ na rowerze i nie ma powyższych...
  • Teraz w lidlu były jakies latarki.
  • Doradźcie cos fajnego dla chlopca na 2gie urodziny!
  • Miękka piłka z Ikei: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70302645/
    Z droższych: rowerek biegowy ;), jeżdzik albo konik bujany. My mamy little tikes konika i zjeżdżalnię. Super się sprawdza :)
  • Fajne są latarki czołówki lego. Świetne!
  • jaką kolejkę warto kupić?
    tak żeby kompletować przez dłuższy czas
    mały ma Lego Duplo, ale wydaje mi się niezbyt ciekawe i drogie
    są jakieś Tomy i Tomiki i inne na Allegro...
  • edytowano kwietnia 2016
    In Spe, jeszcze dla Zosi czyli już naście lat temu kupiiśmy pierwsze tory i kolejki drewniane w Ikea, kompatybilne z nimi są Brio i z Tesco. Potem, 9 lat temu dokupiliśmy "Tomki" drewniane pasujące do zestawu - pierwszy z synów był fanem. :D
    Trudno zdobyć te drewniane Tomki (lokomotywy, wagoniki) i są upiornie drogie, ale u nas bawi się infrastrukturą 6. dziecko a taborem 4, może i kolejne będzie się tak dużo i chętnie bawić , jak Kajtek, dla którego to ulubiony zestaw zabawek, więc warto :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.