Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1141517192076

Komentarz

  • A dlaczego akurat tortowa?
  • Może to nie do końca zabawka ale hit. :-)
    W Biedronce widziałam żarówkę:
    http://www.biedronka.pl/pl/product,id,4658,name,zarowka-disco
    Zastanawiałam się kto to kupi. :-)
    Ale okazało się, że u nas będzie zabawa sylwestrowa i popędziłam po żarówkę. Od tej pory nasze maluchy ciągle chcą aby im ją włączać i tańcują aż miło.
  • U nas też się sprawdziła; ) i prywatnie i firmowo; )
  • @Katia taką akurat zwykle mam do celów edukacyjnych właśnie ;) chodzi o to, że nie pełnoziarnista. poza tym tortowa jest tania a nie np. z eko orkiszu po 17zł za kg
  • Zarowka disco to hit u nas juz od roku, sami tancujemy a co dopiero dzieci... Polecam!
  • ona pasuje do normalnej lampki nocnej ta żarówka?
  • Plastociasto z biedrony dziś kupiłam, baaardxo przyjemne, tylko drogo wychodzi
  • Potwierdzam, ze piasek kinetyczny jest rewerewelacyjny. Kupilam od razu 5 kg, rozlozylam n'a podlodze cerate i cala czworka wsiaka. Dzisiaj dolaczyli klocki lego;-) i tak sobie fortece budowali.
  • Sluchajcie, mam glupie pytanie, ale mnie to intryguje, czym ten piasek sie rozni od zwyklej piaskownicy, ktora jest za darmo? Dlaczego to jest taki hit, ze warto na to taka kase wydawac?
  • Bo on się przemieszcza. Jak żywy. Trochę jak bułeczka tarta jak się na masełku robi.
  • A to nie jest dosc klopotliwe w sprzataniu? Bo zwykly piasek to juz sobie wyobrazam, jak by sie rozprzestrzenil po calym domu...
  • Na takie zabawy to widzialam, ze niektorzy kuwete np. w Ikei kupuja, wtedy mozna nad tym jako tako zapanowac. Tyle, ze u nas i bez kuwety miejsce w domu jest dosc ograniczone.
  • Nie ucieka przed odkurzaczem w każdym razie :-)
  • @Aniuszka obejrzyj film w internecie, juz samo patrzenie na piasek kinetyczny wciąga, a co dopiero jak się samemu go w łapkach przesypuje ;)


    zamierzam zainwestować w to cudo w przypływie gotówki
  • Ten piasek ma w sobie jakby magnez, ze te drobinki się przyciągają, dlatego nie nie jest trudny w sprzątaniu, po prostu nie roznosi się . I zabawa nim jest bardzo relaksująca. No magiczny jest:) Fajny jest ten błyszczący, kolorowy ale jeszcze droższy niż ten w naturalnym kolorze.
    .
  • edytowano stycznia 2016
    @Malgorzata - czy lalkę Disney'a można wozić w wózku(spacerówce)? w sensie, czy jak siada nogi ma na prosto czy na boki?
    Przeglądam lalki dla mojej 6-latki i jakieś dziwne one wszystkie, gadające, śpiewające, ale jakieś takie......
    Ta, którą poleciłaś nic nie robi, ale ma śliczną buźkę i długie włosy :-)
  • właśnie o spacerówkę mi chodzi.
    zastanawiałam się jeszcze nad taką -
    http://allegro.pl/artyk-lalka-natalia-zaprasza-na-herbatke-kurier-i5018942336.html

    ale jakoś nie jestem przekonana......
    jak ma w kółko paplać kilka zdań to już chyba lepiej, żeby nic nie mówiła
  • Ogólnie szukam ładnej lalki, koniecznie z długimi włosami, którą będzie można wozić w spacerówce.

  • a la lalla?
    są śliczne

    https://la-lalla.pl/
  • Widziałam na żywo, bardzo ładna, taka tradycyjna. I jakości dobrej chyba, w każdym razie solidnie wyglądała.
  • Ja to przerobiłam, la lallę.
    Jakby ktoś był zainteresowany, są to lalki firmy paola reina.
  • Mam w domu ich lalkę z ciucholandu a nowe kupiłam w sklepie dla bratanic męża.
  • Potwierdzam, sa śliczne, doskonalej jakości i pachną wanilia nawet po roku. :) ubrania do nich tez sa bardzo dobrej jakości.
  • Mają 32 cm, więc na długość nie wiele dłuższe od barbie. Kupowałam w sklepie milbi-zabawki. A ubranka dla dziewczynek i ich lalek na la-lalli.
  • Moja J. dostała ostatnio angielską lalkę designa frends. Całkiem fajna.
  • Co do ubranek, myślę że jak się chce zrobić komplet dla dziecka i dla lalki taniej kupić w np. lidlu - 2 sukieneczki i jedną przerobić na ubranka. A lalki kupione w milbi mają więcej rodzajów twarzy i kolorów oczu gdyby ktoś chciał rzeczywiście dać lalkę podobną do przyszłej właścicielki - jest ta też co w la-lalli ale są też dodatkowe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.