Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1181921232476

Komentarz

  • Dodam, że starsi chopcy nadal się lubią tymi torami bawić! (11, 9 i prawie 6. letni)
  • coś dla 4 latki. babcia chce kupić zaległy prezent urodzinowy. nie mam pomysłów.
    dla syna jakoś łatwiej trafić z zabawkami ogólnorozwojowymi niż dla dziewczynki :/
  • @Skatarzyna- dziękuję pięknie ;;)
    widzę, że drewniane Tomki są też na baterie ;))
    (nie wiedziałam, że tak można)
  • mam jeszcze takie pytanie
    czy tory Lego pasują do jakiegoś innego tańszego zestawu?
    kiedyś dostaliśmy od sąsiada ogromne pudło z torami, ale szkoda mi kasy, aby dokupować Lego
  • edytowano kwietnia 2016
    @In Spe chyba moga pasowac cobi.sa kompatybilne
  • edytowano kwietnia 2016
    O!
    Dzięki
    Posprawdzam szerokości torów bardziej znanych marek
  • Ktoś tutaj wspomniał o miękkiej piłce z ikei - chciałam tylko napisać, że to fajna zabawka lubi ją zarówno nasz 3 - latek jak i roczniak :)
  • Kobieta, a zabawkowe jedzenie albo serwis do herbaty?
  • @Marcelina to juz ma i czesto sie bawi. ona generalnie lubi rzeczy typowo dziewczecie. Od gotowania, poprzez kolor rozowy az do ozdób. Kolejnej lalki nie chcę na stanie, a na barbie jeszcze za mala. I się głowię
  • A plastyczne jakieś rzeczy? Kredki dobre, farby? Brokatu trochę?
  • @Marcelina

    to wszystko jest, bo duzo plastycznych zajec maja z tatem

    @Joanna

    dzieki. ta baletnica wygladac ciekawie...moze i by ją zainteresowala...
  • A Sylvanian families? Znacie?
  • A rozowa hulajnoga? ;;)
  • @Marcelina
    Pierwsze słyszę. poszukam info. dzieki

    @andora
    będzie tutaj czyli w IE na Mikołaja. prezenty zaś w Polsce najlepiej gdyby były łatwe w transporcie....
  • Bic też bardzo fajne są
  • Stabilo trio, nie sa tanie, ale wygodne w chwytaniu i miekkie, i maja ladne kolory.
  • Ja osobiscie dużo koloruje i najbardziej lubię bambino olowkowe grube.
  • Stabilo zdecydowanie. Chłopcy maja Conte kupione w Tesco a przecenione z ok 40 zł na 7. Bic też są dobre. U nas kredki chyba jedzą.
  • Ja lubię Steadler
    i Bic Kids Evolution Kredki bezdrzewne z żywicy syntetycznej

    image
  • O zapomniałam - Steadler chyba najlepsze dla nas. Ale też z tych bardzo drogich. Ale warto bardzo.
  • Ładne lalki.

    Gdzie kupujecie?
  • u nas bobasy rzadza ciagle.. obydwa wozki lalkowe w uzyciu.. dziewczyny maja po 2 dzidzie w wozku + jednaa w nosidelku i 2-3 w brzuchu :) same rodziny wielodzietne.. tez myslelismy te hiszpanskie ale pid warunkiem utylizacji czegos co maja bo juz dziada z baba brakuje w tym domu a ich pokoju w szczegolnosci
  • Fajna,trwala?
  • Szukam kolejki elektrycznej dla dzieci. Myślałam raczej o tradycyjnych wagonikach niż o pociągach typu Pendolino. Chciałabym kolejkę razem z toramy rozjazdami itd ale takie szynowate (plastikowe pewnie)nie drewniane typu ikei.
    Ktoś może polecić jakąś?
  • edytowano lipca 2016
    A moze z serii Tomek i Przyjaciele? Fajne są. 

    Edit czy o taką poważniejszą Ci chodzi?
  • jaki przekroj wieku?
  • edytowano lipca 2016
    Chodziło mi o taką inna ale bardziej prawdziwą. 
    Taka z cyklu co to ojciec bardziej sie bawi niż dzieci. Ale może to zły pomysł, może seria Tomek byłaby lepsza.
    Ale może to jest myśl, "Tomki" w domu są już 2. Tylko torów brakuje. 
    Chciałam żeby był jakiś zestaw ładny. Powiedzmy na prezent dla chłopców pod kątem 4 latka bardziej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.