Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1151618202176

Komentarz

  • Się pogubiłam z letka, znów niewyspana jestem ;-)
    Które są śliczne, doskonałej jakości i pachną wanilią?
    la lalla?
  • Sukienka z lalli co kupiłam - biała w granatowe serduszka jest ładna ale całkiem sztuczny materiał.
  • edytowano stycznia 2016
    tak @mama_asia la lalla
    czyli też te co mówi Joanna36 - z firmy Paolo Reina, które są tu:
    http://milbi-zabawki.pl/paola-reina-c110.html
  • La-lalla współpracuje z Paola Reina- producentem lalek, ich lalki występują też pod jakimś innym brandem. Są typy twarzy np. dla "białych" lalek Claire i Carla, a w La-lalli jest z białych dostępna tylko Carla.
  • Do tej blondynki, której zdjęcie wstawiłam, znalazłam na allegro babkę, która robi włóczkowe ubranka dla lalek - np. komplet - buciki, sukienkę i sweterek.image
  • edytowano stycznia 2016
    Śliczna
    ale cena ............... 165 zł koszmar jakiś :(
    image
  • "Moją" kupiłam w cuchach za 12zł i tydzień później wygrzebałam sandałki trochę rozpadnięte ale posklejałam. Z tym że lalka straciła rzęsy ale i tak jest ładna i po kąpieli pachnie wanilią. Niestety po Sylwku zaginęła.
  • Te hiszpańskie lalki, to nawet po 8. latach pachną!
  • ładne są, takie delikatne, tylko pytanie czy dzieci się nimi bawią? Ja mam małą córkę to nie mam doświadczenia, te lalki bardzo mi się podobają, co ważne Paola Reina i te inne co Małgorzata pisała nie są z Chin, ale ciekawe czy mała będzie się bawiła.
  • chyba wygra ta Disneya
    ze względu na cenę
  • Te disneya bardziej mi sie podobają. Takie inne, z tymi pięknymi oczami. Ta co wstawilas to taka tradycyjna.
    Ale bym chciałam tą Pocahontas mieć... Serio... Cudna :)
    Zapieram sie recami i nogami przed kolejna szybką ciążą ale wystarczy popatrzeć na te lalki i człowiek mięknie i córki by sie chciało...
  • image
    to paola Reina 32 cm
  • e, no to ja jakaś dziwna jestem, bo wolę męskie zabawki i wolałabym piątego synka niż powrót lal (a barbi żadnej nie miały córki moje) ;)
  • A jakie męskie? Może coś mnie ominęło , zamek mieli typowo chłopięcy tylko. i nerfy.
  • klocki, kolejki, od lat te same :D plus patyki, doniczki itp!
  • Klocki tylko ja układałam, dzieciakom się nie chciało, on tylko rozwalali. Zbuntowałam się i leżą w pudle.
  • edytowano stycznia 2016
  • Nie mialam w rece, wiec nie pomoge, niestety.
  • Pojawiły się na allegro Maple 300 szt, za 159,90
    kurcze, a ja dopiero co zamówiłam 200 szt. za 129,90 :-(

    http://allegro.pl/drewniane-klocki-maple-300-szt-ecopack-i5904370589.html
  • Asia nie nakręcaj sie. Zawsze mozna kupić czegoś więcej za jedynie "20zl" plus.
  • może i tak.
    Ale lepiej mieć 300 niż 200. Większe budowle można tworzyć.
    Trudno.
  • Dziewczyny, polecałyście kiedyś tory kulek Quercetti.
    Jaki byłby fajny dla czterolatka?
    I faktycznie to taka super zabawka? Bo jakoś nie jestem przekonana...

  • @mama_asia... Ja kupilam wszystkim dzieciom (wiek 1, 3, 3 i pol, 6) w rodzinie tory Qercetii i podoba mi sie tylko ten dla rocznika. Jest naprawde porzadny. Reszta dosc latwa do uszkodzenia, ale no coz moj 3 latek do ostroznycb nie nalezy. Fajna zabawa nawet dla mnie ale nie chce mi sie tego kompletnie rozkladac. Strasznie skomplikowane. Za to maz z 3 latkiem bawili sie dlugo. P mowi ze to jego ulubiona zabawka, chociaz ze wzgledu na miejsce i roczniaka niszczycirla bylo rozkladane tylko 2 razy od swiat.
    Dla mnie fajne ale bez rewelacji. Nie jest jakos superhiper wykonane ( my musielismy jedna spirale obciazac kluczami zeby spelniala swoje zadanie , musielismy tez podkladac papier na stykach elementow zeby sie nie rozpadalo,, jakis tam ruchomy element sie zacina) i moim zdaniem 4 latek tego sam nie zlozy wiec jesli masz inny pomysl to bym rozwazala inny.
    Z drugij strony jest to dla mojego dziecka bardzo ciekawe. My kupilismy tor z winda dla kulek za ok 129zl.
  • no właśnie też zapatrywałam się na ten z windą
  • edytowano stycznia 2016
    Zrobilam dzis mase z maki ziemniaczanej, a ze nie mialam odzywki dodalam stary balsam do ciala. Bardzo to fajne. Polecam i dziekuje za pomysl.
    Dzieci bawily sie 1,5 godziny glownie P oczywiscie.
    Bawili sie na kaflach w kuchni. Potem wystarczylo pozamitac. Nie wiem czy kazda masa tak latwo sie sprzata. Nie mam doswiadczen, ale bardzo mi to odpowiadalo.
    Dzieki za pomysl (nie wiem tylko komu dziekowac konkretnie)
    Edit : @Agnieszka @Joanna dzięki :) super sprawa.
  • @ramatha - a myślisz, że lepiej kupić ten z windą, czy bez?
    Winda jest dużą atrakcją?
  • U nas torem bawia sie raczej dzieci od pieciu lat w gore, wymaga to nieco mysli konstrukcyjnej i wyobrazni. Chyba, ze czterolatek z tych natchnionych budowniczych.
  • A jeśli zbuduje z tatą, czy ma później fajną zabawę z samego puszczania?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.