Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1235787

Komentarz

• zasadzamy się na Święta na używany keyboard
  • Sylvanian polecam zamówić na alliexpres.com idzie to ponad moesiac ale cenowo da się znales zwierzaka z 1 dolara. I trzeba.szukac opcji free shopping.
  • U mnie dziś w ciuchlandzie był little people budynek z koparką - taki techniczny i męski, prawdopodobnie gadający bo moja stajnia i zoo robiły ihaha oraz wrrr. Nie brałam jakby ktoś chciał to mogę się na niego czaić.
  • Dobra to będę się czaić, zajrzę jutro.
  • a co dla ośmiolatki? Za tydzień ma urodziny.
  • zależy co lubi...
  • @Haku, mam do sprzedania keybord Casio, całkiem porządny, tylko dostawa z Rzeszowa. Byłabyś zainteresowana?
  • Szukam fajnego zegara na ścianę dla mojej 10-letniej corki. Chce na Mikołaja. Jakby ktos cos...to dac znac proszę. Bo na allegro nie ma nic ladnego, same kicze .

Edit. kocha konie i zwierzaki alechce juz troche taki mlodziezowy pokoj
  • @Quintana, te mi sie podobają, kupiłam od nich krzyż z ceramiki na ścianę, tez bardzo starannie i niebanalnie zrobiony, przy okazji patrzyłam na inne przedmioty, zapamietałam te zegary: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=40879013&order=m&string=zegar*&search_scope=userItems-40879013&bmatch=s0-col-1-4-0907
  • Ja wszystko kupuję dla dzieci do pokoju dorosłe, może dlatego, że brak mi rzeczy, które były od "zawsze" .

• @Quintana ja jak potrzebowałam zegar z określonym wzorem to zamówiłam u @Agax4

super wyszedł i niedrogo

http://krakowiankajedna.blogspot.com/2014/06/odlotowy-zegar.html

Powiedzcie mi lepiej co kupić na Mikołaja dla 8-letniego chłopca.
  • sport uprawia?
  • no jak każdy 8-latek - rower, rolki, basen
  • @Skatarzyna, Eee ładne te zegary. Dzięki! !!!
    @Elunia a ten samolotowy też cudo. Teraz nie wiem co wybrać. Spróbuję zamówić od @Agax4
  • ona marzy o wycieczce do aqaparku. Ale nas nie stać...

Maluje, puzzle układa, rękodzieło uwielbia, tańczy.
    Chciała bardzo baletki. Kupiłam i duupa - niby dobrze zmierzyłam nogę ale sklep źle zmierzył. Jakby się sprzedały tobym miała na drugie.
    W piłkę chętnie gra ale w rejonie nie ma klubu piłkarskiego dla dziewcząt. Woziłam ją ale sekcję zamknęli bo zopstały cztery dziewczynki.
    Nie bawi się lalkami. Nie układa klocków, bo nie lubi. Takie manualne rzeczy raczej.
    Ostatnio maluje mi pólłki :)
    Nauczyła się na szydełku, ale ostatnio coś znów ma z oczami. W wynikach okulistycznych ok ale straszliwe migreny nie pozwalają na wiele. EEG w normie. rezonan też. Nie wiemy co i gdzie szukać :(
    Na urodziny sprawa się rozwiązała. Marzyła o chomiku i kupiliśmy za kilka złotych. Przy królikach i on się wykarmi :)) - ale niedługo święta. Jakiś upominek chciałabym jej kupić.
    Absolutnie nie mam pomysłu.
  • @Skatarzyna , kupiłam to coś (zdjęcie z neta):
    image koło 15zł chcesz?
    Działa dzwięk, i no mogę wysłać, tylko bym nie myła bo się nie klei a i tak pewno będzie u Ciebie miał kwarantannę i deratyzację.
  • chcę, super, dzięki!
  • Playmobila nie zbieracie, jeszcze zapytam?
  • płetwy do pływania znalazłam. Nam niepotrzebne, bo nie mamy gdzie ich używać.
    Nówka praktycznie - Syn pływał w nich kilka razy początkiem podstawówki.
    Komu? Nawet na prezent się nadają :))
  • @Joanna36, my jestesmy wielkimi fanami palymobila. Masz w lumpku jakieś playmobile?
  • @Elunia juz zlożylam zamowienie na zegar u Agax4 . Bdzie z motywem konia ;-) Dzieki .
  • edytowano październik 2015
    @MonikaN - spakowałam dla Mamy Miki, będą to będę Ci brać, za dwie fajne pirackie wyspy z palmami może 5 zł zapłaciłam. Umówmy się, że jak nazbieram więcej to wyślę bo to lekkie jest i się nie opłaca małych ilości wysyłać.
  • a te little pipol to coś robią?
    czy to tylko takie małe zabaweczki?
    nigdy tego nie widziałam na żywo

moje panny mają kupione od @balum PinyPony rozkładają się na części pierwsze i można je łączyć,
    nie wiem czy inwestować w nowy rodzaj czy tym coś dokupić
  • genialna zabawka to ta:

Woodkins
    gdyby ktoś widział w PL to proszę dać znać
  • @Joanna36, super, polecam sie pamieci! Bardzo lubimy playmobila. Lego mniej, znaczy klocki spoko, a figurki slabsze sporo.
  • LP to po prostu zabawka, dajesz dzieciu i się bawi. Mojego poczucia estetyki nie razi, jest trwałe. A do tego, jak kto lubi są filmiki proste i miłe, cud miód, orzeszków nie stwierdziłam.
    Są zestawy babskie, chłopskie i obupłćne, dla każdego coś.
  • LP moi nie lykneli, ale LEGO! Duplo, system, friends, creator - ciagle. Nie wiem, po co nam inne zabawki. 2 pudeleczka i dzieci z glowy:-D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.