Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1585961636476

Komentarz

  • Ale to ona musi być taka równa, ta pianka?
    @Dudus neodymowe są mocne. Ja tych Jolly heap w ręku nie miałam, ale bardzo mi się podobają. One mają duże te magnesy?
    @uJa robisz dziurki w piance na magnesy, żeby nie wystawaly? 
  • @malagala wiem że są mocne, ratują wielowarstwową  kolekcję rysunków na mojej lodówce :D
    Ale oni tam piszą, że jeszcze jakieś specjalnie lekkie - albo zabezpieczenie przed urazem gdy na dziecko spadnie budowla albo chwyt marketingowy.

    Czy ktoś z Was nie odsprzedałby mi takiego jednego klocka oryginalnego? Bardzo chciałbym go rozpruć. Ewentualnie mogę delikatnie go naruszyć, naprawić jak się da najlepiej i odesłać, obiecuję precyzję :)
  • malagala powiedział(a):
    Ale to ona musi być taka równa, ta pianka?
    @Dudus neodymowe są mocne. Ja tych Jolly heap w ręku nie miałam, ale bardzo mi się podobają. One mają duże te magnesy?
    @uJa robisz dziurki w piance na magnesy, żeby nie wystawaly? 
    No mysi być równa bo jak sobie odmierzysz równo że np w każdym dajesz magnes 1 cm od.brzegu to jak masz jedna kostkę 10 cm a druga 10,5 cm to ci się nie zejda. ZmAwialamZ pocięta laserem kostke, mam je bardzo nie rowne reklamacji mi nie przyjęto.  Magnesy na aliexpess. Dziur nie robię klej na gorąco wtapia dziurę w piance. 

    Mnóstwo mnóstwo robity.

    Też bym chetnie rozprula oryginal;d 
    Podziękowali 1malagala
  • Macie jakieś tanie, ale w miarę sprawdzone krokomierze dla dzieci? Chcemy kupić dla trójki po kosztach, także tak koło 20 zł / sztukę.
  • W takim razie pytanie - czy ktoś tu ma te klocki i  zdecydowałby się sprzedać (pewnie nie) lub pożyczyć jeden na oględziny?
  • Ja się mogę złożyć. Wystarczą mi zdjęcia z oględzin wewnętrznych ;)
  • Problem jest znalezienie dawcy narządów  :) Jeśli operacja się powiedzie, pacjent przeżyje. Ale wiadomo, jak w medycynie - ryzyko że pacjent się nie wybudzi - zawsze istnieje ;)

    Najtańszy zestaw ponad 2 tysiące kosztuje, na sztuki kupić się nie da.

  • Eh, nie zauważyłam 4 z przodu, tylko jakieś 260 i sie zastanawiam o czym wy piszecie... Fakt, fajne, ale nie za taka cenę. 
  • już wiem, kupię cały zestaw i będę sprzedawać na sztuki :D albo zarobię, albo będę miała klocki. I bez tego upierdliwego szycia :D
  • Podobno 30kg/m^3, ja obstawiam t30
  • To ukraiński pomysł realizowany w Polsce. Pozatym są duże i nie pakowne więc wysyłka się nie opłaci.
  • Klocki z 4 tyś??? O czym Wy mówicie? :open_mouth:

  • Cena kosmos, stąd u mnie mocne parcie na pracę własną.

    Klocek sprzedają za +/-50 zł.Na stronie kloców piszą, że jeden klocek to koszt jednej roboczogodziny. Reszta - spora marża, nie mają konkurencji. Za parę (naście?) lat ceny zejdą niżej.

    Przy okazji chciałam zauważyć, że spore grono tutejszych bywalców kocha plastikową miskę za prawie stówę ;)

    Sporo ludzi kupuje Lego Mindstrom, które zaczynają się od tysiąca chyba. A Jolly Heap wg mnie równie rozwijające, tyle że na inny wiek. Z racji rozmiaru kierowana jest do różnych publicznych miejsc zabaw oraz osób prywatnych posiadających większy metraż- to i na grubszy portfel pewnie liczą.

  • Rok temu wydaliśmy kosmiczną dla nas cenę ok tysiąca złotych za pudełko klocków drewnianych. Też z magnesem. Po roku stwierdzam, że było warto. Nie ma dnia, by nie tworzyli. Konstrukcje budowle, pojazdy, postaci, broń. Farbą tylko mało trwała, z kolorowych się trochę otarla. 
  • Magnetyki. Najlepsza zabawka ever. Prawie codziennie nowe konstrukcje. Sceny, zjeżdżalnie, pojazdy, zwierzaki...
    PS. Jestem pedantka, te klocki można wybrać w kolorze nawiązujacym do wystroju domu, i wyglądają jak element wykończenia. Nie sprawiają wrażenia bałaganu jak inne, zwłaszcza plastikowe zabawki.

    Jak jest miejsce i $ to bym się nie zastanawiała. My aż takimi krezusami nie jesteśmy... Ale z czasem chciałabym te kształtki nietypowe (ostroslup + dopełnienie).

    Nie chce oddawać na sekcje. Raz nam puściły szwy? Mąż skleil. Może jak coś samoczynnie puści mocniej to wtedy? Ale teraz wszystkie sprawne i w akcji.
  • @wiesia daj jakąś fotkę
  • w wątku zdjęciowym @aga---p ; za moment
    Podziękowali 1aga---p
  • @Skatarzyna jakie to klocki? 
  • Przesuper  te klocki @wiesia

  • Też polecam. Bardzo dobra jakość. Od roku w użyciu i ciągle rozbudowujemy.
  • NC500 powiedział(a):
    Kupił ktoś Gravitrax?


    (...)
    Nasz chciał zabawkową wkrętarkę, to dostał prawdziwą:

    Work Expert 3.6V Li-Ion Multi Use Electric Revolver Screwdriver

  • A ja polecam pix it. Świetne czeskie wykonanie. Dzieci się wkręciły  :)
  • Ja polecam wszystko dzieci zabawione kitow brak 
    Podziękowali 1annabe
  • @Malgorzata, jak się nazywają te klocki?
  • Bea powiedział(a):
    Właśnie odkrylismy nowe zainteresowanie Tesi.
    @Hania dziękuję. Od wczoraj nieam dziecka  :)
    Co to za zabawka?
  • hej, chciałam tylko powiedzieć, że pudełko misterybox w wooden city dla mojej 12 latki było strzałem w dziesiątkę :)
    podobnie jak wełna alize puffy

    10 latek dostał tarczę do rzutek z Decathlonu - również polecam serdecznie :)

  • @Joannna- wełna do robienia drutach?
    A co to jest misterybox? może to trop dla mojej 12 latki...
  • Podlinkujcie proszę o kubkach termicznych, nie potrafię znaleźć 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.