Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1596062646576

Komentarz

  • Gdzie było coś o klockach takich duzych z magnesami ?
    Ktoś pisał, że szyję sam i chciałam zapytać jakich magnesów do tego używa?
  • @hipolit - priv skrótowy ;)
  • U nas kit to gra operacja. Chyba kupujący myślał ze z niej można się nauczyć czegoś o ciele człowieka. No cóż, moznaby, gdyby te wszystkie opisy napisac od nowa i z sensem, bo takie androny tam wypisano, że aż strach.
  • @mamaw w grę wchodzą magnesy neodymowe. Mamy oryginalne klocki, czyli nie szyłam i nie wiem jakie dokładnie magnesy są w środku - na dotyk podejrzewam że takie pastylki ok 1cm średnicy.
    Podziękowali 1mamaw
  • Mamy Pixit, fajne to.
  • edytowano grudzień 2019
    Uciekająca pszczółka skip hop HIT
    Dla całej rodziny :)
    E: zabawka dla niemowlęcia, najlepiej takiego pelzajacego
  • matka6 powiedział(a):
    @Joannna- wełna do robienia drutach?
    A co to jest misterybox? może to trop dla mojej 12 latki...
    Do tej wełny nie potrzeba drutów - robi się palcami. Wpisz na Youtube: Alize puffy

    Mistery.Box to pudełko składane z drewnianych puzzli 3d. Firma Wooden City. Też na YTube można obejrzeć.

    To są prezenty dla cierpliwych, którzy lubią tak siedzieć i dłubać. Np mojemu synowi też się te puzzle podobały, ale wiem że jeśliby dostał coś takiego to składałby maks 20 minut i resztę kończyłaby siostra...
    To jest od 14/15 lat, ale córka dała radę, parę razy się myliła i musiała poprawiać, ale to też dobrze bo satysfakcja na koniec tym większa.
    Podziękowali 1matka6
  • wiesia powiedział(a):
    @mamaw w grę wchodzą magnesy neodymowe. Mamy oryginalne klocki, czyli nie szyłam i nie wiem jakie dokładnie magnesy są w środku - na dotyk podejrzewam że takie pastylki ok 1cm średnicy.
    @wiesia na jednej ściance jest jeden magnes czy w każdym rogu?
  • na kazdym rogu. czyli 24 szt / szescian
    Podziękowali 1mamaw
  • Stwierdzam, że Lego Mindstorm przerasta 11-latka. Szału też nie ma.
    Gravi trax jest ok, ale już nikt się nie chce bawic. 
    Playmobil dla prawie 7-latki ok, ale chyba ona już za duza.



    Za rok chyba zrobimy święta bez prezentów. Z tym, że nie były to prezenty z listy, która napisaly, więc albo lepiej jak dziecko dostanie co chce albo wcale. Niespodzianki rozczarowują.
  • Szukam jakiejś zabawki,puzzli przestrzennych itp.,która pokazuje wnętrzności człowieka.
    Może ktoś mógłby coś polecić?
  • olgal powiedział(a):
    Szukam jakiejś zabawki,puzzli przestrzennych itp.,która pokazuje wnętrzności człowieka.
    Może ktoś mógłby coś polecić?

    przewiń parę stron wcześniej, szukałam o człowieku i dziewczynyu podały kilka inspiracji
  • Moja Tosia chciała deskorolka Led... no widzę na olx taka za 50 zł ale trochę się obawiam o jej zdrowie i życie..  tzn Tosi..  
  • A takie magnesy kuleczki ktoś miał? Dla 7? 10 łatki?
  • edytowano kwiecień 2020
    I jeszcze o Nikosia zapytam.. rozumieniem te tablice manipulacyjne cały czas ale fajne są drogie A nie wiem czy się sprawdza... hitem- co prawda bardziej dla chłopców była straż pożarna zbys dumwl Discovery  i jest.. coś w tych gabarytach i cenowo polecacie dla poltoraroczniaka? Te Arki noego mnie trochę przerażają że znów będę zbierać z podłogi..  Ale może niesłusznie. 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Magnesy kuleczki. Takie małe? 
    Czy większe?
    Dla mnie magnesy są mega niebezpieczne.
    Córka dostała maleńkie magnesy z szkole wyglądały jak posypką srebrna z kulek.
    Wyrzuciliśmy to boje się ze względu na młodsze rodzeństwo że połkną.
    Moim zdaniem głupia moda na magnesy.
    Potem dziecko ląduje na Sor. I nie daj Boże jak skleja się dwa a między nimi jelito..
  • Popieram, my też magnesów nie kupowaliśmy nigdy ze względu na mlodsze dzieci i konieczność ciągłego pilnowania takiej zabawki. Nie polecam.
  • Ok racja... to co :-) 
    Podziękowali 1uJa
  • Moj synek jest troche mlodszy od Twojego i powiem Ci, ze nie bawi sie zabawkami. Lubi prawdziwe sprzety a zabawki leza, nawet na to nie spojrzy. Lubi  za to kable, przewody, wtyczki, sluchawki, przedluzacze, narzedzia taty, baterie, komputery, laptopy, gniazdka, wszelki sprzet AGD. Zabawki? Eee. Ma pelno po starszym rodzenstwie. Teraz, na sezon wiosenno letni to jedyne co mu trzeba to lopata do piachu a i tak potrafi zabrac mi moje przybory do kopania w rabatkach - bo metalowe, prawdziwe.
    Podziękowali 1ewaklara
  • A Malgonia chce "autki".
    I wszystko to, co Józek. :)
  • @Rejczel, u nas to samo. Ale od kiedy szafki zabezpieczone przed małym gałganem, widzę, że trochę zaczyna na te zabawki spoglądać. Na razie ładnie buduje z Duplo.
  • Nasz w sumie też dlatego o tej tablicy myślałam.. 
  • MAFJa powiedział(a):
    Ok racja... to co :-) 

    dziewczynie wszelkie ruchowe rzeczy, chce deskorolke kup deskorolkę, może paletki do badmintona, albo takie coś jak tenis na sznurku na podwórko w decathlonie jest świetne do samodzielnej zabawy, rolki cokolwiek żeby się ruszała

    a młodemu jak chcesz bez części a drogie i porządne do domek dumel u nas się sprrawdził (ale dziewczynce)
    Podziękowali 1MAFJa
  • Wiem co hamak! taki z decathlonu porządny za 50 zł, moje uwielbiają go od najmłodszej po najstarszą, tylko on raczej sprzyja leżeniu niż ruchowi, ale relaks cudowny w domu, w ogrodku, w lesie na balkonie ahhh
    Podziękowali 1Monira
  • Stronę ksiezniczkowe dla 4 łatki. Potrzebuję na niedzielę dwa. Gdzie kupić?
  • @Monira, wg mnie najładniejsze w TkMaxx, ale nie sądzę by coś mieli po karnawale i czy te sklepy są otwarte?
    W Toys'rUs i Smyku też mają, ale ta sama obawa. Zostają sklepy zabawkowe poza centrami handlowymi i lumpy.
    Podziękowali 1Monira
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.