Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1616264666776

Komentarz

  • Pewnie nie warto tylko ja serio nie mam czasu ani możliwości się bawić w takie rzeczy... Tata jakoś też nie... wanienka nie zdała egzaminu... tragedia... prawda że ona bez odpływu A to chyba dosyć kluczowe... 
  • @Joannna tory wodne wyglądają bardzo fajnie. Dzięki!
  • @groszek
    @Daan
    Fajne narzędzia robi Bahco, Facom, Fiskars, Wiha, DeWalt, WolfCraft, ostatecznie Stanley.
    Nie wiem gdzie dziś kupić ręczną wiertarkę, mam, ale kiepską.
    W zasadzie wkręty nierdzewne typu torx można wielokrotnie wkręcać i wykręcać bez nawiercania, używam końcówek Wiha.
    Jak piła to najpierw japońska typu kataba, może być Bahco. Śrubokręt Bahco grzechotka. 

    A tu Facom:

  • komplet-narzedzi-17-szt-8376435606?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_narzedzia&ev_adgr=Spawarki,+szlifierki+i+polerki+oraz+pozostałe&gclid=CjwKCAjw4pT1BRBUEiwAm5QuR3NayQOYxMm-b2a0zXqaOAXaIt7Mx_oAfaVoD3nPZqGUNMCum7-4BxoCW2EQAvD_BwE
  • Monira powiedział(a):
    komplet-narzedzi-17-szt-8376435606?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_narzedzia&ev_adgr=Spawarki,+szlifierki+i+polerki+oraz+pozostałe&gclid=CjwKCAjw4pT1BRBUEiwAm5QuR3NayQOYxMm-b2a0zXqaOAXaIt7Mx_oAfaVoD3nPZqGUNMCum7-4BxoCW2EQAvD_BwE
    Link nie działa, obcięty na początku.

  • Mamy takie fajne naklejki, do wielokrotnego użytku. Pierwszy dzień się bawili wszyscy: 10, 7 i 3 latek, a na drugi dzień już tylko 3 latek i bawi się tym codziennie od 2 tygodni. Jest 5 plansz, do każdej planszy jest plansza naklejek: farma, dinozaury, sawanna, dżungla i morze/ocean. Kosztowało 30zl.
    Podziękowali 4MAFJa Rien wiesia ewap
  • Ten Smoby zainspirował do zakupu Rolly Toys.
    Będzie u nas jutro. Cena +50pln ale chyba lepsza to marka na traktory. Takie przeczucie...
  • @wiesia pokaż model i napisz jakie wrażenia jak już będzie u was. Też się zastanawiam.
  • @Katanna na wrażenia to jeszcze trochę, bo dziś o ile przyjedzie, będzie dopiero składany w nocy :)

    https://rollytoys.pl/679-traktorki
    Zwróć uwagę, że tam są różne wielkości tych traktrów dla dzieci 92-116cm i 104-134cm.
    Myśmy wzięli z tych małych ale wszystkomających, czyli traktor z łyżką + przyczepa.
    Można wybrać bez licencji będzie taniej, można wybrać John Deere, New Holland, Steyr itp. będzie drożej.
    Steyr z tych "firmowych" był na tej stronie najtaniej w necie, ale młody chciał akurat New Hollanda, znaleźliśmy najtaniej na allegro.

    Te rolly Toys chyba mocno wyspecjalizowane jeśli chodzi o takie ciężkie maszyny. Proponują w akcesoriach różne łyżki, brony, pługi.
    Nie sądzę żebyśmy w to inwestowali, ale widać że z pomysłem biznes.

    Na allegro są takie wynalazki: polska produkcja. 100pln tańsze, ale straszyedłko (MZ)
    https://allegro.pl/oferta/hit-traktor-koparka-z-przyczepa-3-kolory-gratisy-5361681574
    Podziękowali 1Katanna
  • @groszek

    Stanley 5044 Bit basic_replenishmentace 10In 1-02-715


    Faithfull CB10 Carpenters Brace 10-inch

    Faithfull ma lepsze opinie w Internecie.
    Podziękowali 1wiesia
  • @wiesia, dziękuję! Będę myśleć:))
    Podziękowali 1wiesia
  • jejku
    fajne te traktorki @wiesia
  • jeszcze nie dojechał - w doręczeniu ;)
    Podziękowali 1In Spe
  • @groszek
    Wiertarka się przyda w razie jakby w korona-kryzysie padł prąd.
  • Te prawdziwe narzędzia to jest ekstra pomysł, tak dla wczensoszkolniaka?
    Miałam za dziecka i ogromna frajda. Bardziej ze składnicy harcerskiej... nie takie wypasy jak Stanley ;)
    Wiertarka ręczna, młotek, piła ręczna, nawet hebel... i zrobię comming out - do kompletu ukradłam kombinerki z pracowni ZPT...
    Podziękowali 1NC500
  • wiesia powiedział(a):
    (...)ukradłam kombinerki(...)
    @Brawario wie?
    Podziękowali 1wiesia
  • Potrzebuje szybko wiedzieć jaka deskorolka dla dużej 7latki. Nigdy nie jeździła..  W decsthlonie mają niby do nauki ale do 7 lat.. ona nawet wagę nie ma odpowiednią rozmiary też nosi na 8-9.. A te dla starszych nie wiem czy Podola..  ktoś się zna? 
  • Mamy Enuff, ale nie, nie znamy się :mrgreen:
  • Nie bardzo się znam @MAFJa. Nigdy nie miałam do tego talentu i została mi zapakowana w folię (jakiś prezent?) deskorolka z młodości. Dałam dzieciom i po prostu się bawią taką zwykłą/klasyczną - obrazek pod spodem, papier ścierny u góry, kółka gumowe lub kauczukowe. Młodsze siadają na tyłku i jeżdzą po schyłkach kostki brukowej. 8latka coś próbowała, mówi że 10m jest w stanie ujechać.
    Myślę że gdyby im pokazać najprostsze ewolucje - np. skok na deskę położoną na nogach, to jednak wypadałoby żeby to była solidna deskorolka. I takie 7/8 latki dadzą radę coś tam popróbować. Prznajmniej bez stresu że sprzęt się pod nami czy nimi zapadnie ;)
  • Jest jeszcze cos takiego jak fiszka @MAFJa. Moj syn 8l mi tu podpowiada, ze on by wolal fiszke. Deskorolka jest bardziej masywna, chyba tez szersza ale na fiszce sie fajniej jezdzi i wykonuje "ewolucje" ;) Jest zwrotniejsza. 
    Podziękowali 2NC500 ewaklara
  • Czyli lepiej te fiszke? One tansze sa i ona chciala led przezroczysta :-) 
  • Czy taka? Przepraszam że męczę ale jestem tak zielona w temacie jak się da.. nie znam nikogo kto by jeździł
    https://m.olx.pl/oferta/deskorolka-fiszka-worker-starpsy-22-abec-11-CID767-IDEiLXj.html
  • My mamy fiszki (nawet nie wiedziałem, że tak się nazywa) bardzo lubią dzieciaki!
  • My mamy fiszkę marki Pique fajnie się sprawdza. Drugi syn z kolei jeździ na takiej standardowej, ale ona mam wrażenie jest trudniejsza do ogarnięcia. Ta z linka @Mafia jakaś droga mi się wydaje.
  • Obydwie za drogie? 
  • Nie jedzie ktoś z trójmiasta do torunia w weekend? :-) zaspałem jak zwykle z tą deską..  A w Gdyni jest fajna.. może zdążymy importem ale nie wiadomo.. na pon potrzebuje 
  • MonikaN powiedział(a):

    Mamy takie fajne naklejki, do wielokrotnego użytku. Pierwszy dzień się bawili wszyscy: 10, 7 i 3 latek, a na drugi dzień już tylko 3 latek i bawi się tym codziennie od 2 tygodni. Jest 5 plansz, do każdej planszy jest plansza naklejek: farma, dinozaury, sawanna, dżungla i morze/ocean. Kosztowało 30zl.
    Skorzystałam z Twojego polecenia i zamówiłam te naklejki na noskinoski.pl
    Dzieciaki zachwycone (6,4,2 lat). Naklejki trzymają się też dobrze na szybie i właśnie  układaja sobie różne kombinacje na drzwiach od balkonu ;)
    Chyba zamowie jeszcze inne rodzaje bo teraz wzięłam ten sam, który pokazała @MonikaN
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.