Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Krakowska Akademia Mamy Róży - przebój sezonu: SYSTEMY! Prelegentka: Wiadomo Kto!

1356711

Komentarz

  • Ale "uczeń" to chrześcijańska szkoła a nie katolicka.
  • Emma, bardzo się cieszę, że Cię poznam.

    A co do szkoły - widziałaś tę niepubliczną na Ruczaju, na Skośnej?
    edukacja XXI wieku czy coś w tym rodzaju. Nie ma w nazwie "katolicka", ale ofertę mają fajną.
  • Weszłam na mamaroza.pl ale nie znalazłam tego spotkania :(
  • Zaraz napiszę, ale wszystkie informacje masz na plakacie stronę wyżej.

  • No przecież za tydzień będzie
    ----------
    Było jakieś info? Czy może znów przegapiłam?
    @Anka???!
  • W sumie...jakby się mój plan powiódl...mam szansę dotrzeć za tydzień do Krakowa.
  • @Malgorzata32, nie poznałaś sie na Krakowskim żarcie ;).

    W Wwie za tydzień nic nie ma.
  • No to tym większa motywacja na ten Kraków ;)

    Ale mimo to ponawiam pytanie- Czy w stolicy temat już stawał na wokandę?
  • Nie, nie stawał.
    Ale jak jest zapotrzebowanie i szacowna prelegentka sie zgodzi to bardzo chętnie :)
  • O Matko jak fajnie.
    @Małgorzata32 przybywaj.
    @palusia ty też może co?
    Ja przywiozę kogoś forumowego ale mało jeszcze znanego!
  • @palusia, już jest info.
  • @Małgorzata32, to wiesz gdzie możecie spać:), zapraszamy!Czas zmienić nastawienie do Krakowa;).
    @Madika, od "Ucznia" zaczęliśmy jeszcze w październiku i już nie było miejsc, ale tak jak @maliwiju pisała, ta szkoła jest chrześcijańska i wywodzi się od ewangelików i np choinki nie mają, do świętych i Maryi się nie modlą itp, więc nie wiem czy nasza wiejska szkoła nie byłaby lepsza.
    @Marcelina, XXI wieku sprawdzę, choć my właśnie z Ruczaju na wieś uciekli;).
    A ma ktoś dzieci u Norbertanek? Chyba powinnam ten temat przenieść na nowy topik, nie?:)
  • Czekaj, bo mylę. Nie śkośna, na Skośnej jest publiczna.
    Ta XXI wieku jest na Działowskiego, bardziej okolice Babińskiego-spacerowej.
    edukacjaxxiwieku.pl
  • @Marcelina, kojarzę, tylko skojarzenia mam słabe - ktoś mi kiedyś mówił, że na spotkaniu z rodzicami wyszła pani i ogłosiła - "Proszę państwa już za parę lat nasze dzieci będą biegać w garsonkach z laptopami pod ręką i musimy ich do tego przygotowac... " Sama pracuję w "korpo", ale nie takiego klimatu szukamy dla naszych dzieci;).
  • Ło matko, naprawdę?
    A na stronie się prezentują tak bardziej montessoriańsko niż korpo.
    Nie znam tej szkoły, my jesteśmy homeschoolersi, tylko widziałam bannery i stronę.
  • @maliwiju no właśnie myślę...

    O 8 tego dnia rano mam lekarza, ale może bym się wyrobila...

    @hope a Ty? @Gloria jakies plany?
  • Plis plis plis....
  • To ja mam pomysł później po akademi zapraszam do mnie na imprezę. Coprawda druga strona Krakowa ale samochodem 20-30 minut się jedzie.
    Naleśniki zrobie bo niekromnie powiem że dobre mi wychodzą.
  • Tuż obok. Idzie się 10 minut piechotą.
  • Jeśli ten dom pielgrzyma jest u Faustyny.

    BTW, nie wydurniaj się, przecież u nas nocujesz.
  • Maliwiju, a Ty tych naleśników napiecz i przywieź, jak nam obrzydnie impreza na AMR to się przeniesiemy do mnie, do mnie się jedzie minut 6.

    Co Wy na to?
  • Nie kombinuj pierwsza byłam z zaproszsniem. :)
    Chętnie przyjadę ale tym razem nie zmieszczą mi się do auta wszystkie dzieci plus goście plus wózek Jerzyka dlatego bedziemy w okrojonym składzie w związku z tym zapraszam do nas .
  • A pozatym ty mi wisisz przyjad do mnie gdzieś tak z pół roku już conajmniej.
  • Noooo doooobra.
    :)
  • Atsd...dlaczego krakowianki mają mieć znsę na zaoszczędzone pieniadze i czysty dywanik?
    A Warszawianki, to co? Od macochy?

    @Haku!
  • edytowano styczeń 2015
    @Małgorzata32 no wiesz, podobno tu jest kolebka centusiów;), zapraszamy żeby się uczyć od najlepszych;).
  • @Malgorzata32, załóż wątek na ten temat, tu większość Warszawianek nie wchodzi i nie wie, ze masz taki pomysł.
  • Cicho @Emma bo nam poznań podkupi Haku, albo do szkocji ją ściągną.
  • @maliwiju,no dobra, a kurs naleśnikarski też wliczony w AMR?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.