Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Krakowska Akademia Mamy Róży - przebój sezonu: SYSTEMY! Prelegentka: Wiadomo Kto!

1246711

Komentarz

  • Eee może poczekacie aż Krakowianki posłuchają o systemach?
    Akurat jestem najmniej pewna czy to taki dobry pomysł aby świat zdobywać ;)
  • Lila, jak już oddacie Rudą, to wpadniecie na obiad/ kolację? Na Kliny to przecież kawał drogi, na głodno nie można! :)
    k.
  • @palusia jak mnie zgarniesz to ja bardzo chętnie:)
  • Dobra, to mam nadzieje,
    ze zdążymy. Młodego wezmę ze sobą, skoro ma tam być ktoś do opieki.

    @maliwiju czy na te naleśniki można z jednym autostopowiczem przyjechać? :)

    Tzn. z dwoma, ale jedna Ci naleśników nie zeżre, bo za mała, zębów nie ma i woli mleko.
  • Wiecie jak powstał drut?

    Otóż Poznaniak z Krakusem znaleźli złotówkę i spierali się kto ją powinien
    zatrzymać. Nie mogli się zgodzić i każdy zaczał ciągnąć w swoją stronę.


    Poznańskie centusie tez zasłużyły na wykład:)
  • OT
    @Emma, wysłałam ci e-maila.
    Jakby co...Ognisko w K. już za tydzień
  • edytowano styczeń 2015
    A jakbym przyjechała z sześcioma ogonami to ktoś nam w Krakowie może obiad bezmleczno-bezpszenno-bezjajeczny zaoferować?
    EDIT: Falstart. Przypomniało mi się, że w piątek mamy kolędę.
  • @Katarzyna - ja bardzo bym chciała, jeszcze nie wiem jak to ogarnąć, bo na mieszkaniu już prawie nic nie ma, ale coś wymyślę. Gdybyś chciała dłużej pobyć, to chętnie na dłużej mieszkania użyczymy.
  • Ale świetny plakat !!! Może mi ktoś taki załatwić ?
  • @Haku, Ja jakoś pewna jestem, że będzie świetnie!
  • chyba mi się nie uda wrócić na czas; ale mam zamiar wysyłać żonę z koleżankami :) zachwalam karatekę od systemów, to powinno pyknąć
  • @palusia, @Hope- jak zobaczyłam plakat to mi się od razu zachciało, tym bardziej, że temacik ekstra:)
    Ale o godz. 15:55 muszę być w Starej Wsi, bo jedziemy z Zespołem na Koncert..
    Nie wiem, ile to może trwać?

    Buuu...
  • Kto to jest ta Haku w ogóle?
  • Uuu wydało się ;)
  • @Haku, przyjedź do Warszawy, co?
  • Zanim napiszę w jakimś wątku oddaniowym, to piszę tu, że mam do oddania duphaston (ważn. 2018) i luteinę (ważn. 09/2015) - może znacie kogoś, kto by chciał, to wezmę na AMR?
  • @Haku, a do nas przjedziesz...??? Z wykładem...? :D
  • Kupiłam bilety na pociąg :))
  • do Poznania też już masz?:)
  • @Gloria wpis od:


    @Marcelina styczeń 20
    "Przeważnie się zaczyna z piętnastominutowym poślizgiem, więc lepiej 10.15 niż 10.45,bo potem niektóre dziewczyny muszą po dzieci do szkół lecieć, a tak to do 12.30 jest po sprawie.
    No i prelegentka chce do Wawy wrócić przed nocą."

    To zakładam, ze jak nie zostaniemy dłużej, to będziemy najpóźniej (wliczając nieodśnieżone drogi) o 15. nazot ;)
  • Hej hop.
    Haku zapomniała wspomnieć, że bilet powrotny na nieco później niż 14.00, więc będzie szansa spokojnie się ponapawać.

    :)
  • @Marcelina, zgłaszać mejlowo dzieci do opieki?
    k.
  • Tak, poproszę. Muszę się rozpatrzeć w liczbie chętnych, bo zdaje sie, że tym razem będzie dużo.
  • Napiszcie też na akademia.krakowska(at)mamaroza.pl ze specyfikacją, ilu dorosłych i ile dzieci w wieku "do opiekunek".
  • edytowano styczeń 2015
    Ale Wam fajnie, eh... Jak już mąż entuzjastycznie wyraził chęć zawiezienia mnie i najmłodszego do Kraka, to mi się najmłodszy wziął i rozłożył jakimś wirusem i tak sobie gorączkuje od piątku :( Jestem skazana na siedzenie w domu, chlip, chlip...

    Edit: Chociaż nagranie zróbcie, pls!
  • Ja tez się wybieram, tylko będę ograniczona czasowo, ale ze wstępnej rozpiski wychodzi, że powinno być ok.
    Jedyne moje zmartwienie na tę chwile, że mój najmłodszy kilka razy kaszlnął:( Mam nadzieję, że to nic takiego.
    Zobaczymy.
    @palusia- będziemy w kontakcie.
  • na opiekę nad dziećmi @Haku też znajdzie jakieś systemowe rozwiązanie ;)
  • Dziewczyny ile osób rozważ after party u mnie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.