Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Korwin-Mikke: Praca zawodowa kobiet to czysta strata

1234568»

Komentarz

  • To też głupio wybrały. Kto to bierze za męża nieudacznika, po którym trzeba poprawiać... Lepiej, jak się mąż zna na swoim fachu :wink:
  • Kto to bierze za męża nieudacznika, po którym trzeba poprawiać...
    -... i co już nie jesteś nieudacznikiem?
    -jestem ale teraz jestem z tego dumny.
  • W przypadku naszej bieżącej pierwszej damy, to zdaje się "on" musiał poprawiać po "niej", albo tylko udawać, że poprawia...
    Petycja
  • Do Anki:
    Kiedy kobieta staje się bardziej kobietą?
    Czy wtedy gdy rodzi dzieci i wychowuje je (z mężem oczywiście)?
    Czy wtedy gdy realizuje się zawodowo?
  • No właśnie! Czyli nie jest kombajnem :wink:
  • [cite] Werka:[/cite]Jedno drugiemu nie przeszkadza, a kobieta jest też człowiekiem :wink:
    Ja po alkoholu na przykład lepiej prowadzę...
  • Ok, Agnieszko nie chcesz odpowiadać - twoja sprawa. Chciałam przeczytać ostatecznie twoje stanowisko, bo podobno cię źle zrozumiałam. Ja dość szczegółowo zaprezentowałam swoje stanowisko, szkoda, że ty nie chcesz się wypowiedzieć....

    A swoją drogą, ciekawe co to znaczy być bardziej kobietą?
  • >>Dlaczego od razu zakładasz, że trzeba wychodzić o 7.00? No i dlaczego od razu załozenie, że kobieta robi wszystko sama? <<

    Wiele widziałem wiele widzę, a Warszawa to nie bajka np 32 km do pracy ile to czasu na dojazd?
  • Frustrująca matka.

    Kuurwa mać! Wiem, że za dużo przeklinam, ale teraz nie mogę się opanować. Właśnie dowiedziałam się, że nie powinnam w pracy rozmawiać na pewne tematy. Dla jasności: nie powinnam wyrażać swojej opinii, mimo że mnie kto pyta. Moja matka, która nigdy, przenigdy nie zhańbiła się pracą na etat i pojęcie o klimacie orki w korporacji lub jakimkolwiek biurze ma na tyle zerowe, że ostatnio wyraziła opinię o pracownikach korpo, którą widać z naszych okien: "Ale oni nic nie robią cały dzień, tylko tak siedzą przed tymi komputerami. To co to za praca?", śmie udzielać mi mega ważnych i arcymądrych rad o zachowaniu w pracy i wykonywaniu moich obowiązków jako takich. Według mojej bardzo doświadczonej matki powinnam nie odzywać się, a już na pewno nie dyskutować na tematy niezwiązane z pracą (sic!), z osobami wyżej w hierarchii, bo mi to może zaszkodzić. ROTFL. Nie chcę pracować w tym miejscu, jeśli takie rzeczy miałyby mieć decydujący wpływ na moje zatrudnienie. Chyba ją popieprzyło...


    Źródło
  • Szukałam miejsca, gdzie wrzucić info o kolejnym blamażu Korwina i trafiłam na ten stary wątek.

    Ten facet skompromitował się na całej linii już prawie dekadę temu.
    "Praca zawodowa kobiet to czysta strata"?
    No i? Gdy żona posunęła się w latach, a gościu był koło 70, zrobił sobie dziecko z młodszym "modelem", a następnie następne i się ożenił, bo "dzieci powinny mieć ojca".
    Jego żona została na starość sama; tyle łaskawca dla niej zrobił, że płaci alimenty, ale jeżeli ona go przeżyje, to zostanie bez środków do życia.
  • A teraz aktualności.

    ,,Powinniście popierać Łukaszenkę’’. Korwin-Mikke pokazał prawdziwą twarz

    „Łukaszenka był dla Polski bardzo życzliwy, mówię to od dawna, i myśmy wpychali Łukaszenkę w objęcia Putina, i w końcu go wepchniemy, zobaczycie. Przez was, przez Polskę, która działała na zlecenie Amerykanów wepchniemy Białoruś do Rosyjskiej Federacji”

    https://www.fronda.pl/a/powinniscie-popierac-lukaszenke-korwin-mikke-pokazal-prawdziwa-twarz,168273.html
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.