Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

modlitwa o szczęśliwe rozwiązanie

123457

Komentarz

  • Gratuluje Agagaw, fajnie ze Wam sie tak udalo na Swieta razem byc. My niestety oddzielnie, ciagle w drodze od domu do szpitala. Jasio czuje sie juz calkiem dobrze, wczoraj skonczyli podawac mu kofeine (ponoc dobre na pluca), czekaja teraz az cala wyjdzie z niego i chca byc pewni ze sam tez sobie swietnie radzi z oddechem. Jak wszystko bedzie dobrze to w czwartek albo w piatek bedziemy mogli go zabrac do domu. Dziekuje Wam bardzo za wsparcie modlitewne.
  • @efka co do ktg na Zelaznej to chybaba nie ma dobrej godziny- ilosc czasu spedzonego na izbie przyjec to ruletka- czasem 2 godziny, czasem 10....
  • Właśnie wczoraj spędziłam tam 4,5 h :) i dowiedziałam się ze mam źle wyliczony TP
  • @efka ale w którą stronę ten TP Ci źle obliczyli?

    Jak Ty to oceniasz?
  • @plusia za wcześnie, po nowych wyliczeniach termin mam na 13 najprawdopodobniej....
  • @efka- no to duuużo cierpliwości i siły na kolejne dni:)
  • Dzis przywiezlismy Jasia do domu, dzieciaki ciagle siedza przy lozeczku. Jak dobrze ze wreszcie jestesmy w komplecie. Dziekuje raz jeszcze za modlitwe.
  • Jak tu cicho i spokojnie.... Czy już nikt nie zamierz rodzic, czy wszystkie już urodziły?
  • Chyba już tylko ja zostałam.... Termin miałam na piątek 10 kwietnia :) mam nadzieje ze uda się naturalnie bez indukcji..
  • Myślałam, że może urodziłaś po cichu. Brakuje może Sylwiowego: Dawaj, Dzidzia.
  • Da-waj, da-waj! A może jak @efka nie pisze, to już? Ktoś coś wie?
  • Właśnie, dziewczyna została bez wsparcia
  • Urodziłam :) dziękuję za modlitwę, teraz walczę o pokarm.
  • @efka gratulacje!!! :x
  • #Gratuluje!
  • No to gratulacje @efka! Prosimy o więcej danych :D
  • To ja się zgłaszam do omodlenia, termin mam na 20 maja. Będę rodzić czwartego syna :D
    Proszę też o modlitwę za moją siostrą Ewą, ona ma termin na 15 lipca ;) u niej ma przyjść na świat córcia ;)
    Z góry wszystkim dziękuję! :*
  • Gratulacje!!!

    @Merry za Ciebie I siostre +++
    Ja z siostra tez w jednym roku rodzilysmy, I to dwa razy. 7 lat temu ona syna w styczniu ja corke w sierpniu, a teraz ja rodzilam w sierpniu a siostra w grudniu. Fajnie tak, bo sie mozemy wspierac w trudnych chwilach I rozumiemy swoje problem na biezaco.
  • edytowano kwiecień 2015
    u mnie w jednym roku: ja, moja siostra i moja szwagierka (siostra meza).

    mamy trojke z tego samego rocznika w rodzinie, maj, czerwiec, pazdziernik

    2010 ;) dobry rocznik

    potem drugie rozdanie
    2013, ja i bratowa mojego meza

    dwojka: marzec i sierpien

    moze wreszcie sobie sama urodze ktoregos roku, a co :p!
  • My mamy ośmiolatków - ja Maćka, siostra Karolka i brat Mysię, jeszcze śp. brat cioteczny synka; nasz M. kwietniowy, reszta jesienna.
  • edytowano kwiecień 2015
    :) ale fajnie. Widzę ze to nie tylko u nas tak, ze wszyscy na raz. Cala nasza rodzina (szału nie ma bo trzy pary tylko) plus większość bliskich znajomych małżeństw (kilka par) spodziewa się dziecka w tym roku. I co ciekawe sami chłopcy maja przyjść na świat. :) A w rodziniei bratowe i ja rodzimy czerwiec,lipiec, sierpień. Kolejno 1,2 i 3 dziecko. Ekstra grupa wsparcia :)
  • @efka gratulacje!
  • A później jak będzie wesoło na spotkaniach rodzinnych ! Fajnie macie .
  • To i ja się zgłaszam do omodlenia jakby ktos chciał i mógł..
    termin na 12 czerwiec....zaczynam sie bać, szósty dzieć 3 syn:)
  • Pamiętam!!!
    +
  • A ja rodziłam w 2013 jednego dnia, a następnego dnia rodziła moja bratowa.
    W tym samym szpitalu.

    Przychodzimy z moim bratem do noworodków i mówimy "przyszliśmy po nasze dzieci".
    Pielęgniarka: "A pan jest ojcem?" (ja byłam w szlafroku, więc można się było domyślić, że tutejsza jestem)
    Mój brat: "tak, ale mojego dziecka"...

    ...chwila konsternacji...

    Ja: "to jest mój brat, nie mąż. On po swoje, ja po swoje. "
    Brat: "Dzień po dniu się urodzili"
    Pielęgniarka: "O! Ale fajnie, dzień po dniu, jaki zbieg okoliczności! :)"
    Ja: "ale TO się działo osobno" :D
  • @palusia.
    usmialam sie:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.