Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kogo wybrać w I turze wśród prawicowych kandydatów na Prezydenta

1679111225

Komentarz

  • Zgadza się, jedynie lepiej się prezentuje. Na jego miejscu mógłby być ktokolwiek.
  • W ogóle nie oglądam telewizji, ale ponieważ część moich znajomych strasznie się panem Dudą zachwycała po jego konwencji wyborczej - zmusiłam się do obejrzenia tejże. Dla mnie osobiście było to coś okropnego - taka nachalna "jazda na emocjach", do tego zupełny brak konkretów. I ja osobiście czułam w tym straszną obłudę i nieszczerość - ale to tylko moje odczucia.
    W każdym razie "znielubiłam" tego pana od pierwszego wejrzenia.
  • Młodzi chcą zmiany systemu ale młodzi stanowią w Polsce mniejszość. Logika demokracji jest nieubłagana, rządzi większość. Przy obecnej demografii oraz dzięki wentylowi bezpieczeństwa jakim jest emigracja jedynym dobrym rozwiązaniem dla Narodu Polskiego jest dyktatura. Politolodzy twierdzą, że aby rządzić państwem w sposób autorytarny trzeba mieć poparcie min. 10% populacji. Albo ktoś się odważy albo czeka nas 100 lat regresu.
  • a od czegóż obrona demokracji i bratnia pomoc ?
  • @Pioszo ... dobrze prawisz acz mocno pesymistycznie.
  • analizuję od wielu stron, żeby się zdecydować na kogo tu głosować, żeby wybrać tzw. mniejsze zło i chociaż bardzo chcę nie mogę się zdecydować, kandydaci tacy oszałamiający.
  • Przykre. ..@milamama ja mam ten sam problem. Mamy kryzys wielkich autorytetów
  • edytowano maj 2015
    Joanna _91 mów że na kogokolwiek poza Komorowskim agentem WSI. Polecam ksiązki Wojciecha Sumlińskiego w tym ostatnią - Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego. Dla lemingów do zastanowienia jeden argument- dlaczego Komorowski nie pozywa Sumlińskiego czy Brauna który nazywa go zdrajcą, agentem WSi- przecież Hoffmana pozwał o byle głupotę. Może wyszło by przy okazji procesu jeszcze więcej prawdy...

    A tu ciekawy program na temat sondaży:

  • A ja mnóstwo czytam ostatnio i doskonale wiem na kogo głosować i nigdy nie miałam lepszego kandydata na prezydenta niż teraz.

    Jeśli ktoś chciałby odrobinę zaangażować się w przypilnowanie wyborów- do 9 maja można zgłaszać się na mężów zaufania do komisji wyborczej, wystarczy odebrać zaświadczenie od pełnomocnika jakiegos komitetu wyborczego. Ja mogę przekazać osobom z Warszawy namiary na pełnomocników komitetów Korwina i Brauna. Wystarczy być osobą pełnoletnią. Można być przy otwarciu komisji, później można zrobić sobie przerwę kilkugodzinną i wrócić wieczorem na liczenie głosów. A najlepiej mieć na wymianę kogoś. Może ktoś ma dorosłe dzieci, które mają czas i chciałby coś dobrego zrobić.
  • Byłam na szkoleniu odnośnie RKW i uczono nas, że najważniejsze jest sprawdzenie czy ręcznie wypisany protokół zgadza się z tym wydrukowanym, który idzie dalej.

    Komitety PiS tez kontroluja wybory.
  • Chcesz zmiany głoujesz na KORWINa, wolisz konserwować obecny system wybierasz KOMORRę. DUDA to obłuda. Najgorszy wybór zawsze w drugiej turze: "między dżumą a tyfusem".
  • No wiesz, dla mnie Korwin to obłuda i brak realizmu. Hasła porywające młodych, ale w obecnym układzie całkiem nie-do-zrealizowania.
  • słuchajcie, a co, jeśli jesteśmy w jeszcze gorszym położeniu, niż się wydaje ?

    np. USA chcą przehandlować nasze ziemie zachodnie za posłuszeństwo Niemiec,
    a nas tym dodatkowo szantażują i zmuszają do udziału w wojnie z Rosją ?

    wtedy działania zarówno PiS, jak i PO jawią się jako próba lawirowania i przeczekania,
    a "polskie obozy koncentracyjne" z jednej strony mają nas zdyscyplinować a z drugiej są przygotowaniem w/w handlu
  • Korwin wydaj się niepoczytalny delikatni mówiąc
  • To przykre jeżeli społeczeństwo zaczyna normalność postrzegać jak utopię czy wręcz niepoczytalność. Mentalność niewolnika w której właściciel ma zadecydować za nas o wszystkim, zapewnić bezpieczeństwo i środki do życia i dbać abyśmy nie musieli martwić się o jakieś wybory, politykę czy obronność. My tylko mamy pracować i bawić się.
  • Jak marionetki na sznurkach - a ponoc jestesmy wolni. No... jestesmy jak zwierze na wybiegu. Jedzenie dadza, opieke zapewnia, nawet rozmnazac sie pozwola - do czasu.
  • JKM taki klawn, śpi w parlamencie EU, źle się wypowiada o niepełnosprawnych, odwołuje się do Hitlera, ma kochankę w wieku córki, z którą ma dwójkę dzieci i z którą córka podobno się przyjaźni. Obciachowa postać.
  • Wiele rzeczy mi się nie podoba w osobie JKM, natomiast to, co podajesz milamama, to żywcem wzięte z onetów. Jak pisałam, uważam JKM i Wiplera za narcyzów, widocznie mają mało kasy na profesjonalnych doradców od wizerunku, nie to co Duda i Bul (za nasze pieniądze), więc nie potrafią tego ukryć. Natomiast ich propozycje mi najbardziej odpowiadają. Wipler w Sejmie głosował i miał takie inicjatywy, że nie ma się czego przyczepić. Nie da się tu zastosować argumentu, że jest pompowany, bo kandyduje już chyba 4 czy 5 raz. Jeśli ktoś sądzi, że śliczny Duduś coś zmieni, to gratuluję. Tzn. zmieni, usadzi znajomków gdzie się da.
  • I to mi sie podoba: sliczny Dudus, usadzi znajomkow na stolkach, pompuje sie za nasze pieniadze...


    Nie, nie ze merytorycznie mi sie podoba, tylko swietnie pokazuje, po co tak naprawde system napompowal ostatnio Korwina i co ma on wtloczyc ludziom do glow.
  • @Aga, ale gdzie widzisz, że system pompuje? Ja widze cos odwrotnego: mainstream po nim jedzie równo,powtarza się dokładnie to, co podala milamama. Wrecz dziwi mnie jego popularność MIMO tej krytyki.

    Co do uroczego Dudusia, to pisałam, co mi nie pasuje. Z kolei wizerunkowo ma się świetnie.
  • To krecik, który skutecznie skompromitował wiele ciekawych idei.

    pH :)

    jakiś konkret, co skompromitował ?

    bo na moje oko, to w 89-tym większość patrzyła jak na raroga,
    a dziś większość mówi i myśli jego grepsami - tak się propaguje idee,
    nie ciuciu-ciuciu, tylko po oczach;
    i ci, co dziś się ze wstrętem odwracają, za kilka lat przyjmują to za własne (odkrycia)
    :)
  • Ci ciekawe, Duda też ostatnio przebąkuje o podniesieniu kwoty wolnej od podatku. Oglądałam jego konwencję. Każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie :)
  • Dobrze powiedziane "przebąkuje". Po wygranych wyborach i przeanalizowaniu sytuacji powie, że się nie da.
  • Dokładnie, to ma być ukłon w stronę pewnej wahającej się grupy. Ja już widziałam, kto i za czym głosował w Sejmie, dodatkowo widzę cyrki pisowców w samorządzie - w niczym nie ustępują PO. To nie jest alternatywa. A jeśli dla kogoś liczą się ploty i to, ile ktoś ma kochanek - prawdziwych lub nie - to proszę bardzo, nich głosuje na przykładnego ojca rodziny, który panuje nam już od 5 lat.
  • Odwoływanie się do czasów i działalności Hitlera jest bardzo trafne w przypadku socjalistycznych planów UE. Jeżeli coś ma ze sobą wiele wspólnego należy o tym mówić, aby nie powtarzać błędów z przeszłości. Uznawanie tego za wadę świadczy albo o głębokiej niewiedzy, albo o hipokryzji.

    Spanie w parlamencie UE... jeżeli dwudziesta osoba powtarza przemówienie wałkujące te same banały i nie wnoszące nic do sprawy (a tak jest często w tym parlamencie), to cóż innego pozostaje do roboty jak pokrzepiająca drzemka? W naszym parlamencie też posłowie śpią, jedzą, plotkują, bawią się internetem i nikt najczęściej nie robi z tego problemu. A do nich bym się bardziej czepiał niż do europosłów.

    O niepełnosprawnych JKM wcale nie wypowiada się źle. Wypowiada się niezgodnie z poprawnością polityczną co nie oznacza źle, ale trzeba to najpierw zrozumieć. W jego partii jest wielu niepełnosprawnych.

    Kochanka, to jest to co mnie też się nie podoba, bez względu czy młodsza czy starsza. Ale to nie moja sprawa, bo mnie interesuje co proponuje w sprawach gospodarczych czy administracyjnych. Nie zauważyłem żeby jakoś chwalił się kochanką czy lansował ją jak wielu innych polityków czy aktorów. A że córka dogaduje się z nią, to chyba raczej pozytywne zjawisko niż powód do krytyki. Jeżeli ludzie muszą się rozstać z jakiś powodów, lepiej jest żeby robili to w zgodzie i tak aby dzieci nie ponosiły szkody.

  • Wypowiadanie takich stwierdzen że nie ma dowodów, że hitler nie wiedzial o mordowaniu Żydów i przed sądem zostałby uniewinniony, twierdzenie że nie powinno być klas integracyjnych bo dzieci zdrowe mogą się zarazić niepełnosprawnością, kultura zachowania w postaci spania w parlamencie, wypowiedzi że rozwali Unię od środka - śmieszne i wiele innych tego typu wypowiedzi i zachowań nie pozwala mi traktować tego polityka poważnie, aż strach pomyśleć co by było gdyby miał byc prezydentem.
  • Bo nie ma dowodów. Przyjmij to do wiadomości swojej. Jest nawet wyznaczona nagroda pieniężna dla kogoś kto te dowody znajdzie. Zrozum też że stwierdzenie "nie ma dowodów" nie oznacza "uważam że jest niewinny" jak próbują zmanipulować to media. Al Capone też nie poszedł siedzieć za działalność mafijną bo nie było dowodów a wszyscy przecież wiedzieli.

    Klasy integracyjne są dość kuriozalnym pomysłem. Moja córka chodzi do takiej i mam wiele uwag na ten temat. Klasy powinny być według uzdolnień i możliwości intelektualnych, aby najzdolniejsi byli najefektywniej uczeni. A nie nudzili się na lekcjach. "Zarażenie się" niepełnosprawnością to cwaniactwo polegające, że skoro on nie musi, to ja też nie.

    O spaniu już mówiłem, lepiej żeby posłowie tam spali niż wymyślali kolejne bzdury. Mnie interesuje nasz parlament i w naszym inni posłowie śpią, obżerają się, zajmują pierdołami, zamiast pracować.

    Unia się sama rozwali od środka, takie osoby jak JKM są katalizatorem pokazującym jakim kuriozum jest ta struktura.

    Nie głosuję na niego na prezydenta, bo wolę Brauna. Ale czy nie większy strach jest co będzie jak Komorowski dostanie reelekcję? To jest prawdziwe zagrożenie. JKM teraz szokuje, aby przebić się przez blokadę medialną. Jakby został prezydentem, miałby co innego do roboty niż szokowanie. Ciężko zresztą przebić incydenty Kwaśniewskiego czy Komorowskiego, a Wałęsa też nie był szczytem dyplomacji. JKM nie byłby wcale dużo bardziej szokujący niż wspomniani. Stopień szoku określają bowiem media, a Ty dajesz im się całkowicie omotać.

  • Nie daje się im omotac, zwyczajnie nie podoba mi się jego zachowanie, nie wydaje mi się on wiarygodny, i sprawia wrazenie stuknietego.
  • Nie dajesz się omotać, ale powtarzasz głupoty spreparowane przez propagandzistów. Można go nie lubić i tu się z Tobą zgadzam, ale krytyka powinna być zgodna z faktami, a nie propagandą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.