Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kogo wybrać w I turze wśród prawicowych kandydatów na Prezydenta

191012141525

Komentarz

  • Oto parodia jakich mało. Ekskomunikowani dostają Komunię Św. Suspendowany kapłan bierze czynny udziałw liturgii jako celebrans. Tomek ma jeszcze wątpliwości co do tego, ze nasi biskupi to najwyżej półgłówki albo świadomi szkodnicy?

    Jakby kto nie wiedział o czym piszę:

    x. Lemański (suspendowany): image

    ekskomunikowany de iure Bronek (potwierdzone przez KPK i Benedykta XVI) oytrzymuje Komunię Św: image

  • Jeśli wygra Duda lub Bronek, a w Sejmie zasiądą znów te same gęby, to mogę już teraz powiedzieć, że będzie nie tylko nie lepiej, ale gorzej. Kandydować można:

    1. dla idei
    2. dla pieniędzy
    3. żeby odebrać głosy innym kandydatom
    4. żeby się dowartościować

    Może coś pominęłam :) Jaka była Twoja motywacja @Lila, bo że w zmiany nie wierzysz, to już wiem.
  • @Lila - ok, czyli poprawiłaś swoją rozpoznawalność. Łapiesz się na opcję nr 1 :)
  • Bo ludzie ciągle głosują na tych samych.
  • Myślę, że partia Korwina jesienią zdoła jednak ugrać parę miejsc w Sejmie. I na pewno będą wychodzili z sensownymi inicjatywami.
  • Dlaczego? Myślisz, że pierwszy będzie projekt legalizacji palenia skrętów podczas obrad? :)
  • edytowano maja 2015
    Tomek wiesz celebransem tam był abp. kard. Nycz. Nie zna Lemańskiego, czy udawał, ze go tam nie ma ? Jakby nie spojżeć fatalnie świadczy to o hierarchii.
  • A jest jakaś szansa, by te wybory były uczciwe? Serwery mam na myśli.
  • Atutem Dudy jest podobno atrakcyjna żona.
    Chciałabym napisać, że atutem obecnego też jest macierzyńska żona, ale aż się boję, że to rozpęta jakieś komentarze.
    Wiem, że na pewno nie będę głosowała na Ogórek.
    Na Mikę też nie, bo szaleniec, choć czasem ciekawe ma propozycje.
  • @Lila, a może Ty byś zakandydowała?
  • A może tu na orgu wysuniemy jakąś kandydaturę?
  • @Ergo, to że ktoś jest katolikiem, ma dzieci i to w liczbie większej niż obecnie modne , świadczyć może ze ważne są dla niego wartości rodzinne, że bedzie promował rozwiązania dobre dla rodzin i dzieci , nie podpisze ustawy wprowadzajacej gender i inwigilację rodzin. Oczywiście Komorowski też ma wielodzietną rodzinę i twierdzi, że jest katolikiem ale jest też agentem WSI i szkodnikiem, a jego katolickość jest fikcją. Nawet jeśli w dużej częsci popieram program gospodarczy Korwina to uważam go za osobą nieobliczalną, nieuczciwą i przez to niebezpieczną.
  • Akurat Komorowska bardzo zaniedbana jest. Brak jej klasy.
  • I nie chodzi o to, ze ma nadwage.
  • koszerna?
  • Jutro będzie można obejrzeć G. Brauna na żywo:
    godz. 16.05 - Polsat News - Rozmowa Wydarzeń
    godz. 20.25 - TVP 1 - Debata kandydatów na prezydenta
  • haha posoborowy brtak logiki pełna geba. Już nie mam tylko podejżemn, ale jestem pewien: posoborowe świecenia biskupie to symulacja i gówno warte.
  • @tomasz i@jukaa

    Z faktu jednak, że coś zrobić można nie wynika, że zrobić to należy. I z taką właśnie sytuacją mamy do czynienia w tym przypadku. Publicznego odprawienia Mszy Świętej pogrzebowej..eh przzepraszam cyrku z symulowany,mi sakramentami. Przecież Najświętszego Ciala nikt ekskomunikowanemu by nie podawał. Przynajmniej w krajach katolickich nawet dziś sa biskupi iksieza ktorzy tego nie robia i odmawiają. Ze wzgledu własnie na to, że wierza w Rzeczywiasta Obecnośc. Nasi purpurowi przebierańcy nie wierzą co widać na załączonych obrazkach.
  • @milamama2+3 napisala:
    JKM taki klawn, śpi w parlamencie EU, źle się wypowiada o niepełnosprawnych, odwołuje się do Hitlera, ma kochankę w wieku córki, z którą ma dwójkę dzieci i z którą córka podobno się przyjaźni. Obciachowa postać.

    Odnosnie tego to przypomnialo mi sie z dawnych czasow:
    Masz wybrać przywódcę dla całego świata. Jest trzech kandydatów:


    Kandydat A:
    konsultuje się z astrologiem, ma powiązania ze skorumpowanymi politykami, ma dwie kochanki, nałogowo pali i wypija 8 do 10 martini dziennie.

    Kandydat B:
    Został wyrzucony ze stanowiska dwukrotnie, śpi do południa, używał opium w szkole i wypija ćwiartkę whisky każdego wieczora.

    Kandydat C:
    Odznaczony bohater wojenny, Wegetarianin, nie pali, czasem pije piwo, jest monogamista.

    Który z kandydatów byłby twoim ideałem?
    Najpierw wybierz, potem zobacz odpowiedzi, które są niżej.











    Kandydat A to Frank lin D. Roosevelt
    Kandydat B to Winston Churchill
    Kandydat C to Adolf Hitler
    ...
    Stare ale widac aktualne.
    ...
    Nie wybieramy wzoru do nasladowania, meza, ziecia, przyjaciela tylko polityka i jego poglady.
  • Jaką gwarancję realizacji głoszonych pogladów czyli uczciwości daje kandydat, który nie szanuje żony, przysięgi małżeńskiej kieruje się swoją przyjemnością i nie jest zdolny do wyrzeczeń w imię wyższych wartości? To nie jest schizofrenia postawy w życiu prywatnym wynikaja ze słabości charakteru, dlaczego ten charakter ma zmienić się w sprawach zawodowych?

    Mając do wyboru kandydatów którzy mają identyczne poglądy w kwestiach gospodarczych , natomiast kandydat
    1. Jest kontrowersyjny, nieuporządkowany moralnie, liberalny w sprawach światopoglądowych
    2. przewidywalny, uporządkowany moralnie, o poglądach katolickich

    to wybór jest dla katolika oczywisty
  • Bardzo naciągane z tym idealnym przywódcą. Żaden z nich nie był. A jedno spojrzenie na Hitlera wystarczyło żeby wiedzieć że mamy do czynienia z człowiekiem zaburzonym i nieobliczalnym.
  • Tomasz i Ewa: wedle KPK i Benedykta XVI Bronisław Komorowski jest ekskomunikowany. Udzielanie mu zatem Komunii Św jest świetokradztwem. A udzielał mu kard Nycz ra, a teraz jakiś pseudo-ksiądz w obecności hierarchów. Ergo Mamy przebieranców a nie biskupów

    Co do cyrku: rozumiem, ze elementem Mszy św sa modlitwy żydowskiego rabina? Od kiedy ?
  • @apolonia - przypomniało mi się: nie jest tak, że nie może być gorzej. Jak na razie Anna Grodzka nie uzbierała 100 tys. podpisów, ale kto wie, co będzie za 4 lata :D
  • Właściwie mogę zagłosować na tego Wilka, program praktycznie ten sam. Zawsze to jeden głos na minus dla Bronka. Chociaż chciałam nabić wynik JKM-owi. Ciekawe skąd ten fenomen JKM-a wśród młodzieży, czy chodzi o net?
  • @hipolit - i jak było, rynek zadeptany? ;)
  • A co dokładnie jest demagogią? Pomińmy wszelkie kochanki, prawdziwe i domniemane.
  • Ergo za 5 lat:) No nie daj Boże z tym Grodzką.
  • Za 5, zgadza się :) w Sejmie już jest.

    Tomasz, całokształt całej reszty nie jest lepszy, szczerze mówiąc publicystyka jest moim zdaniem sensowniejsza niż zajęcia takiego np. Kowalskiego. Generalnie JKM zajmował się i zajmuje polityką, no może na salony go nie zapraszają często (teraz to już na pewno, boją się liścia dostać, jak Boni). Czy uważasz np. likwidację podatku dochodowego za demagogię?
  • Czyli jednak nie jest nierealne. Jakoś nie mam zaufania do wyników z wyborów korespondencyjnych, tu możliwość machlojek jest jeszcze większa niż przy wrzucaniu kartki do urny.
  • Jakbym miała głosować korespondencyjnie to podpisalabym się na samej karcie do glosowania. To nie czyni głosu nieważnego jeśli napis nie wchodzi na kratkę do glosowania, a zawsze uniemożliwia sfałszowanie tego głosu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.