Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dwaj papieże, dwa nauczania

123457

Komentarz

  • Kto ma w pelni racje, dowiemy sie dopiero po drugiej stronie. Nie rozumiem tego hejtu na rusalke. Wiele osob wypowiada tutaj krancowo rozne poglady i opinie, w zasadzie mamy pelen przekroj postaw. Dyskutowac mozna, ale urzadzac komus takie jazdy...
  • I jeszcze jedno - sedekow moze byc tu wiecej, niz sie wydaje. Rusalka miala odwage sie okreslic - i nie zasluguje na takie ataki. Kazdy niech sie zajmie swoim zbawieniem.
  • Co to znaczy być oszołomem, by the way?
  • @rusalka se może wierzyć nawet w skrzydlate elfy, ale może mi sie nie podobać, jak do kogokolwiek pisze "gówno wiesz" a potem wycina, smród zostaje.
  • @Agnicha związku z tym napisałam, że przegina, a Ona zrobi z tym co zechce.
  • @Rusalka, powstrzymam się od dalszej rozmowy z Tobą.
  • Osobiście nie podoba mi sie nagonka za poglądy, "sposób" na zycie i wybory życiowe innych
    Nie tylko w tym wątku!
    Przestańmy -brzydko powiem- gnoić innych tulko dlatego ze ich poglądy i wyboru różnią sie od naszych

    Z drugiej strony
    Rusalko swego czasu napędziłas nagonkę na jedna z forumowiczek
    Byłaś w pozycji atakującego
    Dziś masz okazje die przekonać jak to jest byc po drugiej stronie - atakowanego
    Pomimo próśb innych nie zdecydowałaś sie na prywatna korespondencje z ta osoba
    Wciągnęłas w swoja wojenkę praktycznie większa częsc forowiczow, po czym kiedy jednak nie wszyscy przyklasnęli odeszłaś z fochem z przytupem
    Dziś masz żal do forowiczoow ze publicznie roztrząsają Teoje sprawy
    Obyś wyciągnęła z tego wnioski !

  • edytowano maj 2015
    Ech, żal czytać. Klasyczne huzia na Józia...

    @Skatarzyna, przecież było napisane, że wykasuje i że do Małgorzaty.
    No jej akurat chyba "gówno wiesz" szczególnie nie powinno dotknąć...
    @hipolit: nie podoba mi się nagonka, więc do niej dołączę...
    @Berenika, oszołom wg słownika: osoba ślepo wierząca w jakąś ideę; fanatyk
  • Ja mysle, ze jednak szok ludzi uzasadniony, bo mowic glupoty to jedno, a robic glupoty to co innego. Moze tez niektorzy powstrzymali by sie od komentarzy, gdyby wiedzieli, ze nie rozmawiamy w swoim gronie, ze moze kogos to tylko potwierdzic w blednych przekonaniach.
    Tak jak sam na sam to moge opieprzyc meza, a przy obcych to tylko pochwalic.
  • edytowano maj 2015
    Halo, @Maciejka, w swoim gronie??? Jesteś w necie, nie w swoim salonie...
    Że szok, to inna sprawa, zgadzam się. Ale to nie powód by bić...
  • Bambidu, dobrze wiesz o czym mowie...
  • @jukaa, dzisiejsze czytania w punkt. Nie da się ukryć, że On zna nas lepiej niż my sami siebie.

    Jednak wierzę, że rozmawiamy tu po to, by właśnie do jedności dążyć. Fakt, że często nieudolnie, czego nieprzyjaciel nie omieszka wykorzystać...
  • Przestańmy -brzydko powiem- gnoić innych tulko dlatego ze ich poglądy i wyboru różnią sie od naszych
    --------
    O, Hipolit jak milo!!!! Taka zmiana! :-) bo ktos mnie gnoil ostatnio za inność poglądów :P
  • Nie rozpaczajcie, moi drodzy. Rusałka wykasowała swoje wpisy, więc nawet nie wiadomo, o jaką odmienność chodzi.
  • Ale sie watas nieprzyjemny zrobil... :-(

    Ja tam sie cieszę, ze @rusalka ujawnila swoja przynależność do sedekow. Dla mnie latwiej sie rozmawia jak jest klarowność. :-)

    A poza tym? Nic się nie zmieniło. Dalej pozostaje ta sama Rusalka, ktora lubię. :-) Poglądy? Jak z przekonania, a nie z pojscia na łatwiznę - szanuje. Zdecydowanie wole poglady w jakis sposób radykalne niz wersje "nie przesadzajmy...".
  • a może dziewczyny zjadłyby jaglanki...popiły kwaśnym mlekiem i uśmiechnęły się do siebie???

    MSPANC B-)
  • jeszcze raz napiszę, jak coś jest do Małgorzaty, powinno byc w kopercie "dla Małgorzaty" jak ktoś list do M. pisze na płocie, musi być świadom że nie tylko M. przeczyta

    osobiście czuję ból czytając ten wątek i wolałabym, żeby go tu nie było, nawet zgorszona sie czuję, mocno! i bardzo smutna :(
  • Savia
    Nie przypominam sibie gnojenia, i nie dotyczyło to poglądów Teoich ino autora tekstu który Ty wklejalas
    Wróć do tego i jeszcze raz przeczytaj
    I przestań zaś przeinaczać :P


  • Ja tam czulam sie gnojona [-(
  • a ja sie czuję teraz - i co?
    wszyscy mają przepraszać?
    nasze odczucia naszą sprawą, staram sie bardzo o miłości do bliźnich pamietać a czasem jest jak wyjdzie,
    takie powiedzenie jest o pieknie w oku patrzącego,
    brzydota w oku patrzącego też moze siedzieć,
    podkreślę jeszcze, że wielki żal w mym w sercu - teraz, tu
  • Skatarzyna drocze sie z hipolit, tylko drocze... Splywalo tam po mnie jak woda w kąpieli ;-)
  • Skatarzyna - jesli mogę spytac: czym czujesz sie zgorszona, o co masz zal? no w kontekście tego watks to mi co najmniej pięć roznistych powodów do głowy przychodzi.
  • @Skatarzyna, toć stalo napisane, że w kopercie z jakichś względów (technicznych?) nie udało się i że jak przeczyta to zniknie. I tak się stało. Po co drążyć?
    No nieprzyjemnie trochę się zrobiło, fakt. To łapa na zgodę, przepraszam i do przodu.
  • @savia - poziomem dyskusji, dowaleniem personalnym i arogancją - przywal w paszczę, ale nie udawaj, że ja ci tu przypieprzę, ale wcale mnie tu nie było!
  • Znaczy bylo cos i nie ma. Wiec to powód szósty, który - jak widac - szczęśliwie mnie ominal.
  • @Bambidu, z całym szacunkiem, jak chcę coś napisać prywatnie, znajde sposób, jak publicznie, muszę się liczyć z tym że ludzie czytają.
  • ...a Rusałka zlikwidowała konto...
  • edytowano maj 2015
    MamaMika po likwidacji konta nie znika nick i profil?
  • Nie wiem jak to działa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.