Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

NPR po porodzie

1678911

Komentarz

  • Zeby poprawnie stosować ten model, trzeba po prostu zużywać bardzo duzo kredek i to o wielu kolorach, stąd nazwanie jego imieniem wyrobów papierniczych...

    Chyba jednak zamówię ten LC...
    Moja pani Gin zaproponowała jescze jedno rozwiazanie - pakiet na USG i monitoring cyklu co 10 dni, powinno dawać zasadniczo niemal 100 proc ;)))).
  • Anka,bedziesz LC malowala kredkami? 8-X
  • Będzie nakładała kolory maskujące w okresie płodnym. Pasują do panterki i okopów...
  • Nie, kupie sobie przenosne USG w kolorze ;)

    Ja do końca temu LC nie wierzę, uwazam, ze bez nasikania to jakaś ściema;)
  • Watek osiaga nareszcie normalny forumowy poziom #:-S
  • Ciekawe czy te wykresy można udostępniac na fejsie ;)
  • z pewnością :D
  • Jaka ja głupia!
    O Bożenko,ooo!!
    Jaka głupia!

    Myslalam ze to LC mnie oszukał, a po prostu zapomniałam, że kluczową sprawa w tej metodzie jest jedzenie kredek....


    (Jak rozumiem wtedy siki w zależności od fazy cyklu przybieraja rózne kolory, i wtedy wszytko jasne!)


    >-)
  • i kolektywne badanie śluzu :O)
  • W sumie to mogłaby byc jedna z opcji w zegarki triathlonowym, dodatkowo sex (o przepraszam akt małżeński), moglby byc jako osobna jednostka treningowa. Potem calosc zrzucasz na kompa i wszystko wiesz :)
  • no ale chyba jest taka opcja???
    SEX:
    Men lub Women...
  • Czyli jednak akt powinno byc ;)
  • @Anka do nowego Garmina, można już pisać swoje programiki... :-D
  • @wiesia, Ale takie z LC tez?
    I myslisz ze np akt powinien odbywać sie z tym paskiem do pomiaru tętna, czy jeszcze cos powinno byc mierzone?
  • Jak się mierzy dotyk
    Wyobrazilam co sie mierzy przez dotyk
    Mam afirmacje
  • Nie wiem chyba sa male podreczne usg ale nie wiem jak skutecznosc obrazu
    Wiem ze sa małe podreczne ktg..no ale to juz w fazie po zaplodnieniu..czyli faza czwarta z zielonym swiatlem
  • Dzieki za gratulacje ale niestety nie spodziewam sie piątego

  • :) nie ma tu nikogo kto stosuje naprotechnologie? Wszyscy polecają zamiast in vitro, a nie wiedzą o co chodzi?
    to metoda obserwacji płodności pary małżeńskiej, super całościowy kontekst.
    A dotyk afirmacyjny rozkminiłyście dobrze :)
    pan Crayton byłby dumny :)
  • wiesz co @asiao...że Ty nie wiesz to nie znaczy, że my nie wiemy...bo skoro my gratulujemy to nawet jak Tobie się wydaje, że jest inaczej powinnaś grzecznie podziękować...bo org to MATRIX...tu wszystko może się zdarzyć.... :D
  • Poryczałam się.
    Wyobraźcie sobie takie wpisy na fb: XY jest dziś w fazie zielonej i spaliła 300 kcal w dotyku nieafirmatywnym, korzystając z aplikacji EndomondoLC.
  • Iwaslim, no nie mam takiej potrzeby.
  • Ten model nie nazywa się Creightona? (pytam bo nie wiem).
  • @argento rozumiem
    Ja afirmuje ty afirmujesz oni afirmuja
  • @iwaslim
    Ja jestem zatwardziałym NPRowcem. Uczyłam się z podręcznika Kippleyów. Myślałam, że wiem wszystko. Używam tylko termometru, ołówka i wypełniam karty obserwacji gdzie zapisuje się wiele objawów: temp, śluz, szyjka. Z tego co wygooglałam to metoda Craytona dotyczy tylko śluzu.
  • Creighton się nazywa.
  • Łatwiejsza bo nie mierzy się temp, nie rysuje wykresów tylko na sam śluz się zwraca uwagę. Można używać tej metody do starania się o dziecko wspolzyjac w dni najbardziej plodne lub do odkładania poczęcia wspolzyjac w dni 99% nieplodne. Czy to npr lewel hard? Wstrzemięźliwość żeby zajść? ;)
    Wszyscy npr tylko wstrzemięźliwość żeby uniknąć.
    A tu wstrzemięźliwość żeby zajść. To dopiero Creighton.

  • Kiedyś czytałem JP2 który co chwilę pisał o "wartości sexus" - no, z całym szacunkiem, tego się nie da czytać


    Dlaczego nie da się tego czytać?
  • Dura sex sed sex
  • I ma się więcej czasu na inne zajęcia :D
    (MSPANC)
  • Mało seksownie? Chyba fora pomyliles/as, to nie portal randkowy ;).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.