Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

blondynka pyta o TK

13738394143

Komentarz

  • Kara śmierci czasem jest konieczna, bo życie tu na ziemi nie jest najwyższym dobrem

  • edytowano marzec 2016
    "Niedouczony" ZZ konkretnie, bardzo mi sie to podoba:




    Poza tym prywatnie ZZ to bardzo kulturalny, uprzejmy człowiek.
  • Ale z tego co mi wiadomo, kara śmierci jest w KK dozwolona, o ile nie ma możliwości odseparowania niebezpiecznej osoby. W tej formie można powiedziec, ze jest dozwolona w Polsce - policjanci moga użyć broni do zatrzymania przestępców, jest instytucja obrony własnej (pomijam fakt niesprawiedliwych wyroków). Ale moze sie mylę? Kara śmierci jako wyrok w sądzie nie spełnia warunków narzucanych przez Kosciol.
  • edytowano marzec 2016
    @malagala, sama piszesz, że kara śmierci jest w KK dozwolona, więc nie wiem czemu się dziwisz?

    Kara śmierci jako wyrok w sądzie nie spełnia warunków narzucanych przez Kosciol.
    -----------
    spełnia warunki, bo nie tylko chodzi o możliwości odseparowania przestępcy. Ważne jest zbawienie przestępcy czyli jego nawrócenie.

    e: może też poniesienie ofiary za czynione zło?
  • "Komunistyczny prokurator" Piotrowicz o orzeczeniu Komisji Weneckiej:

    Opinia nie jest prawnicza, a publicystyczna - mówił w TOK FM Stanisław Piotrowicz komentując opublikowane orzeczenie Komisji Weneckiej ws. prawa o TK. Poseł PiS wyraził rozczarowanie tym faktem, bo Komisja Wenecka "składa się z wybitnych prawników". I oczekiwał odwołań do polskiej konstytucji.

    http://m.tokfm.pl/Tokfm/1,109983,19754017,piotrowicz-krytykuje-orzeczenie-komisji-weneckiej-opinia-prawnicza.html
  • @Aniela dziwie sie, bo myślałam, ze niemożność odseparowania sprawcy to warunek konieczny, czy tak nie jest?
    Dziękuję za wtrącenie o nawróceniu.
  • No właśnie ... Już w latach międzywojennych prawicę popierało ok. 40 procent obywateli, reszta lewicę ok. 30 procent a pozostali to bagno. Ciekawe, że ten rozkład w zasadzie się utrzymuje do dzisiaj. Nawet centro-prawicowy PiS nie ma poparcia większości. Bardzo trudno rządzi się rozdwojoną Polską. Liczba obojętnych też przeraża. Połowa ludzi nie uczestniczy w wyborach. Jak obudzić Naròd?
  • @TecumSeh To co było kilka lat temu to nie teraz. A PIS zadłuża nas na potęge, zwiększa deficyt budzetowy, nakłada podatki na polskie sklepy(mma nadzieję ze wyprostują ten błąd), demoralizuje ludzi rozdając pieniadze czym promuje bezrobocie i szarą strefę, chce wprowadzić TTIP, który pogrązy nasza gospodarkę, sprowadajac z USA tanie badziewie, chlorowane kurczaki, gmo, dajac korporacjom prawo do skarżenie państwa i odszkodawania w przypadku prawa które ograniczy ich niekorzystne dla nas interesy. Jeszcze Ci mało??.
  • Spioch, dlatego demokracja to nieporozumienie, bo rządzą idioci, populiści, lub ci co mają gdzieś politykę czyli też idioci.
  • Nie apolonio! demokracja to tylko narzędzie raz lepsze raz gorsze ...
  • ... zresztą tak jak każdy inny ustrój! Monarcha lub dyktator też bywa raz dobry raz kiepski, arystokraci też z czasem przemieniają się w egoistycznych oligarchów.
  • A nie zwiększył rzad deficytu i nie zadluza nas coraz bardziej? To są ogólnodostepne fakty, zadna tajemna wiedza.
    Morawiecki deklaruje że popieramy TTIP.
    Zamiast demaralizujacej jałmuzny nalezyludziom mniej zabierac po prostu.
    Czytam mnóstwo i z różnych stron, Ty chyba wyłacznie Pisowskie gazety...
    POza tym PIS nie jest żadną prawicą, bo propaguje socjalizm, a ten jest niechrzescijnski.

    Nawet lubie czytać Twoje posty bo sporo wiesz i mądrze (zazwyczaj piszesz) ale jestes tak propisowski ze niestety nieobiektywny.

  • Właśnie z punktu widzenia rodzin, udało sie za PO wprowadzić sensowniej liczone ulgi i co dla wielu kobiet bardzo ważne wydłużyć urlop macierzyński (o ustawie karta dużej rodziny nie wspomnę)//
    500 + to duży krok naprzód w polityce prorodzinnej, tylko po pierwsze nikt tych pieniędzy jesCze nie widział, po drugie zastanawiam sie jak to wpłynie na decyzje o posiadaniu drugiego dziecka, bo patrząc globalnie, tylko o to chodzi.
  • @Tola, w Polsce priorytetem jest decyzja o drugim dziecku.
  • W Polsce jest ważne by suma sumarum urodziło się więcej dzieci niż obecnie! Nie ważne czy bedzię to pierwsze, drugie czy dziesiąte dziecko.
  • A wracając do TK, czy to już wojna domowa? Jeśli nie to mamy co najmniej schizofrenię legislacyjną :) PiS i PO/KOD nie ustąpią ani na jotę. Kukiz się nie przebije a armia nie zamierza słuchać pomysłów Korwina. Pat? Impotencja systemu? Tragedia grecka?
  • Obecnie aby uratować Naród i kraj przed nieuchronną inwazją imigrantów dzietność musiałaby wzroznąć do poziomu min. 3. Trzeba pokryć dziurę demograficzną i emigracyjną.
  • Trochę obok, ale politycznie

    Czy państwo polskie posiada strategię na temat testowania broni elektromagnetycznej na Polskich obywatelach?-zapytano A.Macierewicza na spotkaniu.
    Co miał na myśli, mówiąc, ze "robimy analizy"?
  • No ale to by znaczyło, ze jest niemal pewne albo niektórzy ludzie są niemal pewni stosowania tej "broni".
    A poza przeczuciem, pewnością jednostek, domniemywań itp są jakieś inne przesłanki, by nie traktować tego jako "kolejnego szaleństwa Anotniego M."?
  • Tecum-ale widzisz jak to brzmi?
    Z kims rozmawiałem, ten ktos to zaden tam pionek. Ma.kontakty duzo wie. ..no, żaden tam szeregowy Kowalski.
    I ten nie szeregowy a znacznie bardziej ustosunkowany mówi tak i tak.
    A ja więcej nie mogę ale uwierzcie mi, że to najprawdziwsza prawda. Dotykam tajemnicy panstwowej wiec wiecie. ..rozumiecie. no nie mogę , nie mogę...ale mozecie mi wierzyc.
    Kolejna opinia kogoś [w sumie blizej nieokreslinego nawet nie wiadomo czy faktycznie istniejacego]opiniotwotworczego ma uwiarygadniac Twoje poglądy.
    Swietny zabieg i jak widac na wielu działa. Niektórzy to nawet Cie podejrzewali o jakieś tajemnicze kontakty. Widac zaimponowales.
    :)
  • "Szaleństwa Antoniego" - wyobrażasz sobie np.min. Klicha na takim prywatnym spotkaniu u Solorza albo Waltera? Mówiącego o sprawach wagi państwowej w stylu Faktu lub SE?
    Coz to za minister właźący w 4 litery osobie prywatnej, biznesmenowi? I oddający mu hołdy poddańcze?
    Teraz podstaw "pod" Antoniego wlasnie chocby Klicha a pod Rydzyka Solorza, Waltera.
    Poddanstwo np Niemcom (skrot myslowy) jest krytykowane ale poddanstwo Watykanowi juz nie. A to tez obce panstwo i czerpie zyski z tego naszego narodowego łkania i uwielbienia
  • @Tola - nie o Tobie i nie do Ciebie był mój wpis
  • Taaaaa
    Ja mam sie samymi konkretami i dowodami, Tecum wystarczy, że się powola na bliżej nieokreslonego znajomego, co to kontakty w pewnej branży i środowisku ma.I robi za eksperta
    ;P
    Nie wchodzę w to
  • Kociara, co ty opowiadaszJa nie mam żadnych "dojść", opinię opieram na wywiadach i 

    I na tym prywatnym spotkaniu, odczycie, wykładzie czy jak tam nazwac wypowiadal sie o kwestiach wagi państwowej. Snul domysły, dyskutował o hipotezach itp. Stąd moje porównania do Klich-Solorz/Walter.
    Atencja i uwielbienie publicznie manifestowane Rydzykowi nie jest przecież żadną tajemnicą. Zresztą, tak po prawdzie-nie jest jedyny. Impreza urodzinowa choćby.

    @Tola i @TecumSeh -o tym, że wpis nie byl do Tola napisalam po tym wpisie Tola (qrde gupi tel-ten cytat Tola jest na samej górze).
  • Wracając do tematu. TK powinien zostać zlikwidowany. Dlaczego? Bo blokuje zmiany. PiS powinien oktrojować nową konstytucję, ogłosić upadek III RP i powstanie IV RP. Na razie czystki polityczne są za płytkie! Trzeba ciąć wydatki lub likwidować opanowane przez lewicowców instytucje naukowe i kulturalne.
  • Marzy mi się zamach stanu!
  • edytowano marzec 2016
    Kociara to baba zafiksowana na Platformę i nic nie poradzisz. Szkoda czasu



    Na jakiej zasadzie działa takie działo elektromagnetyczne ?
    Gwałtowny przepływ prądu przez uzwojenie ? To go nie spali ?
  • @Tola-no i co w związku z tym?
    ale moze się doczekasz , cierpliwosci.

    @zbyszek- ta, dodaj jeszcze zem wegetarianka, cyklistka i aborcjonistka. Do tego czarny pedał i Żydowka oraz socjalistka. A. I lesba-feministka

    Szkoda, że nie widzieliście M.Wasserman w tv niezależnej. Najpierw powoluje sie na komentarz do artykułu z konstytucji, myli autora komentarza z redaktorem naukowym a potem red naukowy (uwaga, ulubione slowo orgowe) masakruje panią prawnik informując min o nierzetelnym traktowaniu i wybiorczym przywolywaniu podstawy prawnej.
    no, ale w republikach i trwamach tego nie dawali
  • @Elunia poziom tej pani w youtubie na pewno poniżej wszystkiego. Od jakiegoś czasu wyborców PO postrzegam właśnie w ten sposób. Przestali logicznie myśleć za to poddali się emocjonalnej obróbce. Politycy z PO nie mają nic do zaoferowania bo zie zbłaźnili przez 8 lat. Jadą tylko na protestach przeciwko wszystkiemu.
    Jak Kaczyński umrze a PO będzie rządzić 10 lat i będzie źle to też powiedzą że to wina Kaczyńskiego, a wyborcy dalej będą potakiwać.

    @Kociara nie ma znaczenia czy jesteś wegetarianką, cyklistką, aborcjonistką.
    Że w ogóle użyłaś takich sformułowań świadczy że myślisz lewicowymi schematami z telewizji.

    Kiedyś funkcjonowała zbitka i nadal funkcjonuje
    słuchacz Radia Maryja - antysemita

    teraz funkcjonuje coś takiego, jak ktoś nie lubi wyborców PO
    nie lubisz wyborców PO - to znaczy że oskarżasz ich o wszystko

    Ten filmik pokazuje jak mocno ludzie potrafią się zafiksować i samych siebie doprowadzić do nienawiści wręcz i zabójstwa na tle politycznym. (Co miało miejsce)
    właśnie w tę stronę wyborca PO zabił posła PiS.
    U mnie w rodzinie też ktoś powiedział że jak bym mógł to bym cię zabił bo głosowałeś na PiS. Mówiła to poważnie. Osoba co prawda słaba emocjonalnie ale na takich żerują politycy.

    LUDZIE NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ !!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.