Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

blondynka pyta o TK

1343537394043

Komentarz

  • Gregorius, szkoda, że nie ma funkcji ,,podziękuj''. Zgadzam się w całej rozciagłości. Michnik i Rydzyk to to samo, tylko na dwóch przeciwległych biegunach.
  • @beatak częstotliwość jest inna, przekłamania częściej znajdziesz w mediach Szechtera niż u O. Rydzyka.
  • Gregorius; nie zaprzeczam.'
  • Jak czytam niektóre komentarze to aż chciałoby się rzec...

  • edytowano luty 2016
    Nikt nie wpędzi mnie w kompleksy z powodu słuchania Radia Maryja.
    Dzięki niemu mam lepszą wiedzę na temat spraw Polski.

    Zgadzam się z Gregoriusem w RM nie wolno krytykować biskupów. Ks Rydzyk powiedział to wprost na antenie.

    Manipulacje i brak rzetelności w GW jest normą w Radiu Maryja tylko, gdy chodzi o trudne sprawy dotyczące Kościoła. Jest znacznie większa wolność słowa. Od razu wchodzi się na antenę co nie jest takie oczywiste w innych mediach.
  • edytowano luty 2016
    prof Jędrysek - pamiętam, że kiedyś na antenie go zagiąłem.
    Mówił o tym że musi być CO2 wpompowywane tam, gdzie wiadomo że nie wypłynie na zewnątrz bo mogą być opłakane skutki z ofiarami w ludziach włącznie.
    Pytałem na jakiej podstawie zakłada się że nie wypłynie CO2 ?
    Odpowiedział, na podstawie, że w tych miejscach przez miliony lat nie było trzęsień ziemi na przykład koło Gdańska.
    Więc ja mówię, ale u nas rok temu było trzęsienie ziemi, odczuwalne przez ludzi. Nam nawet w mieszkaniu powstała rysa na ścianie.
    Nic na to nie odpowiedział.
  • @TecumSeh ja pisałem o technikach manipulacji nie o poparciu rzadu dla danych mediów. Bo to o czym piszesz jest oczywiste.
  • @zbyszek przyklad Piotrowicza jak i prof. Wolniewicza, pokazuje, ze RM i TV Trwam manipuluje rowniez prawda historyczna.
  • Jakiś konkret ?
    Wolniewicz to dziwak i za takiego go uważam. Chodzi swoimi drogami.
    Wydaje się, że ks. Rydzyk wziął go jako alibi dla radia, że również niewierzący popierają radio.
    Nie wiem o co Ci chodzi z Piotrowiczem.
  • @zbyszek radze sprawdzi jakie tytuy publikowa jako prace naukowe prof Wolniewicz w latach komuny.
  • @TecumSeh co rodzinom którym Piotrowicz zniszczył życie po jego werbalnym kajaniu się? Gdyby ta komunistyczna gnida miała choć trochę sumienia, to by zadośćuczyniła chociaż materialnie. Ale gnidy sumienia nie maja, zwłaszcza komunistyczne gnidy. Takie gnidy powinny dyndać na najbliższej latarni a nie być autorytetami. Albo co najmniej popracować karnie w kamieniołomach przez minimum 10 lat.
  • @Aniela Piotrowicz tym się rożni od wielu szeregowych PZPRowców, iż to on wydawał wyroki zgodnie z linią partii przeciwko polskim patriotom. Takiego kiedyś AK by rozstrzelało bez dyskusji. Ale widzę, że popieranie skurwiela mającego krew niewinnych na rękach to teraz w modzie i jeszcze bezczelnie się zwie patriotyzmem.
    ------------
    @Gregorius, na kogo Piotrowicz wydał wyrok niesprawiedliwy?

    Ks. T.Guz (nie w RM) powiedział, że Piotrowicz to polityk jakiego ze świecą szukać. Wybacz, ale ja bardziej wierzę ks. Guzowi niż Tobie. On zna osobiście Piotrowicza od lat, sa z tej samej diecezji itp.
  • edytowano luty 2016
    bo RM uprawia tę samą politykę informacyjną co GW: jeżeli fakty są przeciwko nam, tym gorzej dla faktów. Więc przemilczmy to co nie wygodne, aby nie powodować dysonansu poznawczego u odbiorcy. Ta iście Goebelsowska metoda z piekła rodem funkcjonuje świetnie zarówno u O. Rydzyka jak i u Michnika. W tym się absolutnie nie różnią.

    @Gregorius, co ta gnida komu konkretnie złego zrobiła? Proszę o fakty.
  • @Aniela o i le szanuje x. prof guza, to jednak sie z nim nie zgadzam. Jeszcze raz; Piotrowicz wydawał wyroki ustalone odgórnie przez KC PZPR. To wystarczy. Ale rozumiem, iz uważasz byt partii PZPR za sprawiedliwy. To wtedy wszystko jasne.
  • @Gregorius. Źle rozumiesz i nic nie będzie jasne w/s Piotrowicza jeżeli nie podasz źródeł, na podstawie których uważasz, że "Piotrowicz wydawał wyroki ustalone odgórnie przez KC PZPR". Dawaj źródła tych faktów, w przeciwnym razie oczerniasz człowieka.
  • Widocznie więcej wiesz w/s Piotrowicza niż ks. prof. T. Guz. Podziel sie tą wiedzą.
  • Wolniewicz to ciekawostka ale co robi facet o jego poglądach zarówno religijnych jak i społecznych na antenie katolickiego radia to ja nie wiem:) Tzn co robi tam jako tzw "autorytet"
    -------------
    Czasami ciekawe rzeczy mówi, np., że jest moherem, takim jak wszyscy słuchacze RM. W ogóle zawsze poprawia mi humor.
  • @TekumSeh
    No, takich rzeczy o topieniu uchodźców to ja w RM nie słyszałam.
  • Nawoływanie do zabijania w katolickim radiu, tego jeszcze nie grali chyba w żadnej stacji...
  • edytowano luty 2016
    @Aniela Piotrowicz oskarżał w PRL opozycjonistów i w 1983 roku został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. W czasie Stanu Wojennego wsadzał do ciupy już za posiadanie ulotek.
  • Skąd w RM mieli kilka lat temu wiedzieć, że w 2016 roku Wolniewicz będzie sobie mówił o topieniu imigrantów?
  • @Aniela Piotrowicz oskarżał w PRL opozycjonistów i w 1983 roku został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. W czasie Stanu Wojennego wsadzał do ciupy już za posiadanie ulotek.
    --------------
    @Gregorius
    To sa dane z GazWyb. On nie wsadzał do ciupy za posiadanie ulotek, ale sprawę Pikula dostał jako "pospolitą" a nie polityczną. Przeczytaj sobie jak to wyjaśnia:
    http://niezalezna.pl/49154-piotrowicz-odpowiada-sekielskiemu-nie-bylem-prokuratorem-stanu-wojennego

    Gdyby Piotrowicz wsadzał do ciupy za posiadanie ulotek, to ks. prof. Tadeusz Guz nie powiedziałby o nim, że jest politykiem, jakiego ze świecą szukać.
  • Ooo to teraz i w radyjo ma wykłady profesor? ??

    I przepraszam ale tylu było profesorów bez nadania a samozwańczych
    Czy tytuł jest wyuczony także????
    Czy tylko ot z racji wieku i gadulstwa????
    O Wolniewicza pytam

    -------------------
    NIE, teraz Wolniewicza nie ma w RM, dawno go nie było.
  • Piotrowicz mnie nie interesuje
    ----------------------
    Mnie natomiast bardzo zainteresował, bo rzeczowo i cierpliwie wytłumaczył całe zamieszanie wokół TK.
  • Andrzej Dziadzio
    Trybunał Konstytucyjny jako (nie)obiektywny strażnik konstytucji.

    http://www.forumprawnicze.eu/attachments/article/153/ADziadzio.pdf
  • @Aniela nie wiem gdzie żyłaś za komuny ale chyba nie w PRL. Aby miec wtedy takie stanowisko jak Piotrowicz trzeba było posłusznie wypełniać wytyczne tej komunistycznej partii. Odznaczenie PRLowskie dla Piotrowicza to kolejny argument przeciw jego kręgosłupowi moralnemu. Nota bene wedle wedle Stolicy apostolskiej prznależenie do partii PZPR było równoznaczne z ekskomunika
  • nieprawda, nie każdy musiał, szczególnie młody.

    W każdym sądzie i prokuraturze byli oczywiście sędziowie i prokuratorzy "na telefon".
    Jak się wydaje, ta tradycja przetrwała.
  • @Pioszo54 może i nie każdy, ale tez nie każdy przez partię został publicznie chwalony w postaci nadania odznaczenia państwowego.
  • edytowano luty 2016
    @Aniela nie wiem gdzie żyłaś za komuny ale chyba nie w PRL. Aby miec wtedy takie stanowisko jak Piotrowicz trzeba było posłusznie wypełniać wytyczne tej komunistycznej partii. Odznaczenie PRLowskie dla Piotrowicza to kolejny argument przeciw jego kręgosłupowi moralnemu. Nota bene wedle wedle Stolicy apostolskiej prznależenie do partii PZPR było równoznaczne z ekskomunika
    -------------
    @Gregorius

    Mieszkałam w PRL i nie jest prawdą, co piszesz. Wtedy PRL już się sypał, a z PZPR-u wszyscy się głośno smiali. Inaczej było np. w NRD. Pamiętam jak w tamtym czasie byłam na praktykach studenckich w NRD, to tam dopiero był reżim! Opiekun praktyk zakazał nam śmiać się z partii i Marksa w obecności Niemców.

    Powtarzam, ks. Guz bardzo chwalił moralność Piotrowicza, a zna go znacznie lepiej niż Ty.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.