Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

potrzebna modlitwa za Brydziowego syna!!

1242526272830»

Komentarz

  • Wydaje mi się ,że ja się gorzej przejmuję niż Przemek.
  • @Bridget a czym konkretnie się przejmujesz?
  • Bridget powiedział(a):

    Te dziewczyny nie dają mu żyć B)  

    M32, no dziewczynami przecież! ;)
    Podziękowali 1madzikg
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Bridget powiedział(a):

    Te dziewczyny nie dają mu żyć B)  

    M32, no dziewczynami przecież! ;)
    Nie dziewczynami,a tym jak sobie poradzi w życiu ze swoją niepelnosprawnoscia.Jeszcze dużo rehabilitacji go czeka i operacja .
  • Młody, silny, zawzięty, da radę! 
    Podziękowali 3madzikg mamababcia Bridget
  • Ale ta rehabilitacja go jakoś wyprowadzi, czy tylko polepszy? Ma jakieś trwałe dysfunkcje? Młode organizmy lepiej dają radę, a jak on sam się nie przejmuje,m to chyba dobrze?
    Oby się wszystko ułożyło!
  • edytowano styczeń 2017
    Gosia5 powiedział(a):
    Ale ta rehabilitacja go jakoś wyprowadzi, czy tylko polepszy? Ma jakieś trwałe dysfunkcje? Młode organizmy lepiej dają radę, a jak on sam się nie przejmuje,m to chyba dobrze?
    Oby się wszystko ułożyło!
    Ma sztuczną kość (blachę)w miejscu miednicy z prawej strony,w stawie biodrowym ileś śrub ,a panewka jako jedyna sama zrosnięta.
    Podziękowali 1Gosia5
  • A chodzi już samodzielnie?
    Widziałam ostatnio u nas w kościele młodego ministranta, który jakiś czas temu zniknął. Teraz jest na wózku. Złamał podobno miednicę albo biodro podczas gry w piłkę. Ponoć jeszcze rok nie będzie chodził, a do trzech lat może trwać rekonwalescencja. Chłopak ma 14 lat. :(

  • Gosia5 powiedział(a):
    A chodzi już samodzielnie?
    Widziałam ostatnio u nas w kościele młodego ministranta, który jakiś czas temu zniknął. Teraz jest na wózku. Złamał podobno miednicę albo biodro podczas gry w piłkę. Ponoć jeszcze rok nie będzie chodził, a do trzech lat może trwać rekonwalescencja. Chłopak ma 14 lat. :(

    Chodzi samodzielnie... 

    Podziękowali 1Gosia5
  • To dobrze :)
    I za dalszą rehabilitację
    +
    Podziękowali 1Bridget
  • @Gosia jeśli znasz rodzinę ministranta to najlepszym lekarzem od miednicy jest dr.Adam Caban z Otwocka.
  • Rodziny nie znam, ale mogę księdzu wspomnieć. Dzięki. Otwock od nas niedaleko.
    Podziękowali 1Bridget
  • Gosia5 powiedział(a):
    Rodziny nie znam, ale mogę księdzu wspomnieć. Dzięki. Otwock od nas niedaleko.
    Moja rada taka -wysłać kopie płytek z wynikami wszystkimi -przed zabiegem ,po.
    Wypisy i poleconym wysłać. 
    Ciężko się dostać ,ale podobno czyta korespondencję. 
    I chętnie zajmuje się takimi cieżkimi przypadkami.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Otwock uratował mojego męża ale to było prawie 30 lat temu..... 
    Podziękowali 2AgaMaria Bridget
  • @Bridget dawno tu nie pisałaś.
    Co u Przemka? Rehabilituje sie jeszcze?
  • Od poniedziałku zaczął nowe rehabilitacje. 
    Znów jest lepiej. 
    Znaczy mnie bólu.
  • Gosia5 powiedział(a):
    A chodzi już samodzielnie?
    Widziałam ostatnio u nas w kościele młodego ministranta, który jakiś czas temu zniknął. Teraz jest na wózku. Złamał podobno miednicę albo biodro podczas gry w piłkę. Ponoć jeszcze rok nie będzie chodził, a do trzech lat może trwać rekonwalescencja. Chłopak ma 14 lat. :(

    Co u tego chłopaka??
    Widzisz go teraz??

  • Wątek stary a modlitwę do dziś czuć...
    Podziękowali 1Ona64
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.