Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orgowe pogadanki o wszystkim.

11011131516136

Komentarz

  • Witam chciałam w tym wątku podziękować za odlistkowanie :)
    a co do tematu pieska trudna sprawa skoro mąż tak do tego podchodzi :( tak sobię myślę jednak, że słowa, które dało się dziecku należy dotrzymać
  • Nie pies bynajmniej nie miał być prezentem urodzinowym.Umowa była taka że gdy skończy (...) czyli po swoich urodzinach ;)Ja nie znoszę dawania jakichkolwiek istot żywych w prezencie....No trudna to rozmowa ale i postanowienia bardzo wiążące bo na naście lat.
  • edytowano kwiecień 2016
  • edytowano kwiecień 2016
    *
  • Chyba udal mi się chlebek żytni.Szybko przetopilam smalczyk dodałam jabłko.Plus ogórek kiszony.
  • Nie no proszę Cię. Tu człowiek zbiera się do diety, a Bridget z przysmakami wyskakuje. Mniammmm :-D
  • @Dominikaa a jakby powiedzieć mężowi, że skoro dziecko tak długo pamięta tą obietnice to jest dla niego niezwykle ważne?
    @Bridget smalec domowej roboty mniam :)
  • Dokladnie. Poza tym - ja widze, ze syn do sprawy podchodzi dojrzale - chce ze schroniska, nei z hodowli. Poza tym - 9 lat to juz jednak w miare duze dziecko. jedna porada - nie bierzcie nic malego, a szczekliwego - lepiej psa sredniej wielkosci, ale w miare spokojnego. te male, terierkowate, to straszne psie ADHD - moze byc to ciezkie doswiadczenie dla czlowieka neiprzygotowanego do nadmiaru psiej energii :)))
  • @Bridget smalczyk...rozmarzylam sie:))))
  • Zostalo trochę i smalczyku i chlebek a ogóraski są w piwnicy.
  • Artur jest dzieckiem nadwyraz dojrzałym intelektualnie i emocjonalnie,czasami aż do przesady ;) Ale ja też taka byłam .On ma silne przekonanie że słabszym,biedniejszych trzeba pomóc. Taka ja sprzed 20 lat :) Postaram się wykorzystać Wasze wskazówki .Dziękuję:)
  • Dziękuję za odlistkowanie!
    Nie mogłam się dziś dostać do poczekalni i myślałam, że mnie wyrzuciłyście a tu taka niespodzianka :)
  • Sonia witaj :) ja też niedawno odlistkowana :)
  • Ja też dziękuje za odlistkowanie, tak samo ja @sonia nie mogłam wejść do poczekalni
    Już myślałam że zostałam wyrzucona a tu niespodzianka :)
    Jeszcze ma pytanie, bez lista nie można widzieć poczekalni?
  • mama_malwina jak miło widzieć Ciebie tutaj :)
  • @monia3 ciebie również miło widzieć :)
  • @Bea a do niczego tak tylko się pytam ;)
  • A pomrozic w pudelkach po lodach albo po jogurtach owiniętych folia? Akurat odmrazasz po jednej porocji
  • smalec długo może stać w zimnym.
    jak masz miejsce w zamrażalniku pomrozić w małych porcjach.
    Albo używać do smażenia to szybko się skończy np możesz przelać do pojemników po lodach, po margarynach i do lodówki i bedziesz miała do smażenia
  • A na resztce z przelewania lub mrożenia usmażyć kilo cebuli i do swojskiego chleba smarowidło jak marzenie.
  • A u nas pada dzis śnieg.
  • U nas dziś rano był mróz
  • Trzymajcie ten śnieg z daleka od Łodzi bo ja go tu widzieć nie chce aż do grudnia :p
  • Czy ktoś wie jakie prognozy pogodowe na długi weekend dla Mazowsza?
  • edytowano kwiecień 2016
  • witam z krainy deszczowcow
  • Pogoda letnia iście,temperatura wczesnowiosenna :p Chlopcy dziś mają akademię 1 majowa.Jak na nie lubię prasować koszul :D nie mogła bym być żoną biznesmena ;) Malutka nam rozlozylo ,w nocy 40 st nie do zbicia ,więc teraz odsypia. Od którego r ż puszczanie dzieci same do szkoły ?my po drodze nie mamy ulicy ,wejście do szkoły widzę z okna gdy nie ma liści na drzewach ,ale u Adama w klasie (6-latki) są mamy które chcą puszczać dzieci same a ich trasa to takie jakby półkole z otwartym parkingiem po drodze ,między wieżowcami. Po drodze jest jeszcze mostek ,a pod nim kanał melioracyjnych (nie zabezpieczone,a dzieci aż przyciąga ).Moi chlopcy chodzą razem (Artur skończył 9 ,Adam ma 6.5) ale gdy mają różne godziny rozpoczęcia młodszego prowadzam.Nie wyobrażam sobie np powrotu do domu 6 latka po lekcjach samego do domu.Tym bardziej że mój Adam wygląda na 4-5 l .No ale może niepotrzebnie patrzę przez jego pryzmat ?choć dzieci tych mam też nie są ani wyrośnięte;) ani zbyt rozgarniete.Raczej takie ancymony ;)
  • 13maj 27 stopni. .wow
  • Nie wierzę
  • No ale jak byś patrzyla jak jedzie to pewno by rękę mniej zlamal. :D no nie wiesz no!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.