Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orgowe pogadanki o wszystkim.

11112141617136

Komentarz

  • Nasz 9 latek jeździ po osiedlu na rowerze i raz zatrzymała go straż miejska ,nagadali mu że ma natychmiast wracać do domu a nie walesac się po osiedlu! Traf chciał że szła moja koleżanka ,która w uprzejmy acz stanowczy sposób zapytała ich czemu zaczepiają dziecko ;) tłumaczyli że są na służbie itd itp to im kolezanka powiedziała że ona jest dentystka ale jak wychodzi w godzinach pracy z gabinetu to nie zagląda obcym dzieciom do buzi ;) Artur nic im nie odpowiedział jak go zaczepili ,bo ma zakaz rozmów z obcymi ,więc panowie pytali koleżanki czy dziecko jest gluchonieme :p
    Adama pod blok samego nie wypuszcze bo on to by z obcym się w pogawędki wdawał bez problemu. Niby dzieci tych samych rodziców a tak różne :p
  • Świat głupieje. Moja siedmiolatka sama jeździ na zajęcia ok. 2,5 km. Też niektórzy sąsiedzi się gorszą.
  • Babcia w niebie urzęduje więc na pewno pilnowała :)
  • czy ktoś używał prochem urine neutraliser? nadaje się toto do spryskania materaca dzieciowego, czy raczej za dużo chemii?

    http://global-clean.home.pl/opencart3/index.php?route=product/product&product_id=111
  • Właśnie mój synek ma 6 lat. Za blokiem ma plac zabaw, i zawsze chodzi sam i ja jak coś z okna się patrzę.
    Ale widzę że co nie którzy mają problem że synek sam sie bawi.
    Jest na tyle mądry że tylko na.placu zabaw jest i ja go widzę z okna
  • Ja mam plac zabaw pod oknem. Moja siedmiolatka i pięciolatek chodzą sami i zachowują się grzeczniej, niż wtedy, gdy jest z nimi ktoś starszy. Nikogo to nie dziwi. Sporo dzieciaków w tym wieku biega z nimi.
  • edytowano kwiecień 2016
    kiedy mieszkaliśmy w bloku to 2 letnie dziecko samo urzędowało w " przestrzeni międzyblokowej", nikt się nie odezwał,

    ale to było dziecię policjanta
  • dziecko dziecku nie równe. Jeden szczesiolatek bedzie odpowiedzialny inny nie. ja do mojego niestety nie moge miec zaufania-nigdy nie wiadomo na jaki pomysl wpadnie ze szkoda nie tylko dla siebie.
  • Jestem w 13 tc. U mojego dzeciątka zdiagnozowano wadę serca. Czy jest już może jakiś wątek na podobny tamat na orgu? Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej z doświadczeń innych rodziców.
  • @kika0 - jeśli mogę coś doradzić, to kontakt z panią prof. Joanną Dangel To najlepszy specjalista od maleńkich serduszek, jakiego znam, a przy tym bardzo dobry i życzliwy człowiek. Moim zdaniem, jest dość wcześnie na precyzyjną diagnostykę, ale to już lepiej ustalicie z panią profesor.
    Ostatnio nasi przyjaciele w marcu urodzili córeczkę z HLHS, stale są pod opieką pani profesor i bardzo sobie chwalą. Dorotka jest już po pierwszej operacji i rokowania są pomyślne.
  • Jest podejrzenie AVSD, HRHS lub właśnie HLHS. Może być powiazane z ZD. Ciążę prowadzę prywatnie czy skierowanie może być od rodzinnego albo od genetyka?
    A gdzie przyjmuje prof. Dangel?
  • W Warszawie na Agatowej. Masz link w moim poście wyżej, jak klikniesz nazwisko pani profesor.
  • Dziękuję. Bardzo :-)

    Zastanawiam się jeszcze czy jakąś konkretną dietą mogę wspomóc maluszka i jego serduszko? Więcej buraków, pomidorów?
  • Zdrowa dieta na pewno nie zaszkodzi, ale nie sądzę, by jakieś składniki Twojej diety miały istotny wpływ na serce Maluszka. Choć najbardziej kompetentną osobą w tej materii jest pani profesor Dangel i do niej bym z wszelkimi pytaniami uderzała.
  • Prosimy o modlitwę za naszego Adasia.Jest wstępna diagnoza choroby Recklinghausena ,NF1,jutro bedaa szukać ,prześwietlić i wykluczać czy nie ma guzów .Najprawdopodobniej choroba zaatakowała nogi.
  • Dziękuje baardzo !
  • @Maciejka gdzieś dawałaś linki do sklepu z butelkami/bidonami dla dzieci - mogłabyś wrzucić jeszcze raz?
  • To chyba nie ja, ale polecam nardzo firme Nalgene. Maja rozne rodzaje tych butelek i od lat cala rodzina korzysta.
  • Czy jest jakiś wątek o noclegach w Warszawie?
    Nie mogę znaleźć a potrzebuję czegoś na jedną noc w okolicach ul. Agatowej to chyba Targówek jest.
    Będę miała samochód więc będę mobilna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.