Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prezydent Duda o włos od śmierci

12467

Komentarz

  • IdaIda
    edytowano marzec 2016

    A propos rzekomego hejtu KODziarzy pod adresem prezydenta i życzeń śmierci...
    mam wrażenie,że po raz kolejny ktoś próbuje skłócić polskie społeczeństwo, jeszcze bardziej niż już jest skłócone.

    Teraz my mamy niby podstawy, żeby nienawidzić Polaków uczestniczących w marszach KOD, no bo przecież oni są tacy okropni, straszni, bez hamulców.

    Może i są okropni, ale może nie aż tak i nie wszyscy.

    Nie mówię o przywódcach, agenturalnych manipulantach oczywiście, ale o zwykłych zwolennikach PO, którzy na te nieszczęsne marsze KOD dali się spędzić.

    Boję się, że teraz będzie nagonka jednych na drugich i Polacy podzielą się jeszcze bardziej i znienawidzą do reszty. Boję się, że to idzie w tym kierunku.

    Bo przecież to jest chyba oczywiste, że normalni ludzie, przeciętni Kowalscy nawet jeśli nie życzyli sobie rządu PiS i ich prezydenta, to aż takiego hejtu nie mieliby potrzeby na razie wygenerować, zwłaszcza jeśli chodzi o osobę prezydenta Dudy, który jest cholernie sympatyczny i poza ludźmi wplątanymi w brudne sprawki polityczne nikomu więcej chyba się nie naraził.

  • A tak BTW - ktokolwiek z Was, wierzących w te hejty zwoleników/członków KODu widział te profile?
    czy tylko polega na tych memach? i krążących choćby po fb kolejncyh ich odsłonach?
  • Mnie dziwi, że przez tyle czasu wystarczało słowo "nienawiść" i raczej było ważone niż wykrzykiwane na wszystkie strony, a teraz z każdej strony hejt, hejtować, hejterzy...
    Co się z ludzmi dzieje? :-O

  • Ależ oczywiście, że słowo "hejt" jest przydatne (choć nie jest niezbędne).
    Za pomocą tego słowa określa się zwykle "internetowe formy nienawiści" i robi się to w sposób skrótowy, więc jest tu zastosowana zasada ekonomii języka.

  • nie tylko o samo upowszechnienie słowa chodzi, tylko o skalę zjawiska i przyzwolenie na nie.
  • Jedna z naszych byłych forumek też zaprezentowała swoje oblicze... przykre...
    K
  • @Kociara, ja z ciekawosci jak dowiedzialam się o wypadku prezydenta weszłam na face na strone KOD i widzialam te nienawistne komentarze. I to nie z anonimowych kont ale ludzi zazwyczaj w srednim wieku czy starszych, którzy mieli profile od kilku lat. Za dużo na facebooku siedze...
    I okazuje się, że działa mechanizm projekcji, całe lata zarzucano PISowcom mowe nienawiści, bo przeciwnicy sami ja praktykują.
    A z ciekawośći co robiłaś pod Pałacem w 2010. Ja widziałam tam przeciwników krzyża plujących i oddajacych mocz na obronców to i świetości trzeba zeby na to nie zareagować...
  • A skąd pewnosć, ze to nie byli podstawieni prowokatorzy?
    --------------
    Słusznie, pewnie ci sami, co na Marszach Niepodległości. A jednak wtedy mówiło się o (współ)odpowiedzialności organizatorów.
  • Co ciekawe nie słyszałam, by przeciwnicy Komorowskiego życzyli mu śmierci. Mnie to nie dziwi nawet widząc kto reprezentuje KOD- np.LIs, Kijowski, Gross, Holland, Petru, lewactwo popierajace aborcje, byli działacze komunistyczni, złodzieje. Pożytecznych idiotów tak stosunkowo najmniej, w większosci to byli beneficjenci poprzedniego systemu(układy, stanowiska, nie do końca uczciwe interesy).
  • "Jedna z naszych byłych forumek też zaprezentowała swoje oblicze... przykre...
    K"

    O co chodzi?
  • @kociara - znam jedną panią z memów Kodu osobiście. I jak najbardziej, co przykre, pasuje do niej ta wypowiedź. Jest to prosta, mało wykształcona kobieta zmanipulowana przekazem medialnym, a że stoi z dala od Kościoła to w poglądach ustawia się zawsze w opozycji, bez względu jaka to opozycja. Głosowała raz na Tymińskiego a drugi raz na Kwacha bo się niebieskim dobrze prezentował. Ten poziom.
  • Oczywiście, anty-Dudą jest Petru. Są rówieśnikami, wiele między nimi podobieństw. Stąd też moja teoria spiskowa, że nachalne lansowanie Petru na lata przed wyborami prezydenckimi miało oparcie w przekonaniu, że Duda nie przeżyje całej kadencji.
  • edytowano marzec 2016
    Co do wymiany personelu Kancelarii Prezydenta niestety umowy zostały tak skonstruowane, a budżet Kancelarii tak wyczyszczony, że nie dało się tego zrobić, po prostu nie było kasy. Nawet wszystkich sekretarek sekretarzy stanu nie dało się wymienić. A sekretarka to jednak dość strategiczne stanowisko. Więc tego... Zerwanie umowy na remont też wiązałoby się z karami umownymi, na które w budżecie KP nie było kasy.
  • Ale Peru to jednak niedouczony jest co słychać w przemowie dobitnie
    ------------
    E tam, Petru. Przybyłby z Brukseli Tusk na białym koniu :-S
  • KOD
    A ta pani była kiedyś na naszym forum.
    Bardzo dobrze że jej tu nie ma, odeszła po tym jak stwierdziła że nikt tu nie kocha Obamy.
    Nie pamiętam jaki miała nik ale mieszka w Rumii a jej dzieci chodzą lub chodziły do szkoły i przedszkola sióstr salezjanek (sic)
    Piotr
  • @Agnieszka5 -dla większości osób z orga moje poglądy nie są tajemnicą, wielu wie o mnie nawet więcej niż ja sama ;) i pewnie gdyby cos w tym stylu ukazaloby sie na moim profilu większość by uwierzyła. Co z tego, że nigdy bym nic takiego nie była w stanie napisac.
    W realu potrafię zaklnąć jak szewc. W necie nigdy. Ale i tak wielu uznaloby ze oczywiscie-cala ja.
    Co ciekawe, albo ja nie umiem szukać-albo wiekszosc tych wypowiedzi istnieje jako memy bądź powielane kollaże.
    Nie twierdzę, że zaden z nich nigdy nie powstał. Co więcej, jestem pewna ze wielu jest goopkow w tym ruchu.
    wszak i do bardzo prawych i sprawiedliwych formacji tez występują różne szumowiny
  • @kociara: te komentarze były zamieszczone na grupie KOD i zostały skasowane przez administrację grupy (słusznie, rzecz jasna). Zostały w formie printscreenu wykonanego przez bodajże profil "Co to ja powiedziałem". Są też osoby, które widziały komentarze przed skasowaniem, jak apolonia.

    Oczywiście można uważać, że to duża akcja służb lub prowokatorów, ale czy to aby nie myślenie spiskowe? ;)
  • etam, tak samo spiskowe jak i podejrzewanie zamachu ;)
  • edytowano marzec 2016
    Krótko mówiąc, przedstawiciele Polski racjonalnej dołączyli do frakcji spiskowej. Marsze KOD poszerzają zatem horyzonty.
  • I po co się tak spieszył na te narty?
  • Obchodzi, oczywiscie
    to raczej konkluzja, że jakby nie jechał, nie byłoby gumy :D
  • ale ja, kura domowa mogę sobie w domu siedzieć, nie da się sprawować obowiązków prezydenta z kanapy ;)
  • ale że na nartach @Skatarzyna się politykę uprawia?
  • @kociara - czasem na nartach też. Tzn, jak się jest prezydentem to i na nartach.
  • Kociaro, a chciałabyś, żeby Duda nonstop podpisywał ustawy PiS-u? Jak na nartach jeździ, to nie podpisuje :)
  • edytowano marzec 2016
    Też prawda :)

    Skąd, prezydent ciężko pracuje, wypoczynek i rozrywka mu się należy, jak psu zupa
    i nie zamierzam krytykować jego narciarskich rozrywek jak kiedyś wypominano to np Tuskowi
  • edytowano marzec 2016
    to raczej konkluzja, że jakby nie jechał, nie byłoby gumy
    -------------
    Nie bardzo, bo mógłby jechać gdziekolwiek indziej.



    i nie zamierzam krytykować jego narciarskich rozrywek jak kiedyś wypominano to np Tuskowi
    -----------
    Problemem Tuska nie było to, że jeździł na nartach czy grał w piłkę, tyko to, że robił niewiele więcej.
  • A nie, wcależenie Tecum
    gdzie widzisz oczekiwanie, że ma się z tego tłumaczyć?

    Tylko jak tak sobie przypominam, politykom ubiegłej kadencji to się jednak wypominało
    i nie tylko to, tak po prawdzie
  • Pomijając wszystko...
    Jestem w ogromnym szoku jak wielka jest mowa nienawiści w niektórych ludziach!
    @-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.