Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prezydent Duda o włos od śmierci

12357

Komentarz

  • Jak się pruje w gorach ponad 160 to sie jest idiotą. Kierwoce powinni zwolnić natychmiastowo.
  • nie smaochodem typu BMW, a nie jak reszta konwoju jakimś terenowcem
  • Malgorzata, jak dla Grega góry, to góry i już.
  • a może nawet teren zabudowany...
    image
  • What??? Tj.oficjalne stanowisko BOR? Nie było żadnego ładunku?
  • Niestety juz tyle razy doszło do manipulacji, co to niby ten KOD wyprawia, jakie hasła niesie, a potem wszystko okazywało sie fotomontażem itp, ze trudno uwierzyć, ze teraz mieliby sie tak podłożyć.
    Raczej bardziej prawdopodobne jest, bach sygnał i jakaś grupa pisze. Chyba nie pierwszy raz by tak sie stało.
    A kwestia opony, to po co to analizować? Przecież powiedzieli, ze to wina PO-PSL, a wy jeszcze jakies dywagacje prowadzicie....
  • Śmieszne. Teraz "młodzi, wykształceni, z wielkich miast" snują teorie spiskowe.
  • @kociara - ktoś Ci płaci za tak gorliwą obronę zdrajców Polski, czy po prostu jesteś tak skutecznie zaczadzona? naprawdę zaczynam się zastanawiać...
  • uuupss
    wydało się
    Twa przenikliwosć mnie onieśmiela
  • @TecumSeh wieszjakie opony mają samochody opancerzone, bo takim jechał Duda?
  • @Malgorzata to na autostradzie przestają obowiazywać prawa fizyki? a może nie dotyczą one głowy państwa?
  • @Malgorzata i dlatego reszta konwoju prezydenckiego jechała terenówkami? Jak na moje to po prostu BOR znowu dał dupy.
  • haha jaki fotomontaż
    ludzie z KODu sami się przyznali
    poczytaj Ankę Grzybowską na facebooku
  • edytowano marzec 2016
    Zdaje się, że nie tylko KODowcy mają takie hejty na sumieniu

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1035978639794460&set=p.1035978639794460&type=3&theater


    pic na wodę fotomontaż
    skoro jedno to fotomontaż to i to także



  • edytowano marzec 2016
    masz tu kociara fotomontaż KOD-u

    https://www.facebook.com/annaizabela.nowakhttps://www.facebook.com/annaizabela.nowak

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=992622557472777&set=p.992622557472777&type=3

    jak sie poczyta tych ludzi na fejsie to widać taki obraz zbydlęcenia i nienawiści że aż się słabo robi. Co gorsza, nie tylko na fejsie. W realu także. Dwa miesiace temu byłem świadkiem jak dziewczyna w pracy powiedziała "Kaczyński umarł" ( po śmierci Bogusława Kaczyńskiego) no to druga - kurwa, znowu nie ten co trzeba i rechot.
    Także - mitem jest że hejt to tylko wymysł internetu. Ludzie tego pokroju żyją nienawiścią.
  • Żerują na sprawdzonym schemacie, podgrzewaniu emocji w społeczeństwie.

    Jedną z koncepcji wyjaśniającą działania KOD jest odsunięcie decyzji o zbudowaniu baz amerykańskiego wojska w Polsce, żeby nas chroniły przed Rosją.
    - podkopują prestiż Polski swoimi działaniami poprzez sprawę TK w KE
    - niszczą spokój i jedność w narodzie
    - spowalniają dobre zmiany w gospodarce
    - obrażają ludzi swoim chamstwem


    Mam wrażenie że nasi komentatorzy trochę przysypiają. Brakuje argumentów ?
    Nie możemy czekać na kolejne morderstwo polityczne.
  • Gdybym nie znała wielu KODowco, gdybym nie była na jednej z demonstracji (dot TK), to moze bym i uwierzyła. Hejt jest po obi stronach, jednostki sfrustrowane, ziejące nienawiścią są wszędzie.
    Nie wspieram histerii antyPiSowskiej, ale czasem jak słyszę wypowiedzi typu "wsyStko wina PO, był zamach, KODowcy to i tamto", to jak żywo przypomina to szukanie wspólnego wroga, obciążenie go winą za każdą porażkę, uzasadnianie jego istnieniem, każdego - rownież pozaprawnego działania. Niczego wam to nie przypomina?
    Znowu jazda z TK, wybitny konstytucjonalista PRLowski prokurator i wybitny prawnik (ledwo zdany egzam Prok i niemożność dostania sie wcześniej na żadną aplikację) urągają właśnie inteligencji przeciętnego obywatela, aż takiej arogancji to jednak nie bylo...
  • Kurde, @Prayboy - poczytaj choćby to, co napisała Anka

    Hejterzy są wszędzie, po każdej stronie. Buractwa i debilizmu nie brak wielu ludziom.
    Dawno temu pisałam o moich wspomnieniach spod krzyża. To doskonale obrazuje i tą sytuację.
    Ludzie żyjący nienawiscią są po obu stronach. Zaś techniki manipulacyjne to nie tylko @zbyszek umiejętnosci "tamtych". "Ci" też doskonale wiedzą, o co chodzi w tej zabawie.

    Tak Cię Prayby złoszczą żarty ze śmierci "nie tego Kaczyńskiego"? Słusznie. Mnie też.
    A teraz mała retrospekcja:
    Nie było podobnych, ale w odniesieniu do Komora, Tuska i innych?

    Na orgu też nie kwitnie miłosc bliźniego "tamtego".
  • Ja z kolei mam wrazenie @zbyszek, że to np Kaczyński buduje podziały i podsyca nienawisć.
    Słuchałam wczoraj jego wypowiedzi.
    Cały czas wskazywanie paluszkiem i mentorskie[by nie użyć innego słowa] wypowiedzi jedynego prawdziwego Polaka, obrażajacego tych, którzy nie myślą jak on, nie popierają PiSu i mają czelnosć protestować przeciwko tej dobrej zmianie.
    Kto cały czas mówi-bo oni nas nienawidzą, bo oni protestują?
    Cały czas oddycha opozycją.
  • edytowano marzec 2016
    Na waszym przykładzie widać że podsycanie podziałów na irracjonalnym podłożu ma polityczny sens.
    Kaczyńskiego opluto chyba na każdy możliwy sposób.
    Stracił rodzinę, ciągle śmieją się z niego w mediach, mówią że to tyran. Może w partii, ale to dobrze przynajmniej prawica polska nie rozpływa się w setkach kanapowych partyjek. A teraz KODowcy nabijają się z wypadku prezydenta. Czy ktoś tu jest zgorszony ?

    Oczywiście że nie znoszę polskiej prawicy bo uważam że tam jest za dużo agentury najróżniejszej. Mogę ufać jedynie ludziom do końca oddanym Bogu. W drugim szeregu PiS tacy ludzie są. W żadnym szeregu PO takich ludzi nie ma. ponieważ są albo popierają homo, albo za przerywaniem ciąży albo za in-vitro
    Za chwilę ktoś mi tu napisze że gospodarka (pieniądze) jest najważniejsza.
    Nie jest najważniejsza.
  • @zbyszek, ale co widac na naszym przykładzie i po co znowu to odniesienie do PO? Ktoś tu ja popiera?
    Polecam http://m.300polityka.pl/news/2016/03/08/wiceszef-mswia-w-rdc-wymaga-osobnej-analizy-to-jak-ludzie-sa-rekrutowani-do-kod/
  • @zbyszek jakiemu Bogu? Bo chyba jednak nie Trojedynemu, najwyżej bożkowi demokracji, władzy i TKM (teraz qrwa my)
  • @gregorius Jak zwykle wszystko sprowadzasz do dogmatów i liturgii.
    Są ludzie w PiS którzy chcą dobrze dla Polski w innych partiach być może są, ale gdzieś na dole.
  • Ludzie którzy chca dobrze dla Polski nie sa w żadnej partii, ponieważ to zaprzecza pierwszemu przykazaniu.
  • W takim razie dobrze dla Polski chcą Ci co stoją z boku i wszystkich krytykują.
  • To już jest nawet nieśmieszne
    PO i KOD są zwożeni na manifestacje, autokarami, samochodami, spędzani
    natomiast imprezy pod patronatem PiS są zawsze full spontaniczne i wynikają z poglądów oraz głebokiej miłości do PiSu
  • edytowano marzec 2016
    .
  • Dobrze kombinują. Dają sobie powód do wymiany kadry BOR jednocześnie nikogo nie oskarżając ani firmy że zrobiła złą oponę, ani ruskich o zamach, ani drogowców o dziury lub zanieczyszczenie drogi.
  • @zbyszek opony w wozach opancerzonych (a takim jechał Duda) wymienia się częściej niż w Twoim samochodzie. Także BOR dał dupy i to akurat nie ulega wątpliwości
  • Ilez mozna
    Duda juz sobie na nartach pojezdzil i inne atrakcje zaliczyl a niektórzy nadal siedza i oglądają opone
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.