Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

FORUMOWY BAZAREK 3

167891012»

Komentarz

• Rower unibike mission 26" model z 2017 r. z ramą 14 ", w dobrym stanie, niezbyt często jeżdżony, a w ostatnim roku wcale, garażowany. Cena 500 zł. Zdjęcia w linku
    https://www.olx.pl/d/oferta/unibike-mission-26-CID767-IDP02ih.html
  • ominika powiedział(a):
    Rower unibike mission 26" model z 2017 r. z ramą 14 ", w dobrym stanie, niezbyt często jeżdżony, a w ostatnim roku wcale, garażowany. Cena 500 zł. Zdjęcia w linku
    https://www.olx.pl/d/oferta/unibike-mission-26-CID767-IDP02ih.html

@ominika zapytam Męża o parametry jakie teraz potrzebujemy
  • @ominika Mąż może ze dobry, jesteśmy chetni
  • A może ktoś chciałby swojej mamie sprezentować na Dzień Matki szydełkową chustę? Na ten moment gotową mam tę jedną. Robiona przeze mnie z bawełniano-akrylowej włóczki, wzór Daisy Chain, 265zł + kw, zapraszam! :)

Podziękowali 1paulaarose
  • Szukam czegoś na prezent dla koleżanki na imieniny. Ma 29 lat i jest mama 2 letniego szkraba. Jakieś pomysły? 
  • edytowano 18 maj
    Proponuję coś specjalnie dla niej, nie dla dziecka, i bez dziecka, bo przez te ostatnie 2 lata na bank otoczenie zapomniało, że oprócz bycia matką jest nadal kobietą, która ma swoje potrzeby. Nawet bukiet kwiatów, jeśli je lubi, i jakiś wypad na miasto z pewnością ją ucieszy. Jeśli masz w sobie tyle "odwagi" i czasu może nawet prezentem być propozycja opieki nad "bombelkiem" przez jeden wieczór, który mogłaby spędzić sama, relaksując się w kinie czy na jakimś masażu lub partnerem na wypadzie tylko we dwoje. Jeśli wolałabyś coś materialnego, może filiżanka od Bolesławca? Moim zdaniem ładna pamiątka. 
  • Sprzedam książkę o wychowaniu chłopców "Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców. Praktyczny poradnik pozwalający zrozumieć serce, umysł i zachowanie chłopca w wieku od lat 2 do 22" Stephen James, David Thomas
    20zl + kw
    Przeczytana dwa razy, w środku liczne podkreślenia ołówkiem.
  • Sprzedam książkę Jamesa Martina "Jezus", stan bardzo dobry, sztywna oprawa, 25zl + kw

• Sprzedam po taniości suknię ślubną.
  • Sprzedam książkę Olgi Tokarczuk "Empuzjon". Nowa. Nietrafiony prezent. 32zl + kw
  • edytowano 12 wrzesień
    2 zestawy Mówiące pióro Clementoni:
    - 50 gier edukacyjnych (3-6 lat)
    - Wyrazy
    Brakuje 2 żetonów i jednej kartki, poza tym zestawy kompletne, trochę podniszczone większe opakowanie. Jedno pióro na dwa komplety.
    45 zł + kw lub odbiór w Warszawie

• Sprzedam ksiązki:
    1.  "Mama na pełen etat" Lisa M. Hendey.  Wydawnictwo W drodze (14 zł + kw)
    2. Dieta Stwórcy Dr Jordan S Rubin (15 zł + kw) 
    3. Jak mówić do nastolatków Faber,  Mazlish (12 zł + kw)
    4. Wychowywanie chłopców- Steve Biddulph (8 zł + kw)
    5.Rekolekcje  - ABP Ryś wyd znak (15 zł + kw)
  • 1. Ks Jerzy Kownacki - Na dobry dzień (8 zł + kw)
    2. Atlas zabytków architektury w Polsce wyd naukowe PWN  ISBN 83-01-13478-X (18 zł + kw)
  • Jak ubieracie dzieci w taką chłodniejszą pogodę jak obecnie? 
  • Od soboty zakładam starszej córce kurtkę zimową ale to dlatego że nie ma takiej grubszej przejściowej
    Buty ma takie lekko ocieplane na zimę mamy takie bardzo grube więc na razie się wstrzymam
    Ja tez od wczoraj chodzę w zimowej ale ja to jestem zmarzluch więc mi jest po prostu zimno w takiej przejściowej ;)
    Oczywiście duże znaczenie ma dobry komin oraz czapka. Polecam te od Mybasic, są wykonane z wełny merino. 
  • @asia-ch Jako typowy Janusz korzystam z kalendarza zakupionego w zeszłym roku. Kalendarz wygląda super, jakby wczoraj kupiony. Tylko dni tygodnia na karteczkach się nie zgadzają ;) . Czy istnieje u Ciebie wsparcie klienta po zakupie? Jeśli tak to poprosiłbym przysłanie mi aktualnych wpisów na karteczki. Może być w formie elektronicznej, znaczy emailem  :)
  • Mam do oddania dwie kurtki dla dziewczynki w rozmiarze 146-150. Trudno mi określić wiek bo moja córka jest daleko poza siatka i  nosiła je jako sześciolatka. Chętnie wyślę zdjęcia zainteresowanym. Do kurtek dołożę czapki, kominy, rękawiczki. Stan określam na dobry bez żadnych uszkodzeń. Kurtkii funkcyjne, zimowe, jutro zrobię zdjęcia. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.