Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

FORUMOWY BAZAREK 3

145791037

Komentarz

• Od pasa w dół 110 cm, szerokość w pasie 42 na płasko.
    Podziękowali 1Bea
  • Monira gdyby bea nie chciala to ja ustawiam sie druga w kolejce. Mojemu tez wszystkie spodnie za krotkie sie zrobily.
    Podziękowali 1Monira
  • Super.  To proszę Bea o decyzję,  chciałbym się ich po prostu pozbyć szybko. 
  • edytowano maj 2019
    Książki: 
    Saga rodu Forsythów , 3 tomy w 6 księgach + Na giełdzie Forsythe'ów (apokryficzne opowiadania o F.)  , wyd. 1988 -  70zl i k.w

Święty i błazen - Jan Góra w odsłonach Jana Grzegorczyka  - 20  zł i k.w. , nowa 

Paulo Coelho "Być jak płynąca rzeka"  - 15zl i kw, nowa 

Mogę przeslac zdjęcia mms

• O kim jest ta druga?
  • O o. Janie Górze 
    Podziękowali 1mamababcia
  • Może wyślij mi w takim razie.
  • @groszek to podaj mi adres na priv.
    Podziękowali 1groszek
  • Fa sprzeda rowerek różowy daisy 16 cali. Mało jeżdżony, w komplecie kolka boczne ( znajdę) , trochę zdarte naklejki i siodełko ale dobrze się prezentuje.. chcialaby 200 ( nowy ponad 300 kosztował) ale do negocjacji otwarta. Mogę wysłać na komórkę. 
  • edytowano maj 2019
    nowa powiedział(a):
    Córka go sprzeda chcialaby ok 280 zł otwarta na negocjacje, koła 24 
  • @Agnieszka82 dorzucić 19 
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @Bea, i jak? Dzisiaj chciałabym wysłać. 
  • Teoretycznie dobre. Dawaj. Najwyżej odeślę. Kw poniosę.
    O ile nie problem..
  • To w razie czego prosto do Doroty, dobrze?
  • Ok
    Podziękowali 1Dorota
  • Kupię laktator :smile:  Może komuś już zbędny. Ewentualnie, co polecacie?
  • Polecam ręczny. Poważnie. Przy pierwszym dziecku miałam elektryczny. Używałam sporadycznie. Przy drugim - kupiłam nowy elektryczny, potrzebowałam bardzo, syn był przez pierwsze tygodnie życia karmiony moim mlekiem przez sondę. Elektrycznym prawie nic się nie odciągało, zwróciłam do sklepu. Ręcznym sciagalam nawet całą butelkę na raz bez problemu.
    Podziękowali 1awia
  • mam dokładnie odwrotne doświadczenia...
  • Ja miałam Lansinoha elektryczny - byłam baaaardzo zadowolona. Poleciła mi go moja położna - doradca laktacyjny. Ma (laktator :)) ustawienia częstotliwości ssania (na początek ustawia się na szybko, później wolniej) i siły ssania (do 6, bodaj, stopni).

O taki: https://www.ceneo.pl/43241044;pla#tab=reviews_scroll
    Podziękowali 1awia
  • Ja używałam elektrycznego Medela, ręcznym zupełnie nie umiałam nic odciągnąć
    Podziękowali 1awia
  • Powiem szczerze że nie myślałam o elektrycznym....bo nawet nie wiedziałam że jest :blush: Przy mojej siódemce nigdy nie potrzebowałam....tzn. nie był konieczny i nie rozglądałam sie za zakupem. No i widzę że bardzo drogi....
  • Ja mam medela swing. Polecam. Uratował mi laktację przy czwartym dziecku, które nie chciało jeść. Mogę sprzedać ;)
  • Tylko medela swing. Maxi najlepiej bo jest na 3 jednocześnie.. ręcznym nigdy za wiele nieuciagnelam ale miałam beznadziejna laktację a dość znany model aventu. Dzięki medeli wykarmiłam trojaczki.
  • Chyba że rozejrzę się za używanym. A czy taki elektryczny można czasem używać ręcznie?
  • Elektryczny Medela bardzo polecam, oddalabym Ci mój, ale to strasznie zajechałam przez 9 mies. codziennego ściągania.
    Przy czym mi bardziej  pasował mini Electric niż swing. Nie da się go używać jako ręcznego ale da się na baterie. 
    Podziękowali 2awia Bridget
  • moni_k powiedział(a):
    Ja mam medela swing. Polecam. Uratował mi laktację przy czwartym dziecku, które nie chciało jeść. Mogę sprzedać ;)
    ZA ile ?  ;)
  • No właśnie za ile? Chyba że się spóznilam :neutral:
  • Brać. Ja mam ten maxi ale jest tak zajechany ze jak pożyczyłam koleżance to nie poradziła se 
  • Skatarzyna masz ten electric? Ja bum z częściami popróbował-.. tymi zewnętrznymi bo silnik w porze jest mimo 1,5 roku codziennego wielokrotnego maltretowania a byłam drugim użytkownikiem.. ale od electrica nie będą raczej pasować. Rurka jedna mi gdzieś zginęła.. a inne części porozszczelnialy.. electric przy swingu u mnie na serio bardzo słabo wypadł.. ale może był stary .. No wydajność znacznie mniejsza moc ssania odczuwalnie 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.