Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1192022242529

Komentarz

  • Po rozdaniu prezentow wnioskuję: 
    1.Można było smart games kupić dla każdego i byłby na długo spokój.  A tak tylko dla dwójki,  no i nie mogą się nagrać..   Mamy wiewiórki i IQ focus.  
    2.Kinetic Sand jest świetny,  ale oznacza święta z odkurzaczem. 
    3.Domek dla lalek,  który bardzo chciały stoi i czeka aż skończą grać w wiewiórki. 
    4. Zawsze będzie ktoś,  kto się obrazi,  że za mało dostał.  I nie zawsze jest to najmłodsza osoba,  bo zdarza się, jak widać u nas,  że jest to najstarsze... 

    Zwierzęta sąsiadki przeżyły,  choć chomika musiałam gonić,  bo mi uciekł. 
    Podziękowali 3nowa aga---p madzikg
  • U nas prezenty 
    - kapcie na szydełku przeze mnie wymeczone ( o dziwo kawaler zadowolony, ma ciepło w nogi)
    - pudelko na karmę i skarpetki ( ślubny zadowolony bo mu koty karme rozsypywaly a skarpety mu się skonczyly niby kupil sobie ale nie takie bo mu było zimno w nogi)
    -szampon i odżywka maleństwo zadowolone bo jej szampon się właśnie skończył( i tak bym musiała kupić)
    - gwiazdce chyba tylko ptasie mleczko się podobalo 
    - myszce ciastka i wozeczek na telefon w którym jej telefon sie nie mieści ma służyć jako wozek długopisy

    Podziękowali 3aga---p Bridget madzikg
  • U nas w tym roku wszystkie dzieciaki zachwycone prezentami. Maluchy najbardziej szalały na Twistcarze :)
     Bardzo miły, ciepły wieczór :)
  • edytowano grudzień 2018
     Wlasnie,  naglowilam sie, a tymczasem kazdemu twistcara moglam kupic i spokoj  :D
  • U nas pierwszy raz letka obraza  a raczej zazdrosc.. ale to na dobre wyjdzie. I już minelo..Twist cary ujeżdżanie ale dwa złe skrecone chyba będzie trza poprawiać. No I ja den wyobrazalam ze to szaleństwo a toto ledwo się rusza i wymaga wprawy..Generalnie prezenty niegotowe dla dzieci to pomyłka . Zamiast pakować w papiery które sekundy się nie utrzymają trza skręcać zabawki na drugi raz .kokarde doczepić i już. O.i mówię od lat- zeszyt babci Ali trza prowadzić żeby se pisać czego za dużo co niepotrzebne. Nie tylko o prezenty chodzi ale żarcie itp.. niby oczywiste a po roku nie pamietasz
  •  Nasz twistcar przetestowany do 120kg udzwigu :D  
  • Przenieslismy prezenty na 1 dzien swiat, pierwszy raz. I to byl swietny pomysl, bo najwazniejsza byla wigilia, a nie prezenty. Prezenty sa jutro z okazji urodzin Pana Jezusa. Dzieci bez problemy przyjely zmiane.
    Podziękowali 1ewaklara
  • Ale to wątek prezentowy akurat wiec pozwalam sobie pisać o prezentach :-) u nas tez nie były najważniejsze . Właśnie wróciłyśmy z pasterki :-) pięknej. 
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano grudzień 2018
    Ale to nie byla zadna aluzja do @ Mafja czy kogos innego. Po prostu sie dziele moim.odkryciem i ciesze ze sie odwazylismy zmienic nieco tradycje. Moze kogos zainspiruje. A dzieci jak to  dzieci -prezenty dla.nich sa najwazniejsze.
    Podziękowali 1MAFJa
  • U nas prezenty w komponowane są w wieczór wigilijny. Nawet dla dzieci wcale nie są najważniejsze. Rodzinne spotkanie, kuzynki które mieszkają za granicą. Wspólna zabawa, śpiewanie kolęd.  A potem szukanie Mikołaja, który od 30 lat, zawsze akurat zdąży kiedy dzieci nie ma:) Nic nie zmieniam  :)

    Podziękowali 3nowa In Spe Bridget
  • Spoko Apolonia może w jakaś strunę u mnie trafiłaś bo u nas wielkiego spokoju nie ma. Jak modlitwa  i czytanie to chłopaki wiadomo. Siadaj cicho nie spadaj z krzesła nie właz cicho..jak jedzenie to tez ciągła czujność.. No to prezenty dawaj.. a tu się okazuje ze wszystk Odo samodzielnego montażu.. i znowu na głowie stawali ..taki czas.. jak poszli wreszcie spać to trochę spokoju było z dziewczynkami i kawę wypić kolede zaśpiewać  i pasterka..
  • Pamietam.jacy bylismy wkurzeni na siebie jak dzieci dostawaly duze zestawy lego czy playmobil przy ktorych czekalo.nas kilka godzin skladania bo trzeba bylo.im. pomoc.
  • Nigdy nie kupowalam lego,  żeby pomagać.  Kupowalam takie,  by same miały zabawę,  nie za łatwa ani nie za trudna.  
    A dwóch najstarszych przez kilka lat dostawali tylko lego bo nic innego nie interesowało ich.  
    A playmobil to 4-latka sobie rok temu składała sama. 
    Składanie domku dla lalek to 15 min wczoraj.  Mąż szkielet domu,  a 10-latek drzwi,  dach już sam (oczywiście domek nie dla niego;)) 
    Podziękowali 1Kasia_
  • edytowano grudzień 2018
    My kupujemy wielkie zestawy np pociag kiedys sama skladalam ze 4 godziny.... Teraz juz wszystko sami skladaja ale jednak 4 czy 5 latkowi nieraz trzeba pomoc. Moze to byly prezenty troche nieadekwatne do wieku a i my  nauczylismy sie na bledach. Teraz 7 latek od 10 rano sam sklada najwiekszy zestaw policyjny z lego city i ani razu nie prosil o pomoc;)
  • Chłopaki twist carów by se sami nie złożyli. Dzis Marcin im składał warsztat drewniany chyba 2 godziny.. 
  • O, widzisz. To myśmy dali juz złożony pojazd tylko z kokardą:))
    Podziękowali 1MAFJa
  • Tylko domek dla lalek się nie spodobał.  
    Trudno,  może uda się sprzedać,  bo brać takiego giganta na nowy dom  nie będziemy jeśli tylko ma stac i zajmować miejsce.  Szkoda,  że złożyliśmy,  bo by się do sklepu oddało.  A zresztą sklep nie odda pieniędzy ale pozwala wymienić towar,  co jest bez sensu... 

  • Nasz się spodobał jestem dumna ze go wyhaczylam i to w takiej cenie.. a skręciłam dzis sama po obiedzie i wyniosłam im do gory
  • Nie zrobiłam ale jak się wdrapie do góry to zrobie
  • U nas wszystko trafione  :) Bardzo się cieszę z tego. 
    Starsi mapa ścienna, smart games, zestaw bokserski

    mlodsi lego- starsi im składali i dzięki temu mieliśmy 2h ciszy po Wigilii bo pozamykali się w różnych pokojach i dlubali. Fajnie starszaków mieć  :)

    a bilibo dla dwulatka ekstra! Rechotał cały wieczór na nim. 
    Podziękowali 1aga---p
  • Malgorzata powiedział(a):
    Pojechaliśmy po całości z mężem.
    Poszlismy kupić zmywarkę przed świętami.
    Wyszliśmy z wielkim zestawem kina domowego.

     B) 

    Komu przypadlo zmywanie, a komu ogladanie?
  •  u nas na twistcarze mąż jeździ
    jak nikt nie widzi :D
    Podziękowali 1Ania D.
  • !Annabe, dasz linka do mapy ściennej?
  • Ja dostałam od meza niespodziankę. Nowiutki android:)
    Podziękowali 3nowa In Spe Bridget
  • Gdzie kupię e-booka Chema Postigo?  Może mi ktoś pomóc ?
    Podziękowali 1Joannna
  • @Monira, wg mnie w języku polskim nigdzie :).
    Pisałam do Wydawnictwa Wardakowie, bez odzewu, na Facebooku wisi zapytanie, jakiegoś Pana, z początku grudnia o ebook, bez odpowiedzi. Tam zresztą też wysłałam zapytanie, bez odpowiedzi.... 

    Miałam morze cierpliwości, już mi się skończyła... 

    Podziękowali 1Monira
  • Dziękuję . Mam jeszcze pytanie. 
    Nie mam aparatu fotograficznego. Zdjęcia robione komorka są beznadziejnie.  Czy ktoś z Was mógłby mi doradzić, co kupić?  
    Dobry i tani.  Tak wiem, w miarę możliwości :)
    Czuję, że ucieka mi dzieciństwo moich dzieci. 
    Podziękowali 2Hope MAFJa
  • Prezenty super! Bardzo się cieszę, że Panie, które dostały niedrogie a ładne torby z Pepco już je noszą! Dostaliśmy z mężem po kubku w ptaki. Taka seria ptaki świata itp. - sójki, jaskółki. Piękne.
    Podziękowali 1aga---p
  • Co to Kik?
    Kiedyś KIK to były Kluby Inteligencji Katolickiej...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.